Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. daje rade wszystko dla was Chlopaki i specjalnie dla Adasia dobrze ze Klaudia tego nie widzi :diabel:
  2. czyli znowu bedzie S4 hmm trzeba to ogłosic to bedzie wiecej ludziow :diabel:
  3. No to bedzie nas mnogo we wtorek
  4. dokladnie zawsze jest we wtorek i nie ma to tamto zeby nie bylo :564:
  5. Te wit.s na onecie podaja ze zatrzymali wit.Z to jakis twoj ZIOMAL :one:
  6. bedzie wstepna selekcja :one:
  7. a ja to mam jeszcze jedna propozycje zeby kazdy kto jedzie na ZLOT odwiedzil ten tamt i napisał stosownego poscika http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4088 :one:
  8. nie no moze poprostu wydoroslal :one: a nie tylko dziwczynki i samochodziki teraz beda ksiazeczki :053:
  9. Ja tez ostatnio duzo czytam ale Forum A4 :diabel: chyba musze dac ogłoszenie ze szukam SPONSORA na B6 :one:
  10. Zółw to waga ciezka takze wole nie ryzykowac zaduszenia :053: ale Kunio ma ponoc dostac jakis avans tak sie chwalil to moze pomoze :one:
  11. Lukas odpowiedział(a) na zbych4000 temat w Audi A4 B5
    byly juz podawane ceny od 200 do 250 zl :one:
  12. Poziek ale moglbys nie chwalic ze cos my tutaj ten teges powiedzialem ze jak cos to numer znasz a ja wtedy bede myslal od kogo tu kase pozyczyc :one:
  13. No ale Norbi Poz prawde pisze jak wparował pod imole to pierwsze co padlo to "gdzie S4" i blysk w oczach umarl jak powiedzielismy ze nie ma az musialem dać mu polara bo zaczelo nim rzucac :one:
  14. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Czyli zdrowy kondonek :one: eh od 2 tys ten moj 1Z dopiero jedzie i to tylko przy 2 tysia :/
  15. no to trzeba bedzie pogadac z wladzami Wisly czy mozemy zrobic przejazd przez miasto
  16. A o to tablica wyników moj jest numer 4 :diabel:
  17. ale onowozu to nikt by nie dogonil :diabelek: no chyba ze Norbi takze lepiej ze lecimy w czwartek :one:
  18. bo to Niunia centrum Polski jakby nie bylo najwiecej A4 :one:
  19. no ale w dzien to tam kreci sie za duzo ludzi to tez nie wiem czy tai dobry pomysl
  20. bo tobie dali M to cie uwiera ja tam bralem L bo ostanio to podpakowalem :one: to co panowie we wtorek za tydzien jak bedzie pogoda lecim na "S" lub na "A" albo "W" :?: :?:
  21. ale to ze jak masz jakies tajne info od gorali ze snieg bedzie :diabel:
  22. witamy w elicie :diabel: teraz pytanie tylko czy sam :?:
  23. Przyznam sie bez bicia ze pogadalem na starcie z gosciem i wskazal mi numerek 4 karta :diabelek: ale i tak waga robi swoje :diabel:
  24. no jak ja tam siedzialem za koleczkiem :diabel: ale powiem tak u ona bardziej mozna sie nabawic choroby kregoslupa ale ten dzwiek Norbiego hmm piekny no i daje rade :one: a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY 22,8s :diabelek: waga robi swoje :one:
  25. Jak dobrze pojdzie to dzisiaj na spocie odbior POLAROW ci co nie wplacili kasy Poziek i Kichol to nie dostana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.