Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marasekm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marasekm

  1. marasekm odpowiedział(a) na tfk83 temat w 1.6
    Jeśli o markę chodzi również podpisuje się pod beru.
  2. Mnie drogowe gasły od razu po właczeniu. Nic nie rozbierałem. Włożyłem słomke od wd40 tam gdzie dźwigienki od świateł i kierunkowskazów wychodzą i po prostu kilka razy w kilku miejscach spryskałem.
  3. Miałem ten sam problem. Zaraz pewnie wyleją wszyscy na mnie wiadro hejtu, ale wystarczyło potraktować stacyjkę WD-40. Po prostu tam gdzie wkładasz kluczyk wpsiknąłem wd40 i kilka razy włożyłem i wyciągnąłem kluczyk. Poczekałem godzinę i tyle. Dla bezpieczeństwa można odpiąć aku. Nic mi się nie spaliło, nie było żadnego zwarcia. Tak samo naprawiałem włącznik świateł drogowych i wszystko działa.
  4. To nie są przypadkiem przyłącza serwisowe do klimy? Odpowietrznik masz przy ścianie grodziowej na wężu odpływowym od nagrzewnicy. Od góry na wężu jest otwór. Jeśli masz auto nagrzane do 70 stopni i ciepły dolny wąż od chłodnicy to nie baw się w odpowietrzanie tylko wymień termostat.
  5. marasekm odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Ta część to sworzeń wahacza i niestety w A4 jest on niewymienialny. Możesz spróbować się pobawić, ale tak jak koledzy wcześniej pisali - szkoda zachodu.
  6. marasekm odpowiedział(a) na fenri95 temat w Audi A4 B5
    Wahacz można kupić w sklepie. Ze szrotu raczej długo nie pociągnie.
  7. "(mniej więcej na 3 sprzedane po lifcie przypada jeden przed)" ... ?????
  8. marasekm odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Przyznaję rację. Źle zerknąłem na rysunek. W 6 cyl też jest z lewej Dzięki za poprawienie mnie
  9. marasekm odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Na wężu pod zbiorniczkiem wyrównawczym. Takie info znalazłem w książce Audi A4 b5 sam naprawiam. Jest na necie, polecam ściągnąć, bo się przydaje
  10. marasekm odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    Może tu nie chodzi o odpowietrznik tylko raczej o korek spustowy. Pomysłodawca w tamtym poście pisze żeby go odkręcić, ucieknie trochę płynu z powietrzem (niby) i zakręcić znowu. Nie wiem co ma mieć to na celu, skoro powietrze lżejsze jest od wody i idzie do góry. 6 cylindrówki nie przerabiałem, ale literatura podaje, że odpowietrznik układu jest na wężu wodnym pod zbiorniczkiem wyrównawczym.
  11. marasekm odpowiedział(a) na a4b5rs4 temat w Audi A4 B5
    W B5 był odpowietrznik na chłodnicy?? Ja odpowietrzam układ wężem od nagrzewnicy (tym z dziurką). A próbowałeś podmienić korek od zbiorniczka na jakiś inny?
  12. Coś nie działa ten filmik. A szukałeś nieszczelności w wężykach od podciśnień? Mnie kiedyś jeden pękł i też obroty wariowały. Jeżeli masz stare popękane wężyki idące od listwy wtryskowej gazu do kolektora to też może być przyczyna.
  13. marasekm odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Nasza 98 pewnie nawet nie ma zbliżonych parametrów do 95 xd
  14. marasekm odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    Przecież 98 lepiej zabezpiecza przed spalaniem stukowym niż 95. Liczba oktanowa określa odporność benzyny na niekontrolowany samozapłon - czyli właśnie spalanie stukowe. Im więcej oktanów tym większa odporność na samozapłon.
  15. Nie wiem czy Ci to jeszcze potrzebne:P Numer napinacza możesz zobaczyć bez zdjemowania pokrywy widać go od góry na napinaczu:P A nie wiem o co chodzi z hydraulicznym i mechanicznym ale może chodzi o to czy ma czujnik ciśnienia (jakości) oleju? Jak podasz numer napinacza i literkę jaką ma to powinni Ci dać dobry:) Po VINie nie zawsze im wychodzi bo w Radomiu w Interparts dali mi bez tego czujnika po samym VINie Czujnik jakości oleju???
  16. Możesz spróbować wyciągnąć śrubokrętami, ale nerwicy można dostać przy tym.
  17. Hamując blachą możesz sobie zniszczyć alusy. Rozgrzane opiłku metalu wtopią się w lakier na feldze.
  18. Jak problem? Rozwiązałeś?
  19. Nie Marku, a Piotrku Ta żarówka, która jest za wyświetlaczem jak wyciągniesz zegary to będziesz od razu widział która to. http://static.elektroda.pl/attach/977019008_1_1184.jpgNa tym linku to ta szara. Żarówki po prostu wykręcasz, wyciągasz, wkładasz nową, przekręcasz i tyle. Pisało o tym na filmiku.
  20. kolego łap: Tylko z tą roletką delikatnie. U mnie jakaś łamliwa strasznie była. Film nie jest mój!
  21. marasekm odpowiedział(a) na Korrki temat w Audi A4 B5
    Przeczytałem Twojego posta, zmęczyłem się i nic z niego nie zrozumiałem.
  22. Robisz te posty na kopiuj wklej? xD z wahaczami dodałaś identycznego posta
  23. marasekm odpowiedział(a) na jarecki88 temat w 1.8
    Z tego co patrzałem w etce to wszystkie ADR mają dwumas.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.