Treść opublikowana przez bongod
-
Polecane opony zimowe
Dla mnie optimum dla 17 to 215/50. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Też jestem ciekawy na ile wierzyć tym kategoriom zachowania na mokrym. Czy to kwestia łapówek czy faktycznego stanu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Kojarzy ktoś Nexen WINGUARD SPORT 215/50R17 95 V XL bo mam możliwość kupna w dobrej cenie do quattro. W necie sporo opini pozytywnych ale to nie wszystko Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Młodzi ładnie grają Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Przed zimą muszę założyć koniecznie narazie muszę opony ogarnąć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Dudnienie z filtra powietrza w Audi A4 B6 1.8T
Wiem że kupa czasu minęła, ale znalazłeś przyczynę? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Heheheheh Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
No to już mogę śmiało założyć Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Noi wszystko jasne Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To może boost ma coś z tym wspólnego Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
U mnie na twinie 1.6 a turbo 1.4 . Dziwna opcja Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poważnie? U mnie przy tej mocy to na 1.6 reduktor rozkręcony hmmmWysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Za którym podejściem? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No właśnie też jestem ciekawy Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
On na hamownie nie jeździ ale kompresor i turbo robi swoje https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1135508793183321&id=100001726325988 ten też nie chodzi? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Mirafiori coraz mocniejsze https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1174338155957574&id=100001442010093 Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Miałem wachania redaktora przy 1.6 bara na hankach niebieskich przy ponad 250 km na 1.8t Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Najlepiej weź go darmo a sam go wycenisz po naprawie na priv Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Przejeździłem na spalonym całe Bieszczady na lpg a korekty lambdy grały Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Uszkodzony sterownik stag qbox basic
Narazie leży i nawet nigdzie nie wystawiłem więc cena może być taka jaka ktoś da Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ile razy ja już z błota na rybach wyjezdzałem albo z piachu na plaży ziomkow też wyciagałem . Noi lipnie trochę zmodzonym autkiem się w ośce jeździło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
U brata w firmie mieli 4 insignie w różnych wariantach. Powiem tak dno. Wszystkie miały awarie co chwila. W jednym uszczelke głowicy wciągneło nawet . Teraz kupili mondziaki zobaczymy co będzie. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Brzeczenie i późno wystające turbo.
O kurde gitara Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka W którą stronę kręcić bo już nie pamiętam? W stronę zderzaka czy kabiny? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Ehhh poległem. Odkrecilem kontrę ale druga nakrętka jest chyba zalakowana i nie mogę jej ruszyć w jedną stronę . W drugą się da ale to akurat nie tapotrzebna strona ehhh. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Okay Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Trochę zjadło Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka