Treść opublikowana przez Lukas
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Poziu u mnie sa dwa parwoniki nowe filtry itp i przy wcisnieciu gazu do konca do 5,5 tys jest ok pozniej tylko szarpanie takze uwazam ze szkoda zachodu do eSy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz Wit lampeczki Adama juz nam sie przejadly teraz cos nowego a co do twojego lokum to jest miodzio tylko okolica paskudna [br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 12:49 _________________________________________________ale jak zostawisz PS2 i telewizor to biere za wszystkie pieniadze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to ta kolezanka co byla ostatnio to nawet ja jej cos wynajme jesli by kogos interesowalo mam cos na bialolece jeden pokoj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja tez nie bede polewal bo polewam na imprezie sluzbowej musze tak rozlac zeby dali podwyzke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ty chyba musisz bo zle skonczysz jeszcze sie odwodnisz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spetsnaz Wszystkiego Dobrego Chłopie w weekend [br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 20:38 _________________________________________________ niebieski caly jest KOX
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No albo zeby nie wygladalo a zapierniczalo takie cicho ciemne Adas a nie ma takich AZ dymionych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornecik ale jakie BMW my tu nie mowimy o lexusach tylko o ladnych ledach wiekszosc klubowiczow kazala Poziowi brac te lampki rok temu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja juz chyba wolabym dolozyc kilka PLNow do tych :drool: Poziek ty chyba kiedys miales chec takie nabierac rok temu tylko nie kupiles :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze takie same ma ledy jak u Adasia a jakos duzo ladniej sie prezentuja i nawet jak nie swieca :drool:
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
hhacek nic dziwnego ze o tobie w gazetach pisza 4tys na Zlot jechac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja mysle jaka czysta toz to nie mozliwe i faktycznie bojlera nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czym to malowales dziku ? bo wygada lepiej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac w dobrym kierunku kolego idziesz czlowiek sie starzeje i potrzebuje wiecej miejsca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z mikrofibry Recznik czyli reczniak radio CB przenosne mozna nawet isc z nim do lasu na szyszki posiada krotka antenke ale na 2-3 kilosy mozna pogadac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepiej to recznik zawsze dla lepszego zasiegu mozna podpiac dodatkowa antenke i zasilanie z zapalniczki Łukaszr chyba cos takiego kupuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale i tak najlepsze bylo pozniej jak Motor nasladowal ogladanie felg przez jednego z tych panow Hornecik a ty caly i zdrowy bo wczoraj widzialem po minie K ze bedziesz mial w domku lanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Motor twoje felgi zrobily u nich na twarzy :drool: takze ja nie wim czemu ich nie kupili za te 10tys
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam widzialem to na zywo w nocy i jak nie swieci sie pozycja to nie wzbudzaja :drool: dopiero po odpaleniu pozycji daja rade jak dla mnie swiatlo STOPU tez jest kijowe za slabo swieci no i te diody ktore ciagle nie lacza
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
ale za to ile moze wypic a kierowca i pasazerka ?
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
widocznie przelecial strasznie mi sie podobaja refrektory maja taka gleboka czern naglosnienie jest :th: tylko ten biedny piesek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz lepiej zostan przy tej Renowce chociaz jest o czym rozmawiac
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
No foty sa ok jeszcze cos ich malo zastanawia mnie kiedy bedzie film czy tak jak ostatnio bede musial czekac do nastepnego zlotu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no w wawie to ja i malik no i kaj bo adas juz mial wyrezane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nas jeszcze trzyma po imprezie szkoda ze jeszcze zderzaki trzeba bedzie rezac zeby byla pelna wersja Sline