Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    LM 5w40 tak nie podrabiają jak motula --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem chyba takie jak dobrze pamiętam http://m44.pl/eibach-s90-9-11-002.html mniejszych chyba nie ma z kołnierzem tzn jeśli ori felga. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    11 kupisz firmowe. Wiem bo miałem. Ale jeśli masz pierścień centrujacy to zamiast niego możesz wsadzić kołnierz z dystansem jakim chcesz praktycznie. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli felga z pierścieniem centrujacym to i mniej zrobisz w dystomie. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji1] [emoji1] [emoji1] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  6. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te opony co kupuje są z 2015 roku. Znajomy zakłada koła 18 na felgi ma klienta a ja biorę opony. Dziwne że 6.5 po roku zostało ale w sumie on dużo jeździ. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  7. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak od znajomka --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wg mnie tak, tylko, że trzeba je wrzucić na maszynę i sprawdzić +1Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka Są narazie na felgach więc nie ma problemu dziex--------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie opłaca się kupić roczne opony z 6.5 mm za połowę ceny rynkowej nowych? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  10. Ale Krzysiek napisał ile na jałowym [emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [emoji23] [emoji23] [emoji23] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  12. Nieźle mi poniżej 14 nie chce zejść za diabła może jak bym zszedł do prędkości rzędu 120 --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dał by ktoś radę sprawdzić jakie potrzebne są śruby od tego wmocnienia/podstawki pod turbina w 1.8t? Bo tak mechanik dokrecił , że znalazłem to na osłonie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  14. Z decathlonu polecają ludzie. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  15. Objawy jak piszesz. Jak dziecko reaguje na taki stres? Jakieś wskazówki jak go przez to na spokojnie przeprowadzić? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  16. Pany co z wycięciem migdałków u 6 latka? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napewno. Pociagniesz i się urwie pewnie nakuj elektrodami miernika obok i sprawdź przejście --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej intuicyjnie to robisz wyjmij fotel, w każdym karbowaniu masz takie zaczepy do zdjęcia. Jeśli skóra to ból palców potem z tydzień . Ja lutowałem i trzyma już dużo czasu. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  19. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ta ręka na szczęście --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  20. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    U mnie kontuzja nadgarstka :/ ale usztywniłem i da się machać --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    [email protected] --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też polecam ledy od niego robią robotę --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  23. Wszyscy tak mówią łącznie ze mną na początku a przez to koszta rosną --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś miał na sprzedaż zderzak już zrobiony pod b6 z dokładka z b7 plus zespawane wszystko w całość w dziale sprzedam. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
  25. K03s odpuść bo szybko będzie mało --------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.