Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez polecam .
  2. Nom wadliwe w ten sposób to wątpie hyba że tej samej firmy z tego samego sklepu
  3. Witam . Co sądzicie o takim dziwnym mnożniku ? Korekty lambdy długoterminowe w omolicach 0.8 . Sam ten mnożnik ustawiałem i dziwna ta górka mi się wydaje . Ciśnienie na 1.2 bar . Ac czerwony , złote hanki około 190 kucy , kat out , benzynowe wtryski bex . http://www.directupload.net/file/d/3737/8imh8jn5_jpg.htm
  4. Wlasnie wale bro w wawce daj namiary na pw podjade do ciebie bo tak to do usranej smierci sie nie spotkamy kozystam z lata puki jest
  5. Gdzie zapraszasz?? melanzyk??
  6. Ja chyba odpuszczam bo dobry melanz wedkarsko imieninowy sie zapowiada
  7. Błąd się nie powtorzył jak narazie . Dziwna opcja
  8. Gitara
  9. Kurna bym skoczyl ale dopiero poniedzialek :/
  10. Ja kupilem mana i korekte lambdy mialem 8 na plusie W IC
  11. Na stowe zle podpiol filtr paliwa nie ma innej mozliwosci Hyba ze filtr zjebany jest nowy
  12. Niemozliwe jak nie odpala to musi byc zle filtr zalozony albo spierdzielony . Dziwne rzeczy się dzieją.
  13. I na pewno dobrze ten filtr jest załozony? Kurna tam nie ma chyba nic innego po drodze . Moze wylewa sie narazie to co zostalo w filtrze wegla aktywnego
  14. Ogarniałem to u siebie . Na sto procent zmienić filtr paliwa dobrze Łukasz gada hehehehe Może kolejny też trafiony . Ja w końcu kupiłem filtr w aso bo na zamiennikach lambda pokazywała złe wartości .
  15. Po prostu zatykasz czymś rure od filtra powietrza ,zatykasz odme i dmuchasz bara w rurke od odmy co idzie w strone układu . Noi słuchasz gdzie syczy .
  16. Wolapark hehehehehe
  17. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w 1.8T
    Też sobie o tym pomyślałem . Da się go jakoś łatwo przeczyścić?
  18. No wlasnie nie wiem jak z jutrem bo chyba fuszke połapie ale dam znać jeszcze.
  19. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w 1.8T
    bexowe wtryski kat out bfb silniczek http://vaglog.rtnet.pl/log_182910.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182909.html Ogólnie programik celowany w 180 pare kucy a turbawka już nie najlepsza . Zauważyłem tez że czasem jak wsiadam do autka to wyzerowane jest spalanie .
  20. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w 1.8T
    No ciezko narazie ocenić . Logi wyglądają git . Dziś przycisnłem do 200 i jak spadło do 140 na tempo to pokazalo w dugą strone hehehe 8.5 oczywiscie po wyzerowaniu . Lapek podpiety cały czas wskazania chwilowe lambdy ok . Zastanawiam się czy nie ma na to wpływu temperatura bo zazwyczaj wszysko się stabilizuje po dłuższej jeździe lub po bucie dobrym
  21. bongod odpowiedział(a) na bongod temat w 1.8T
    Zobacze czy błąd powróci. A kazdy błąd lambdy oznacza jej awarie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.