Treść opublikowana przez Lukas
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac uzupelnij jeszcze profil tak jak sie nalezy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo to byl specjalny szalik z logo CCCO takze udzielalem korepetycji jak to powinno wygladac Chlapacze KOX chyba kupie spray i walne swoje w sumie mialem je sciagac ale po co
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zastanawiam mnie jedno co on tak plusowal na lodach ostatnio od tej strony to go nie znalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz nie przesadzajcie dziewczynki kazdy ma zajecie oni siedza sobie spokojnie i nikomu nie przeszkadzaja a my sobie jak zaczniecie ukracac to pozniej bedziecie musieli glaskac tak jak Poziek przez tydzien
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty Przemas jeszcze by mu prawko zabrali przeciez to red bull cos czuje ze teraz to oniak uprawia lanserke po Wawie z nowymi lusterkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prosze a jaki oniak zadowolony jak dziecko z choinki pikna robota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To chlopaki i nareszcie po dluuugich oczekiwaniach dziewczynko jutro pewnie zaczniemy tak jak zawsze torwar a jak zacznie padac to promenada start godzina 19
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i Pozdrawiam
-
Kartki na paliwo ..
jestem ciekaw jak je beda rozdzielac hmm moze mi dadza podwojnie bo mam gaz i benzynke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ale spamu rozsiales no tak tylko kto poleje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja z mazur odpadam nastepny weekend tak ten nie bo mam sesje Nareszcie po 3 dniach mam neta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No witamy uzupelnij profil !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zbiornik paliwa to tak kolo 700 litrow aktualnie z braku granic UE stosuje sie zbiorniki po 1400litrow ale z mysliwcem masz racje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do ciezarowki to najlepsze jest spalanie 1000 litrów paliwa na kilometr toz to prawie jak moje 3,0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bawil sie pewnie vagiem i sobie wskazówki tak poustawial
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale wymysliles Wit to Poz jak z tym DVD w aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
We wtorek beda wszyscy bo bedziemy zegnac Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ty ostatnio to czesto wpadasz na spoty inna fura klub Fiata pewnie nie jest Ci obcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak Spanky psize hamowac mi tu bajere my sie znamy na naszych zartach a nowa kolezanka jeszcze nie jest wtajemniczona
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co wy mi tu wyprawiacie dziewczyna jeszcze na spocie nie byla a jak tak poczyta wasze wypociny to na bank nie przyjedzie angela spokojnie oni sa tacy mocni na forum jak co do czego to tak jak Poziek pisal smyczke sie sciaga blizej nogi i waruja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac z najmniejszym silnikiem
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
Poziu ale Kolega moze znalazl jakies robione w Polsce a z tymi to moze byc problem w Fisie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powiatac Ale rodzynka znalazles
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
Poziek no chyba ze Prezes sie dorwie to 13 litrow i 4 razy wisle przejezdzal to ty chyba nie wiesz jak ten pan mgr. Poziek traktuje swoja furmanke a turbo dopiero 2
-
[A4 B6, 3,0 V6]Pytanie do użytkowników
to jak tak to lepiej moze szukaj 1,8T zawsze to litr mniej spali