Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i frytki ono potrzebny bedzie jutro łaptop
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i panie temat koszulek co wy na to zebysmy przyoszczedzili troche na kosztach oraz na zdrowiu naszego Murzynka i złożyli dla warszawiakow jedno zamowienie zawsze bylo by taniej na wysylce i mniej zabawy kazdy by na spocie sobie odebral :?: ps. z Murzyn sam mial nam tak proponowac ale bylem pierwszy z zapytaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo ja to czekam na twoj 'znak' jak go nie bedzie to wiesz moge nie zapanowac nad tlumem ludziow ktorzy byli na zlocie wpadna do Ciebie i zrobia szał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to jestem spokojny przeciez mnie znacie malo pije i takie tam no ale jak Żółw wpadnie w szał to .... :mrgreen:
-
Tuning Optyczny
Felgi to ma podobne do Hugowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O widze ze szykuje sie pierwszy lisc jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie ale jutro to mysle czas znajdziecie dla rodziny klubowej :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A mnie nie bylo bo jestem w innym powiecie :roll:
-
Zlot Mazury Lipiec
no widze ze adamooo czyt. Dzik sie pojawil ale info o kamerze to nic nie napisal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek co do Dzika to wytlumaczyc ci to moze tylko nasz adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek tak tez zrobie jesli tylko dorwe kamere bo nasze polskie nie czytaja amerykanek :???:
-
Zlot Mazury Lipiec
A wlasnie doszla do mnie twoja plyta we wtorek na Torwarku maly pokazik
-
Zlot Mazury Lipiec
Wojtas moze i po ale nie bylo cie i nie masz co wspominac :roll: na dole tak jak juz mowilem jest przycisk oznacz jako przeczytane i nikt nie nikogo nie zmusza do czytania tego :!: a jak wzrosnie ilosc postow na forum o 10 czy 20 to mysle ze nic strasznego sie nie stanie (codziennie jest pewnie takich 20 w innych dzialach Temat I Zlotu "NIE JEST JESZCZE ZAMKNIETY" poniewaz kilka spraw nie zostalo jeszcze zamknietych typu zdjecia i filmy ktore sa w produkcji mysle ze to wystarczy Zółw ty to jednak Dzik jestes z tymi liscmi :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Jakich chlodnych o 3 nad ranem wcale nam nie przeszkadzala zimna wode a nawet wrecz przeciwnie :mrgreen: wojtas-audi : - Panowie juz troche po zlocie, a wiec najwyzszy czas temat zamknac :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
no prosze jednak sie odezwala Karolina jeden post jest :mrgreen: Co do fotek to sa w albumie i w tym watku a reszta pojechala do Murzynka to Ci moze udostępni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tylko kwestia dostania w rece kamerki od adamooo i bede walczyl dzisiaj wyrezal 15 minut filmu ze spotu pozniej mnie ocenicie :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Staram sie jak moge ale dzisiaj odebralem od adamooo tasiemki ale okazalo sie ze kamerka nie odtwarza ntsc tylko pal i czekam na kamere adamooo :???:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aktualizowalem fotosy w albumie o 5 szt. a z fimlem to sa male problemy techniczne ale walcze :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bo to Dzik jest i tyle ale mial wczoraj akcje na jazdy nawet Zołwiowozem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no jak na luku to bylo dluuuugie piszczenie ale jak NORBI dorwal lejcy to i na starcie piszczala :mrgreen: ma potencjal biedne te jej kola zamachowe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki skromny :razz:
-
Mandaciki panowie mandaciki
I tu sie mylisz kolego bo nawet to nie pomoze (patrz avatar )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
piurko zaraz plytke wysylam expresem to moze dojdzie do piatku :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a no posiedzie kilka nocy nad tym bo sporo z tym zabawy ale warto to wyrezac No widzisz Zółw a jednak Quattro piszczy tylko zalezy od kierowcy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zdjatka wrzuce jutro w pracy teraz film tylko zgralem i zaczalem rezac. Murzyn plyta dla Ciebie nagrana jutro poczta