Treść opublikowana przez spanky
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
chyba ze to silnik AHH ... ;-)
-
Audi A4, prędkościomierz
moze zimny lut ...
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
a wczesniej pokazywal normalna temperature ??? jak nie ma go miedzy chlodnica a zderzakiem to pewnie ktos nie wiedzial i gdzies wczepil ... musisz poszukac ... chyba ze go nie masz ......
-
Jakie lampy przód i tył do Avnta 97?
ciekawie na co sie zdecyduje sam zainteresowany ....
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
generalnie jak nie mozna zdiagnozowac usterki bo poprostu bardzo sporadycznie wystepuje to albo jezdic caly czas z podpietym Vagiem :twisted: ,albo przezornie wymienic N75 i rozruszac kierownice (wyczyscic) i miec nadzieje ze to to albo jezdzic do momentu jak usterka zacznie sie nasilac badz cos sie wysra ..... :twisted: P.S a moze trzeba jechac na diagnoze do jakiegos speca od TDI ..... czasami potrafia czynic cuda ;-)
-
Jakie lampy przód i tył do Avnta 97?
:arrow: www.allegro.pl a najlepiej te po faceliftingu :twisted:
-
klimatyzacja zabiera silnikowi moc
dokladnie tak jest ....... BTW słyszalem ze przy gwałtownym ruszaniu (daniu w palnik) klima (agregat) na moment sie wylacza (za pomoca jakiego sprzegla czy cos) moze ktos o tym slyszal i wie cos wiecej ...... juz wiem gdzie to czytalem : http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2346&highlight=klima
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
to juz lepiej zalac lotosem niz podrobka nie wiadomo czego castrola :razz: sam nie wiem co lepsze ..... :twisted: ale chyba krajowy produkt... ;-)
-
Wskaźnik temperatury pokazuje raz 80 raz 90 st.C
Generalnie mam to samo, z ta roznica ze czsem w ogole nic nie pokazuje. Raz juz tak mialem i okazalo sie ze cos mi nie laczylo, mam nadzieje ze tym razem to bedzie to samo, pogmeram w kablach i bedzie ok ;o| racja ... najpierw pogrzeb w kabelkach.... potem termostat ... ;-)
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
ja balbym sie zalac Castrola ..... sporo negatywnych opinii slyszalem na jego temat ......
-
Wskaźnik temperatury pokazuje raz 80 raz 90 st.C
generalnie temp powinna byc identyczna w zime jak i w lato (czyt.90 st).... prawdopodobnie masz termostat do wymiany :twisted:
-
słabo przyspiesza moja tdi
prawdopodobnie autko zamulone przez kobitke..... trzeba je przedmuchac ..... :twisted:
-
AFN - problem przy przyspieszaniu
zaworek n75,kierownice turbo,nastawnik ...... podepnij pod Vag'a i zrob diagnoze podczas jazdy .... powinno cos wypluc .... ;-)
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
ja szukalem 3 miechy ... i znalazlem stan "lalka" .... :twisted:
-
kupno audi a4 1,9 Tdi
zawieszenie to pikus .... jest duzo tanich zamiennikow wiec doprowadzenie do zadowalajacego stanu nie powinno nadwyrezyc Twoj budzet.... wieksza uwage zwroc na powypadkowosc auta i stan silnika..... ;-)
-
jaki jest koszt wymiany synchronizatora 5 biegu w audi a4
moj brat robil synchronizator 3 biegu w B4 TDI + kilka innych pierdól zwiazanych ze skrzynia i za wszystko zaplacil jak dobrze pamietam 1000 zł.....
-
słabo przyspiesza moja tdi
podłącz pod Vaga w trakcie jazdy ....... od jakiej predkosci robi sie mulowaty ....
-
[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak
to jest "znak" zeby zmienic mechanika .... :twisted:
-
Klima, coś hałasuje po włączeniu
a moze to rolka od klimy ...... :?:
-
[B5 1,9 AJM] Problem z mocą, jej brak
trzeba bylo na poczatku zrobic diagnoze Vagi'em podczas jazdy i wszystko bylo by jasne ..... bedziesz wiedzial na przyszlosc .... ;-) ale wazne ze niunia juz gniecie w fotel .... :twisted:
-
Filtr Mann, COnitech, a może Filtron - które najlepsze
kazdy z nich jest dobry ... pamietaj aby tylko razem z wymiana oliwy wymieniac (ja co 10 tys km) i bedzie wszystko OK ... ;-)
-
Pedał sprzęgla - czuć jakby pracę silnika na pedale.
to jest norma..........
-
Zakup pompy wody - Hepu czy Reville?
ja bym wybral SKF ......
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
8D9 953 503 D Cena w ASO 377zl bede szukal na rynku wtórnym .... :twisted:
-
FIS do A4 1.8 20v z 1995 roku
WIELKIE DZIEKI :!: