Treść opublikowana przez bongod
-
Czy lambda pada? Błąd 16517
takiego oto błędu nie potrafiłem wygoglować więc proszę o info o co biega . Lambda powiedziała pa pa?? 16517 - oxygen (lambda) sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded
-
Zmiany spalania na fisie
Witam . Czy spotkał się ktoś z różnicami wskazań na fisie rzędu nawet 2l przy stałej predkości na tempomacie?. Jade 140 trasa i zazwyczaj pokazywało 9.4 a ostatnio potrafi sie zmienic nawet na 12 a po odpoczynku gdzies i ponownej trasie znów wraca do normy . Przepływka ma z pół roku błędów brak . Może lambda zaczyna szwankować? Logi wychodza wpozo ale fakt że jak pokazywalo to większe spalanie to nie miałem podpietego kompa . Jakieś pomysły? w końcu wyskoczył błąd : błąd 16517 - oxygen (lambda) sensor B1 S1: Response too Slow P0133 - 002 - Lower Limit Exceeded więc chyba będzie lambda
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Myśle ze poniedzialek bylby idealny
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mysle ze ona to czyta i postapi odpowiednio Hahahha nie będe przytaczał jej słów hahaha ona poprostu musi się zarejestrować na forum no musiiii hahahha
-
Wędkarstwo
Yeyeyeee wisełka Ogólnie można coś rozkminić typu wspolne zawody weekendowe
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A kto robi ?
-
Wędkarstwo
A jaka rzeka? Ten kijek co masz to na wiekszy uciąg i na lodeczke raczej chociaz ja mam 230 wedke castingowa i łowię nia tez z bzegu hehehe
-
Wędkarstwo
Za krótki przede wszystkim. 270 to minimum z brzegu . Noi dolna granice zmniejsz to bedzie bardziej uniwersalny kijaszek .
-
Wędkarstwo
Na łodke na rzekę z opadu idealna
- Wędkarstwo
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1.8t 380 km na 42l gazu w trasie 140 i wiecej km/h korekty lambdy w okolicach zera
-
Wędkarstwo
- 1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
Javol her general benzin . Na gazie narazie muszę z korektami poszaleć .- Wędkarstwo
Kongera feedery można kupić w rozsądnej cenie . Mam jeden za 120 zeta c.w. 130 dl. 230 polecam nie do zajechania .- 1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
Ok zrobię 003 jak tylko wsiądę w furacza . Nie najgozej czyli raczej marnie ? Hehehehe- 1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex
Witam niektórych ponownie niektórych raz pierwszy . Nie chciałem nowego wątku zakładać a mam ten sam setup (bexowe wtryski kat out bfb silniczek) z wyjatkiem quattro niestety . Wklejam moje nowe logi proszę o ocene . http://vaglog.rtnet.pl/log_182910.html http://vaglog.rtnet.pl/log_182909.html Ogólnie programik celowany w 180 pare kucy a turbawka już nie najlepsza .- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Git Jednak mnie nie ma dziś . Zgadamy się w przyszlym tygodniu bo właśnie spadam nad jezioro na weekend .- Wędkarstwo
A gdzie kolego koło piaseczna ?- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja bede jak milczar bedzie- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
No ja czekam Milczar?- Siłownia
Ja musze do maja 700 m walić a narazie to kaplica- Siłownia
Ja od jutra . Za dwa miesiące badania zrobie na serducho i wydolnościowe zebym na zawał nie pierdzielnoł podczas przygotowan do triatlonu . Meeeeega zakwas klaty obieram kierunek basen- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kurna ludzie to nie umieją jezdzic tak mi typ wyjechal ze musialem na bliska się schować masakra- Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Kto stawia flaszke?? i cisza- Automatyczna skrzynia biegów- problem z biegami
Nawet nie wiedzialem ze 5 biegówki były w b5 - 1.8 tq bfb+ dp + wtryski bex