Treść opublikowana przez bongod
-
Spotkania na drodze
W b6 pewnie ja pozdro Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Samotny spot się udał tylko z pamięcią krucho Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja w tej hwili spota rozkminiam. Szkóda że sam Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
W manualu tak jest ale jak testujesz sondę lambda Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Długo to trwa poprostu. W b5 krócej jakoś i to sporo. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Dokładnie to miałem napisać. W dystomie robisz też na zamówienie co zechcesz. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie pamiętam już. Wymieniany z 3 lata temu. Coś mi chodzi po głowie że swag. Wymiana uszczelki 5 min roboty . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spadki ciśnienia kme twin
U mnie 1.4 dmucha a reduktor 1.6 ustawiony. Producent napisał że spadki przy 1.6 powinny być max 0.2 więc tragedia u mnie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka bo masz farta Przy serii może tak być po za tym może nie masz ustawionego progu spadku ciśnienia. Ja jeździłem bez problemów bo tylko na lambde patrzyłem jak oscyloskop mi pokazał co się dzieje to się strasznie zdziwiłem Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spadki ciśnienia kme twin
Ale przestawił się sam czy spadek przy bucie był? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spadki ciśnienia kme twin
Masakra jakaś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spadki ciśnienia kme twin
Witam. Po raz kolejny mam problem z instalacją. Ostatnio zauważyłem funkcje spadku ciśnienia i sobie ją włączyłem na spadek 0.3 bara i dopiero wtedy odkryłem że mam spadki nawet większe :/. Autko ma około 260 koni silnik 1.8t, 2 elektro zawory, hana niebieskie, ciśnienie 1.6 bara (więcej się nie da bo autokalibracja wskazuje za duże ciśnienie). Przerzuca na lpg przy butowaniu na 2 biegu zadziej na 3. Lambda zawsze trochę na minusie (pomimo tych spadków) . Na coś szczególnie zwrócić uwagę? Ktoś może poleci kogoś ogarnietego z okolic Warszawy / Grodziska? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Jednak naciekało z cewki napinacza Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ok dziex Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ostatnio słyszałem o czyms takim właśnie w b6 1.8t było trzeba wymienić uszczelke pod głowicą.Kojarzysz jaki koszt? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie spotkał się ktoś kiedyś z wyciekiem oleju z pod głowicy po stronie pasażera z tyłu? Mechanik twierdzi że to nie z pokrywy zaworow ani napinacza tylko właśnie z rogu silnika z pod głowicy. Mowa o 1.8t Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Dla Hp2 to praktycznie pierwszy sezon bo to dosyć świeży model ale jak narazie jestem bardzo zadowolony. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Aha to odpuszczam. Będę teraz sprawdzał czy faktycznie jest różnica między pustą puszką a dp 2.75 strasznie skrajne są opinie. Logi przed już zrobione, zobaczymy po . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie usunięcie środkowego tłumika poprawi przepływ? Pewnie było ale nie mam pojęcia co wpisać w szukajce Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
sorki już się sam pogubiłem z tego wszystkiego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Panowie usunięcie środkowego tłumika coś daje odnośnie przepływu? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Ja też coraz bardziej lubię tą Dębice na śniegu lekkim sprawdziłem dziś i jest super Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Biorę dokładnie to co napisałeś hahaha Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
Ja to mam już z 3 lata dretwienie małych palców u rąk jak mam mocniej zgiete ręce podczas snu . Podobno to też o łokcie chodzi. Ale przeraża mnie przekladanie nerwu na zewnątrz łokcia więc nauczyłem się z tym żyć . Najdziwniejsze że w obu dłoniach a na stówe to łokcie a nie kręgosłup. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Tam gdzie ten stary prezydencki stoi? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka