Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w tym drugim przypadku to musialbys chyba dopłacic sam
-
Co to za felgi w logo
Mam podobne tylko moje to 18"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Polska pozdrawia Irlandie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam a dlaczego Eizo jakis zwiazek z monitorami ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kieorwca tej A4 ma chyba szczescie http://www.fishki.net/comment.php?id=31083
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten gosc kogos mi przypomina z Klubu tylko kogo Poziek jak myslisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja mysle ze tez w niedziele mam ostatni egzamin ale na troche bede
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak malo ja tu widze z 8 osob Angela
-
Mustang Bullitt
145 Konikow czekamy na statek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam we Wtorek na spota
-
Mustang Bullitt
to ja juz wiem jakie bede mial blachy w nastepnym Audi ono zamawiaj jeszcze z 10 tych Fordow bo ciezko wybrac dobre blachy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze słyszałeś nawet ostatnio bylo w uwaga pirat jak skasowali dwa samochody na raz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek piekny dzwiek wydajesz slyszalem Cie jak bylem juz na Nowodworach do swego blaszaka zajezdzales chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos mało babelków maja te kurczaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Elita jest juz pare minut po 18
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michau powiedz ze z okazji spota imieniny odwołane Zółwia i tak nie minie pojawienie sie w najgorszym przypadku dorwiemy go na zlocie no chyba ze z hhackiem pojedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zółw jak dzisaj nie pojawi sie na spocie to zarobi zółta karteczke
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy przyszle
-
Strefa Śmiechu
Jak się nazywa blondynka po kąpieli? -Czysta głupota! - Stosunek z blondynką? - Rżnięcie głupa. Niewidomy leży na plaży. Wyciąga gumową lalkę i zaczyna ją nadmuchiwać. Ludzie się gapią, jakaś pani odważyła się, podeszła i nieśmiało zwraca mu uwagę: - Wie Pan, tu się dzieci bawią, a Pan lalkę z sex-shopu dmucha... - O KU*WA! To ja całą zimę posuwałem ponton! Pani Kowalska, czy pani wie, że mój mąż to 300 procentowy impotent? - 300 procentowy? - Ano tak, Do wczoraj to on był 100 procentowy, ale wczoraj spadł z drabiny, złamał sobie palec i zębami odgryzł język... Na dachu domu publicznego grzmociły się dwa koty, a że robiły to bardzo namiętnie to spadły. Zauważył to przechodzący mężczyzna i woła: - Hej dziewczynki, reklama wam zleciała!!! Bzyka facet panienkę na cmentarzu i podchodzi do niego drugi facet i mówi: - Daj pobzykać!! Na to pierwszy : - Wykop se !!!!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek troche pozno napisales bo juz zamowilem w tamtym tyg regały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynka a co to za nowy avatarek jakas okazja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moja droga do domu juz czysty i koloru dolphin grey
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zeby mu przez to doladowanie nie spadło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to wczoraj o ktorej sie spotowicze rozjechali jak jeszcze jakies herbatki byly grane ?