Treść opublikowana przez bongod
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Mi na tych chińczykach 430 wyszło jakieś 250/260 ps i więcej z nich nie wycisne . Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Siłownia
No Animala brałem przed ślubem kiedyś przez 2 miesiące 5 kg w dół a siła wogole nie zmalała. Ale tyle pigół naraz to wyzwanie Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
pomoc z dobraniem 17 do a4 b7
tak wyglądają te 17 w b6 et 28 bez dystansów Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hahahahaha[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
No jak 250 to napewno fmic --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Od zwalonego zaworka wypadają zapłony i obroty skaczą. Z odpalaniem raczej nic nie mają . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
Dla mnie chęć poddania przez dystrybutora części pod jakiekolwiek testy świadczy tylko na korzyść sprzedawanych przez niego produktów . Może jak poslodze jeszcze trochę to się znajdzie jakiś komplet testowy jeszcze hahahaha . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Kierunkowy, w trojniku pod kolektorem . Takie małe gówno a bałaganu robi kupę. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Pewnie zaworek standardowo od odpowietrzenia --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
Wsadził bym pewnie w jakąś prasę albo w wyginarke do rur --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
Można zrobić test na złamanie. Jak miałem Lema banana to się zgioł w literę U i nie pękł . Krawężnik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Otwór w obudowie filtra zaslepia się korkiem od coli --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hahahaha --------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Ehhh i kupa :/ rodzina wzywa. Do następnego razu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pamietaj , zawsze musisz jechac pod prąd , wtedy trafisz Ehhh no spróbuję --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie znów się pogubie na parkingu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś arkadia? Bo bym wpadł bo dawno mnie nie było --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
Wyślijcie chociaż kawałki to pomierze. Ogólnie to u mnie czasem coś hartują w pracy więc z tąd jest dostęp do tego przyrządu . Tylko tak sobie myślę że twardość nic nam nie powie bo nie wiadomo jaka jest najlepsza . Chyba że jako odnośnik będzie Lem. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Wahacze SKV
Ja mam dostęp do twardosciomieza świeżo po legalizacji ale nie mam wahaczy hehehe. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Wymień dopiero jak będziesz u tunera. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Jak wrzucisz inne wtryski to wtedy będzie korekta dopiero potrzebna z bama nie są takie duże --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Mi z tego co pamiętam przepływ skoczył o 10g Ale czy wtryski trzeba korygować? Nie wydaje mi się. To że turbo jest czerwone to nic dziwnego dobrze że nie żółte --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Pewnie jakaś rurka pękła standard. Ja zrobiłem z kolanka od zlewu zaślepke do tipa od razu z wentylem --------------------------------------------OOOO------------------------------------------