Treść opublikowana przez Lukas
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Wit zapomniales dodac ze ma koncowki wydechu od Fiata Pandy najlepszym expertem od felg jest Q ale ona to nawet na te oniaka nie popatrzyla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak to jezdzimy na takim samym oleju :th: Wit tylko jeszcze ten czujnik wymien i bedzie git a i hamulce popraw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co Zółw bedziesz fotel spawał ale wtedy to nie bedzie juz Bujany fotel exclusive Team
-
Moje a4 cabrio
Czego nie kapujesz kolega PrzemekDz ma taka pasje kupuje i sprzedaje ta pierwsza tez byla dluzszy czas na allegro Ale fura tak czy siak pikna :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kichol a czy juz furak podlany ? Sebmis nie ma hamowni
-
[B6] climatronik nie grzeje
Pewnie sie klapka ktoras zablokowala jedyne wyjscie by sie dowiedziec to VAG
-
Mam 1100 zł na nowe opony
ale przeciez to jest najlepsza opona takze nie wiem nad czym tu jeszcze myslec ino brac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak oni by zaczeli rozbierac twoja eSke to musialbys pozniej z miesiac czasu jezdzic na poprawki
-
[B6] Wymiana żarówki w schowku i drzwiach
co do schowka to na bank da sie wymienic bez problemow jak wyjmiesz schowek 5 minut roboty
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
bo w B6 i B7 to juz inna technologia byla bardziej przyjazna dla oka a w B5 to widze ze dla mega rezaczy
-
Czy forum uzależnia?
o czym wy piszecie jakie uzaleznienie ja tam dopiero od 1,5 roku siedze non stop na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ale masz jazdy ciekawe ile jeszcze bedzie poprawek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze tylko co ten biedny Norbi z Zona zrobi pewnie znowu dostane pod opieke A i proponuje sie dogadac z Hornetem bo ten cos tez wspominal o zareczynach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale nas dzisiaj bylo jakby kazdy przyjechal swoja to z 17 sztuk :th:
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
cos czuje ze albo Plati mial zly termometr lub ono ma malo czynnika chlodzacego musze zrobic pomiary u mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak promenada
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
oniak chyba przeplacilismy a mowiles ze w B5 to inna technologia byla i tam nie robili takich klimatyzowanych schowkow a tu masz plati nas zalatwil czekam na te foto jak to wyglada no chyba ze na spocie ktos sie zgodzi rozbebeszyc schowek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede bede juz zalatwilem podwozki :th: Dzieki chlopaki Jakos tak wtorek bez spotu to mi nie pasuje
-
AC i autko >10lat
w PZU mozna do 12 lat bo sam mialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
opału to nawet do traktorow nie leje tylko zeby gnoju mi nie nalal ze 3 wiaderka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
staremu sie ciagnik popsuł a mial jeszcze zaorac troche pola to mu pozyczylem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie dzisiaj nie bedzie brak
-
mistrz wyważarki
ostatnio koledze podobnie w skodzie zalozyli ciezarki i twierdzil ze inaczej sie nie da bo felga krzywa
-
Jakie pierwsze Audi???
Pierwsze bylo A4 B5 1Z od grudnia 2004 do lutego 2007 no a od lutego kolejne A4 B6 :th: