Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. , jak będziesz kleił , dobrze odtłuść dekle , i uważnie , żebyś bąbli powietrza nie porobił , bo klej bardzo mocny mają
  2. naklejki są git , z odległości 30cm nie widać różnicy czy ori czy nie
  3. no u mnie wynik powtarzalny na pełnym baku ok 900km do rezerwy , 40% miasto i 60% trasa także dobrze jest
  4. zresetuj sobie fisa i poupalaj trochę , sprawdź spalanie poźniej
  5. i jak Jozek szybciej się teraz 3-kę zapina - co??!!
  6. hehe tak to jest , nie zrobisz logów , nie sprawdzisz podciśnienia i masz rozklekotany napinacz rozrządu i później kiepski wykres
  7. ...ja już bym padło pchał ze skarpy , bo nie mam cierpliwości do takich rzeczy , a jak coś zj**ie to rzucam czym popadnie
  8. szprychy DTM w B7 wyglądają pieknie i tego bym sie trzymał
  9. cmoknij mnie w czubek parówy , dziki nieogolony beduinie :kox:
  10. no mialem ale wysrany amor mnie już wkurfiał , regeneracja całego kompletu wyniosła by mnie tyle co zakup tego H&R węc nie ma sensu , kiedyś tamtego zregeneruję i pchne dalej
  11. mój nowy nabytek :kox:
  12. kuźwa wyglądają na max 18" , kupiłeś czy tylko mierzysz??
  13. chyba w pipolandii :gwizdanie: , nie ma co wymyslać , fela wogóle "u nas" niespotykana
  14. tak mi sie wydaje że chyba brakuje 1" i byłoby :kox:
  15. nawet te swiatła z przodu jeszcze ujdą, dekory ok , reszta pomieszane i zmielone , nie mój styl , fajny chłopak jesteś to postaramy się Ciebie nawrócić :kox: :naughty:
  16. jak będziesz gotowy ze zdjęciami , napisz do mnie otworzę temat
  17. z audi to tylko do bmw
  18. ale ja tam już nie mieszkam , teraz Bielsko Biała
  19. sprawdź sobie wyposażenie masz kody na wlepce w kole zapasowym , może masz pakiet zima podgrzewane lusterka i spryskiwacze , spryski reflektorów tez dobra rzecz
  20. sportowa kiera , pełny fis
  21. ...jest troszkę głośniej ale jak przypertolisz w dechę , to nie ma wiary co by sie nie oglądnęła tak fuczy fajnie
  22. ...dude , dzięki wielkie , mój poziom samouwielbienia skoczył do 99pkt jeszcze 1 i byłoby... :polew:
  23. ...i praktycznie koniec możliwości większych przyrostów mocy , to jest właśnie bida w dizlu :thumbdown:
  24. ...o nie, to ja znikam na 2 tyg. , jak Jozek będzie rezał tempomat , to zaś będzie ''milion pytań do'' i mogę tego nie wytrzymać :decayed: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.