Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No panowie wiatraczek zrobiony klima dziala ufffff i to za 118zl Mam nadzieje ze NOWI sie dzisiaj pojawia bo inaczej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać i uzupełnij jeszcze profil
-
Nowicjusz - wątek powitalny
No prosze kolejna Klubowiczka Witam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit ja to sie chyba zapisze na jazde probna tym stilo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziki zawsze tak sie przemieszczaja kto pierwszy ten lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na onecie pokazali piekna pogode bedzie jak bedzie spotykamy sie na towarku pozniej zrobimy ladny przejazd do promenady jak bedzie padac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jak nie jak pol nocy gadalismy o CCCO a najlepszy był start Qrychy " Lukas jakie ty masz fajne fele" biedna sie naogladala tych pazdziochowatych 15" Poziowych i dopiero u mnie zobaczyla prawidziwa felge (biedny Poz)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ale w sobote to piles jak wode
-
Nowicjusz - wątek powitalny
NO wazne ze sie odmotales Powitać
-
Carbonowa maska do A4 B6
Poziek moze jakbysmy pojechali hurtowo to by bylo taniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik ty tez wpadles ze daw razy w rytmy lambady Panowie jutro spot tak jak zawsze ! to info dla nowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale dzieki temu ile mu weszlo pol rozna opierniczyl nawet kielby zabraklo dla oniaka i musial od Pozia ukrasc z talerza
-
Montaż filtra stożkowego firmy Green
Pierwsze to regulamin Kolego pozniej zmienisz jeszcze temat ! a tak wogole to co to za firma tjuningowa ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nastepnym razem poprosze o prawdziwy aparat z fleszem bo jakie tance i obroty byly tylko Poz cos Krzywo wywijal bo raz krecil 5 razy w prawo a pozniej tylko 2 w lewo cytat czyj ? "dzisiaj to widze ze nawet stabilizacja obrazu nie pomaga"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu ja to kazdemu pomoge i jestem pewien ze Adas zna numer do mnie To zdjecie mozna dac do konkursu Foch Zólwia na kiełbe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no ja mysle ze jakos Adas sam to zalatwi pomocy kolegow mu nie trzeba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dodam tylko tylko ze malo by brakowalo a widzielibysmy szalonego oniaka jak mknie w kierunku katowic na suzuki GSX R zabraklo 5 kieliszkow a tu cos dla Wita i Qrysi oj Poziek chyba znowu bedzie glaskanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No kazdy pilnowal ale najlepsza para to Wit z Żona takie bylo dmuchanko ze hoho dobrze ze kielbaska i skrzydelka nie poszly z dymem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jaka pogoda byla gdyby nie to ze dzisiaj byla impreza kameralna to pewnie czesc by nie wrocila o wlasnych silach i nawet flaszka sie zostala rozpoczeta a w skrocie to picie, tance i smiech
-
[1.8 ADR 125ps 1995] zmiana silnika na 2.8 30V 196KM
no widze ze kolega to jeszcze duzo musi poczytac i poszukac informacji o podstawowym napedzie A4 QUATTRO i Torsen kotry dziala non stop
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli kolo 13 to ja [br]Dopisany: 20 Maj 2007, 19:36 _________________________________________________A to nasz nowy DJ przepraszam za jakosc zdjecia ale bylo ciemno i pacjent sie ruszal ciagle
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co tu taka cisza ? a wiem Adas kotlety tak jak zawsze, Poz rozpala grilla lub ewentualnie glaska Q, oniak byl ze mna u MT gdzie odbywal sie spot Aut "pedofili" a ile ich tam bylo ze 30 sztuk, Zólw to tak jak zawsze tnie komara a Wit ? pewnie prasuje koszulke na imprezke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie to to zawsze mozna uturbic http://www.audi-sport.dk/audi_a4_3.0_turbo.htm