Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. i frytki ono potrzebny bedzie jutro łaptop
  2. Panowie i panie temat koszulek co wy na to zebysmy przyoszczedzili troche na kosztach oraz na zdrowiu naszego Murzynka i złożyli dla warszawiakow jedno zamowienie zawsze bylo by taniej na wysylce i mniej zabawy kazdy by na spocie sobie odebral :?: ps. z Murzyn sam mial nam tak proponowac ale bylem pierwszy z zapytaniem
  3. adamooo ja to czekam na twoj 'znak' jak go nie bedzie to wiesz moge nie zapanowac nad tlumem ludziow ktorzy byli na zlocie wpadna do Ciebie i zrobia szał
  4. ja to jestem spokojny przeciez mnie znacie malo pije i takie tam no ale jak Żółw wpadnie w szał to .... :mrgreen:
  5. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Felgi to ma podobne do Hugowych
  6. O widze ze szykuje sie pierwszy lisc jutro
  7. Panowie ale jutro to mysle czas znajdziecie dla rodziny klubowej :mrgreen:
  8. A mnie nie bylo bo jestem w innym powiecie :roll:
  9. no widze ze adamooo czyt. Dzik sie pojawil ale info o kamerze to nic nie napisal
  10. Poziek co do Dzika to wytlumaczyc ci to moze tylko nasz adamooo
  11. Poziek tak tez zrobie jesli tylko dorwe kamere bo nasze polskie nie czytaja amerykanek :???:
  12. A wlasnie doszla do mnie twoja plyta we wtorek na Torwarku maly pokazik
  13. Wojtas moze i po ale nie bylo cie i nie masz co wspominac :roll: na dole tak jak juz mowilem jest przycisk oznacz jako przeczytane i nikt nie nikogo nie zmusza do czytania tego :!: a jak wzrosnie ilosc postow na forum o 10 czy 20 to mysle ze nic strasznego sie nie stanie (codziennie jest pewnie takich 20 w innych dzialach Temat I Zlotu "NIE JEST JESZCZE ZAMKNIETY" poniewaz kilka spraw nie zostalo jeszcze zamknietych typu zdjecia i filmy ktore sa w produkcji mysle ze to wystarczy Zółw ty to jednak Dzik jestes z tymi liscmi :mrgreen:
  14. Jakich chlodnych o 3 nad ranem wcale nam nie przeszkadzala zimna wode a nawet wrecz przeciwnie :mrgreen: wojtas-audi : - Panowie juz troche po zlocie, a wiec najwyzszy czas temat zamknac :razz:
  15. no prosze jednak sie odezwala Karolina jeden post jest :mrgreen: Co do fotek to sa w albumie i w tym watku a reszta pojechala do Murzynka to Ci moze udostępni
  16. No tylko kwestia dostania w rece kamerki od adamooo i bede walczyl dzisiaj wyrezal 15 minut filmu ze spotu pozniej mnie ocenicie :roll:
  17. Staram sie jak moge ale dzisiaj odebralem od adamooo tasiemki ale okazalo sie ze kamerka nie odtwarza ntsc tylko pal i czekam na kamere adamooo :???:
  18. aktualizowalem fotosy w albumie o 5 szt. a z fimlem to sa male problemy techniczne ale walcze :roll:
  19. Bo to Dzik jest i tyle ale mial wczoraj akcje na jazdy nawet Zołwiowozem :mrgreen:
  20. nie no jak na luku to bylo dluuuugie piszczenie ale jak NORBI dorwal lejcy to i na starcie piszczala :mrgreen: ma potencjal biedne te jej kola zamachowe
  21. jaki skromny :razz:
  22. I tu sie mylisz kolego bo nawet to nie pomoze (patrz avatar )
  23. piurko zaraz plytke wysylam expresem to moze dojdzie do piatku :roll:
  24. a no posiedzie kilka nocy nad tym bo sporo z tym zabawy ale warto to wyrezac No widzisz Zółw a jednak Quattro piszczy tylko zalezy od kierowcy :mrgreen:
  25. Panowie zdjatka wrzuce jutro w pracy teraz film tylko zgralem i zaczalem rezac. Murzyn plyta dla Ciebie nagrana jutro poczta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.