Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bongod

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bongod

  1. O to było dobre hahaha
  2. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łiiiitam Przełożenie wpadnie niebawem na 4 kapcie
  3. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wstyd by mi było 16 zakładać hahahahah
  4. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    15 w b6 robi piorunujące wrazenie
  5. Ja lubie takie duperelki relax latający ludzie hehehe
  6. Into the storm robi wrazenie 7/10 , dracula untold tez miło sie oglądało 6/10 . A teraz pora na The purge anarchy jedynka była wesoła oby kontynuacja była lepsza Ehhhh nie wiem co powiedzieć . Nie oglądajcie
  7. bongod odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tydzień bez treningów żołądkówka masakrująca :/ . Dziś powracam zredukowany o 3 kg . Ciekaw jestem drązka
  8. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    320 na pokładzie nie wiedziałem że to takie ładne
  9. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahaha ona w neglizu a ja w poblizu hahahaha
  10. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widze zlot się szykuje
  11. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sam tak robie więc wiem hahahaha tzn nie gram bo samemu mi się niechce ale zawsze jest milion spraw do zrobienia jak kobita prosi o pomoc w sprzataniu
  12. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kłótnie to będą teraz ze sama na świeta zapiernicza a Ty grasz hahahahaba
  13. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W Grodzisku jeździ polo z rzęsami doklejonymi dookoła przednich świateł i całe w jakichś kwiatkach . Ale może ma to na celu właśnie reklamę czegoś więc zwrócenie uwagi .
  14. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widze że piątek się zaczoł . Andrzejki itp .
  15. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieńdybry . Jakie klocki do 320 optymalne ?
  16. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko 190 ale niechce sie bawic w gwinty i szersze kapcie itp . . Quattro to quattro . Pozatym codziennie jezdze do pracy furaczem i zamierzam najpierw q potem 230 i na tym poprzestać . Zamierzam .
  17. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok to zaczynam gadkę na pw
  18. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dziś po wymianie opon na zimowe stwierdzam ,że dalsze zwiększanie mocy w ośce nie ma sensu :/ . Ktoś dokładał quattro ?
  19. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cos mo się wali sraptalk :/
  20. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany przyciski w kiera b6 3 ramienna to biegi czy radio?
  21. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No ja też tak podchodzę do większości rzeczy .
  22. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No może i tak . Ale wg przepisów można .
  23. 16 alu powinny wejść . Stalowe nie .
  24. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale tylko, jak fotelik tyłem zamontowany No gdzie, tak nie można przewozić w żadnym aucie z poduchą.... Piszesz, że się przyda, młodego wozisz z przodu. Dedukuję, że już nie jeździ w pierwszym foteliku-nosidełku, więc nie wiem po kiego Ci wyłącznik.Dzieciaki przy poduszce pasażera możesz wozić zawsze i wyłącznie w fotelikach normalnie(nie tyłem) zamontowanych. A tyłem nie, bo w razie wybuchu wbije fotelik w fotel. U mnie mam już czasami dość młodego z przodu, 4lata w maju skończył i całą drogę nadaje: czerwone, wyprzedzaj, inną piosenkę, nie tędy itd... Znam to hahahahaDziecko może jeździć z przodu w foteliku przodem do kierunku jazdy z właczona poducha . Tak mówią przeposy a pies może ich nie znać to normalne .
  25. bongod odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Komukomu grypke zoładkową tanio :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.