Treść opublikowana przez marasekm
-
!.6 ANA jakie świece i kable
Jeśli o markę chodzi również podpisuje się pod beru.
-
Czy to są odpowietrzniki układu chłodzenia w B5 po 2 lifcie?
Myślę, że owszem.
-
Immobilizer załącza się kilkakrotnie co powoduje gaśnięcie auta po kilku sekundach
Mnie drogowe gasły od razu po właczeniu. Nic nie rozbierałem. Włożyłem słomke od wd40 tam gdzie dźwigienki od świateł i kierunkowskazów wychodzą i po prostu kilka razy w kilku miejscach spryskałem.
-
Immobilizer załącza się kilkakrotnie co powoduje gaśnięcie auta po kilku sekundach
Miałem ten sam problem. Zaraz pewnie wyleją wszyscy na mnie wiadro hejtu, ale wystarczyło potraktować stacyjkę WD-40. Po prostu tam gdzie wkładasz kluczyk wpsiknąłem wd40 i kilka razy włożyłem i wyciągnąłem kluczyk. Poczekałem godzinę i tyle. Dla bezpieczeństwa można odpiąć aku. Nic mi się nie spaliło, nie było żadnego zwarcia. Tak samo naprawiałem włącznik świateł drogowych i wszystko działa.
-
Czy to są odpowietrzniki układu chłodzenia w B5 po 2 lifcie?
To nie są przypadkiem przyłącza serwisowe do klimy? Odpowietrznik masz przy ścianie grodziowej na wężu odpływowym od nagrzewnicy. Od góry na wężu jest otwór. Jeśli masz auto nagrzane do 70 stopni i ciepły dolny wąż od chłodnicy to nie baw się w odpowietrzanie tylko wymień termostat.
-
Guma wachacza
Ta część to sworzeń wahacza i niestety w A4 jest on niewymienialny. Możesz spróbować się pobawić, ale tak jak koledzy wcześniej pisali - szkoda zachodu.
-
Guma wachacza
Wahacz można kupić w sklepie. Ze szrotu raczej długo nie pociągnie.
-
Wahacze SKV
"(mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)" ... ?????
-
Ubytek płynu afn
Przyznaję rację. Źle zerknąłem na rysunek. W 6 cyl też jest z lewej Dzięki za poprawienie mnie
-
Ubytek płynu afn
Na wężu pod zbiorniczkiem wyrównawczym. Takie info znalazłem w książce Audi A4 b5 sam naprawiam. Jest na necie, polecam ściągnąć, bo się przydaje
-
Ubytek płynu afn
Może tu nie chodzi o odpowietrznik tylko raczej o korek spustowy. Pomysłodawca w tamtym poście pisze żeby go odkręcić, ucieknie trochę płynu z powietrzem (niby) i zakręcić znowu. Nie wiem co ma mieć to na celu, skoro powietrze lżejsze jest od wody i idzie do góry. 6 cylindrówki nie przerabiałem, ale literatura podaje, że odpowietrznik układu jest na wężu wodnym pod zbiorniczkiem wyrównawczym.
-
Ubytek płynu afn
W B5 był odpowietrznik na chłodnicy?? Ja odpowietrzam układ wężem od nagrzewnicy (tym z dziurką). A próbowałeś podmienić korek od zbiorniczka na jakiś inny?
-
Falowanie obrotów 1.8 ADR z sekwencją STAG
Coś nie działa ten filmik. A szukałeś nieszczelności w wężykach od podciśnień? Mnie kiedyś jeden pękł i też obroty wariowały. Jeżeli masz stare popękane wężyki idące od listwy wtryskowej gazu do kolektora to też może być przyczyna.
-
Czy warto tankować Pb98?
Nasza 98 pewnie nawet nie ma zbliżonych parametrów do 95 xd
-
Czy warto tankować Pb98?
Przecież 98 lepiej zabezpiecza przed spalaniem stukowym niż 95. Liczba oktanowa określa odporność benzyny na niekontrolowany samozapłon - czyli właśnie spalanie stukowe. Im więcej oktanów tym większa odporność na samozapłon.
-
wymiana rozrządu AEB 1.8t pomoc
Nie wiem czy Ci to jeszcze potrzebne:P Numer napinacza możesz zobaczyć bez zdjemowania pokrywy widać go od góry na napinaczu:P A nie wiem o co chodzi z hydraulicznym i mechanicznym ale może chodzi o to czy ma czujnik ciśnienia (jakości) oleju? Jak podasz numer napinacza i literkę jaką ma to powinni Ci dać dobry:) Po VINie nie zawsze im wychodzi bo w Radomiu w Interparts dali mi bez tego czujnika po samym VINie Czujnik jakości oleju???
-
Skończył mi się tylny klocek na trasie.
Możesz spróbować wyciągnąć śrubokrętami, ale nerwicy można dostać przy tym.
-
Skończył mi się tylny klocek na trasie.
Hamując blachą możesz sobie zniszczyć alusy. Rozgrzane opiłku metalu wtopią się w lakier na feldze.
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Jak problem? Rozwiązałeś?
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
Nie Marku, a Piotrku Ta żarówka, która jest za wyświetlaczem jak wyciągniesz zegary to będziesz od razu widział która to. http://static.elektroda.pl/attach/977019008_1_1184.jpgNa tym linku to ta szara. Żarówki po prostu wykręcasz, wyciągasz, wkładasz nową, przekręcasz i tyle. Pisało o tym na filmiku.
-
Problem z wyświetlaczem kilometrów
kolego łap: Tylko z tą roletką delikatnie. U mnie jakaś łamliwa strasznie była. Film nie jest mój!
-
Problem(y)
Przeczytałem Twojego posta, zmęczyłem się i nic z niego nie zrozumiałem.
-
Bosh, Ferodo czy inne....
Robisz te posty na kopiuj wklej? xD z wahaczami dodałaś identycznego posta
-
Czy mam dwumas?
Z tego co patrzałem w etce to wszystkie ADR mają dwumas.
-
Dopłata z OC
Brawo Ty