Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. dobrze ze ja swojej nie musze szykowac kurcze pamietam jak sie temat zaczynal ze to jeszcze tyle czasu itp. a tu patrzcie juz jutro
  2. a to wy nie wiecie Prezes jutro z rana zamyka kramik zeby pod nasza nieobecnosc nikt nie narobil balaganu, ruszamy od poniedzialku
  3. Ja to nie mam zdrowia na te napoje wyskokowe pozniej robie sie nerwowy i moglbym rozgonic towarzycho
  4. Dobrze Poziu jak mowisz to zabiore ale kto to wypije
  5. no widzisz Lookier jak piknie teraz tylko zeby Wit sie wyrobil to na bajeczke bedziecie no dobrze ze masz duzy profil to bedziesz mial co nablyszczac
  6. I jak tam dziewczynki furaki juz przygotowane oniak to pewnie pranie robi :biggrin:
  7. http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3454&postdays=0&postorder=asc&start=0 takze dawaj siana tym 420 kucykom i do wisly :twisted:
  8. No witam prawdziwe RS4
  9. a wlasnie poziek bo ja dostalem wczoraj duuuuza krowe mam ja jutro zabierac
  10. no co zrobimy sniegu sami nie naprodukujemy
  11. pewnie tak bo to wiesz zwykla oska a tam sniegu po pachy
  12. uuu to w takim razie nie wiem czy adas da rade za oniaczem
  13. no jak ono pobudzi cala stadnine tych swoich zrebakow to mysle ze damy rade na bajke
  14. Brynia ale my tu mowimy o czwartku czyli dniu jutrzejszym z Wawy wylatujemy tak kolo 13
  15. Oj w pierwszym momencie to się z Tobą Lukas nie zgodziłem :twisted: A ponoć w Polsce Księżom nie można się żenić
  16. dokladnie a laski nam nie trzeba nawet nie wiedza co traca :twisted: pewnie pogadasz bo czesc A4 WARSAW TEAMu dojedzie o tej godzinie na miejsce
  17. no my z oniaczem juz mamy zapakowane nasze jabluszka do kombi takze rzadzimy na stoku
  18. lookier przywitanie masz gwarantowane na miejscu
  19. no ja tak rezalem jedna sztuke ze jednego bolczyka spilowalem i jakos to sie trzymalo dobrze ze teraz mam na wcisk to spokoj i tansze
  20. a no faktycznie same V dzisiaj i jeden rodzynek ale jaki i jakie mial wielkie kola :eek:
  21. :twisted: :twisted: :twisted: oj i tutaj bym wielu ludzi zaskoczyl bo ja tej pasji nie mam :biggrin:
  22. niby tylko roznica w X a dzieki temu polamalem obie oprawki w swojej ex Audi [ Dodano: 27-02-2007, 23:16 ] roznica to taka ze kat tych bolcow to 180 w tej BA9S a w tej drugiej jakies 140st.
  23. same srebra
  24. jakas roznica jest ale jednak co led to led
  25. jak cos to ja moge kobitek popilnowac jak wy razem bedziecie spali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.