Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty jak narazie tylko Promenada tak mysle ze jeszcze z miesiac od Listopada przenosimy sie na Wole
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sa kierunki Wit
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie biedaku ta pozycja tylko w snach odkad Q wyleciala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak czulem Sebmis ze mozesz nie wiedziec co robie dlatego dawalem odrazu na chodniczek zebys mogl sie zmiescic na 3 faktycznie daje rade :th:
-
Navi Plus - mapa PL
No niestety mamy maly problem z ta plytka niby powinna dzialac a nie dziala moze za tydzien bedzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Angela zeby mi to bylo ostatni raz a jak bylo na spocie tak jak zawsze bylo 2 nowe auta ktore zapraszamy ponownie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze nikt nie wrocil ze spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Teraz juz wiem czemu wszyscy we wtorek siedzieli na mojej masce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no a jak tobie by zdjeli rozowy kolor to bys sie nie martwila mysle o piatku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No ten foto tylko raz mnie zaskoczyl ale nie cyknal foty :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kogucik bo ona mowila ze w zastepstwie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc Sławek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu mam jeszcze jedno takie wychodzi na to ze jestem najwiekszy pijak w alstorku zobaczcie chate w ktorej spalismy byla KOX www.zaborek.com.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mielismy plan spalenia "wiatraka" ( pokoje prezesow) a to jedno z pierwszych chwil wyjazdu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam ja juz wracam do zycia po 3 dniach i nie ma to jak imprezy integracyne z firma, bardzo podobne do tych naszych klubowych
-
[B5] zastanawiam sie nad zmianą kółek, VT
no i sa za***iste ale w samej Wawie jest ich juz 3 komplety, mało orginalne z tych 4 to tylko DzoDzo :th:
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
no angeee i tu sie mylisz bo pol roku temu POZ, adas, sprinter, Murzyniasty latali po sniegu nawet jak go nie bylo Mi to obojetne gdzie aby byly gory i termin po sesji
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Nowa Kaletka byla ok ale teraz jedziemy gdzies w gory. Pamietajcie ze musi byc chetny z tych okolic ktory podjedzie i zalatwi wszytko w 4 oczy tak jak taktus czy Miron78. A ze Słowacji to nikogo nie mamy chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu masz racje mi sie tam tez podobalo za rok robimy tam ZLOT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bieniu juz myslalem ze cie rekin dopadl w MIAMI ale widac ze jednak nie dawaj we wtorek razem z tym workiem prezentow
-
Seriale
Flyer ale szkoda mi tych godzin poswieconych na obejrzenie dwoch pierwszych serii LOST tez jest ok :th: a i jeszcze cos "wladcy much"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja to uwazam ze jestem zbyt młody i zbyt pikny zeby za to płacic (mam nadzieje ze Prezes juz Spi)
-
Seriale
No a Magda M. zawsze ogladalem jak wracalem ze spotu Wlasnie ogladam Skazanego 3 serie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer to juz twoja druga nieobecnosc mam nadzieje ze sie wstydzisz za siebie :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Radzio byl ale bez Dody Adas piknie ci muzyka gra