Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i powodzenia w poszukiwaniu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spota do Wawy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jedziemy dalej z Tematem ja jestem autorem takze ja decyduje reszte przedyskutujemy na spocie zapraszam
-
[B5 ADR] Termostat - troche nietypowo
Nowy termostat wcale nie musi byc dobry jesli mowisz ze plyn jest letni to jaka jest temperatura w srodku ogrzewanie dziala, posiadasz drugi wiatrak elektryczny ?
-
[B5 ADR] Termostat - troche nietypowo
ale sprawdzales temperature na kimatroniku albo VAGIEM ? czy sugerujesz sie tymi 102stopniami z deski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Krzyniek nawet dodał sobie strone z gracjanem do ulubionych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak wlasnie Przemas jest ani nie piszczy ani nie mrugał a wczesniej tak robil czujnik klapy sie rozkimił JA :drool:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hello
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli bedzie Poziek ze swoim "siwym" to mozesz wjechac czym tylko chcesz on i tak zrobi wieksza zadyme
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu dopiero 15 godzina a ty znowu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale Brynka zobacz jak sie temat ruszył a od kilku dni nic sie nie dzialo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Misie spokoj mi tu :bicz3: nie ma o czym rozmawiac wazne ze koncowka byla dobra tym bardziej ze chlopaki nikogo nie znali tylko przyjechali specjalnie do mnie na forum jest dopiero od dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak Poziek nie mial tyle szczescia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale w drzwiach nie ma nic od maski on nawet nie ma otwierania klapy bagaznika cos czuje ze sie czujnik odłaczył czy cos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to trzeba zobaczyc do czujnika bo vag tam nie powinien nic zmienic no nie Łukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie mrugaja mu kierunki ani nie pika przy zamykaniu ale sie zamyka gorzej to jest z ta klapa bagaznika dlaczego fis pokazuje blad ze jest otwarta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo widzocznie twoj komp nie zdołał ogarnac takiej ilosci informacji jaka dostał na raz musisz mu ramu dołożyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Infrator podziałamy z tym pazdziochem zeby to jakos wygladało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Poczatek dobry misiek oby tak dalej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam zwolennika TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do czynnego udziału w zyciu forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Londyn
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Ale mam nadzieje ze kolega przekona cie do Audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam My tu mamy same ciekawe rzeczy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Witam co to jest "NDM"