Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. Nie ma z tym problemu jedna za turbo , dwie za Y i dwa końcowe Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Tzn? Docelowo żeby było cicho musi być na 5 tłumikach przelotowych . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak masz oryginalne fele to kołnierza nie zrobisz w 5 mm ale jak masz pierścień centrujacy to problemów brak Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi przy 5 biło bez kołnierza ktoś pisał że nie biło zrób Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zrób jeśli masz taką możliwość . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Ciśnienie stałe jest 1.4 . Sprawdzę z tymi wtryskami ale tak na codzien jest ok . Problem się pojawia jak stoję z 15/20 min i temp. wzrasta do około 80 stopni . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Ciekawe czemu . A reduktor i gaz jakie powinny mieć temp na postoju i w trakcie normalnej jazdy ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehehe Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. A próbowałeś różnymi kablami i kompami ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Jak korektę robiłem od temperatury reduktora to w trakcie jazdy było ubogo . Kurde nie wiem może reduktor za słabo się chłodzi i ogrzewa gaz za bardzo . Temp reduktora jaka powinna być ? Myślałem że taka jak płynu więc około 100 stopni jak przepływ gazu jest mały . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. No poważnie temp reduktora 100 stopni a gazu jak postaci samochód z 15 min na jałowym dobija ponad 80 . Nie wiem co się mogło stać . Wtryski Eco power . Oba czujniki temp na zimnym pokazują temp powietrza . Kiedyś było bez korekt żadnych i było git . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Wymień może czujnik położenia wału . Ale bez możliwości połączenia z ECU to takie błądzenie . Może masz kabel uwalony od vaga ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Mnożnik wygląda teraz tak ( wiem że góra do doszlifowania ) . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Na pb korekty wąchają się w granicach 1/2 a jak przełacze na LPG i stoję dość długo ,na tyle by gaz się nagrzał to korekty lecą na -7 długoterminowe . Jak ustawie korektę po temperaturze gazu to np w korku zaczynają się cyrki . Zrobiłem autokalibracje na najwyższej temp gazu czyli w moim przypadku 89 stopni i jest trochę lepiej bo schodzi max do -2 ale jak rano wsiadam to telpka jest bo korekty krótkoterminowe lecą na +25 . Druga sprawa to w trasie jak lecę musiałem dać korektę po obrotach +20 żeby jakoś normalnie jechać . Dziwne to wszystko bo tak nie było kiedyś . Na pb wydaje mi się wszystko ok . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Witam ponownie . Tym razem korekty na obrotach jałowych idą dużo na minus co owocuje porannym telepaniem podczas przełączenia na LPG :/ . Nie mogę tego opanować żadnymi korektami . Dodam że dzieje się tak im cieplejszy reduktor . Gdy dochodzi do 100 stopni ( nie wiem czy taka ma być temperatura ) korekty spadają pomimo obniżania mnożnika . Czasy wtrysków LPG około 3.7 więc nie podejrzewam żeby były za niskie . Pb na LPG 2.5 . Jeśli ktoś ma pomysły proszę o pomoc . Reduktor kme twin, wtryski Eco power 60 . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Może uszkodziła się wiązka LPG wczepiona w kompa pb i się popierd....... Chyba tylko elektryk pomoże skoro brak połączenia z ECU . Z kompem LPG się łączysz ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Bp to pb ? Czyli przelaczasz na pb z LPG przed zgaszeniem bo inaczej nie odpalisz ? Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. No to komp lub wiązka uszkodzone więc laweta do elektryka Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Jakie błędy silnika . Stawiam ta czujnik położenia wałka . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Nie wiesz może jaka cena do b6 ? Pilkingtona czy jak się to tam zwie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja rozumiem że tak się robi pomiar ale nie o to mi chodzi Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Rozmawiałem z osobą co też ma z baq i też ma to buczenie w tym zakresie obrotów co u mnie Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Pisz co się dzieje Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  25. Dla jednego może być ok dla drugiego nie . Ja jakoś jeździłem ale teraz jak mam noworodka już się nie da . Przy mojej skrzyni mam 3700 obr przy 140 km/h i w trasie po jakimś czasie zmęczenie daje o sobie znać . Też 2.7 na 2x 2.5 robiłeś ? Jakiej firmy tłumiki ? Cicho jest jak na serii ? Naprawdę ze sporą liczbą osób już rozmawiałem co mają na 3 tłumikach . Chyba że tłumik na Y pipe coś daje tak bardzo . Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.