Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy to bylo ale jak dla mnie rarytas co oni chcieli A3 zrobic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak to RS6 ale zdjecia juz stare [br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 20:49 _________________________________________________Kurna ale ten to musial zapitalac az mu szufle wciagnelo pod spod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu pikna robota ale jak to juz kiedys była mowa tak to jest jak sie kupuje niedoinwestowane auta i trzeba pozniej siedziec i tjuningowac ale nie wszystko piknie wychodzi np. listwy karbonowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widocznie to auto służbowe naszego Wicia fakt ze troszke ciasne ale firma idzie na ilosc a nie na jakośc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobrze ze tylko Kobiety bo by mi jeszcze tego brakowalo zebys i ty sie kleił do mnie
-
[B5 AEB] PROBLEM Z WISKO
a może pracuje w sam raz tylko stare bylo juz wykonczone i zwalnialo jesli pracuje tak szybko to jakie sa objawy na silniku: niedogrzanie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
odważny z Ciebie człowiek jutro spot 20 chłopa (w tym NORBI pies na baby ponoc tak mowia w okolicznych kregach) i tylko dwie dziewczyny w tym angela teraz to mozesz zazdroscic ze Cie tu nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor juz myslalem ze do Londynu wyjechales rezac jakies RSy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lexparku chyba musisz pojechac na korekte softu do Rogala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hallo Poziek Poziek gdzie ty jestes wstaw sie za blizniakiem bo mnie tu te dziadki chca lac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu zauwazyles pewna rzecz w profilu my mamy LIMUZYNA ale zwykli Ludzie na forum tacy jak Norbi maja Sedan jest jeszcze jeden typ jakis Avant powinni to zmienic "Nadwozie: dla starych dziadków" tak jak to ostatnio mowiles na spocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty sie ciesz ze VAG nie jest na baterie bo bys musial 2 razy dziennie ladowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No widzisz Łukasz jednak moga sie rozbiec i wirtulane zrebaki tylko ze jedynie po forum a nie po Nadarzynie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raczej do centrum nie wjada maja blokowac drogi dojazdowe do WAWY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia celnicy maja strajk i caly transport w nagrode ze stoi juz po 4 dni na granicy przyjedzie postac w Wawie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to oniak powiedzial ostatnio 8 pasów ruchu jak na lotnisku a ten kraweznik znalazl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No wlasnie jeden dzien wystarczyl zebys kolo rozwalil a co by bylo jakby dluzej lezal snieg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe co sie jutro bedzie dzialo jak caly Ciezki sprzet zwali sie do Wawki :gwizdanie: czy oni nie moga jechac np. do Krakowa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po opisie oniaka widac ze lata tylko gdzie on snieg znalazl
-
[B6 AVF] Wymiana łożysk w przednich kołach
zasada podobna ale nie trzeba wystarczy rozpiac dół i zdjac przegub z jednej strony od piasty nastepnie odkrecic 4 sruby od wew. strony i tu moze byc problem bo u mnie sie jedna zerwala i trzeba bylo przecinac nastepnie zbijakiem cale lozysko wybić. Wprasować nowe i złożyć godzina roboty na jedno kolo jak śruby beda chcialy sie odkrecać
-
Potwór
jesli to naprawde Komputronik to szef by nie jezdzil stara S4 tylko nowym RSem a ten temat to raczej do zakupu kontrolowanego sie nadaje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam moje miasto W profilu masz cos nie tak 130Km to nie S4 tylko A4 i nie B5 a B6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie ze wpadles i zapraszamy za tydzien Pojawił sie jeszcze PABLO nareszcie :th: i jeden taki WIELKI człowiek mowia mu SPANKY ale ten to chyba jakis NOWY na forum