Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Turbo się skończyło, czeka Cię wymiana na nowe
  2. Witamy. Jak Ci się jutro nudzi to wpadaj na spot do Poznania godz. 16:00 stadion Lecha. Więcej info w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25229.495
  3. Musashi weź vaga na spota-proszę, turbo by trzeba sprawdzić u mnie.
  4. Też tak mi się wydawało jak ta Twoja bestia na parkingu ryczała
  5. 1 rzecz do rezania, to oznaczenia bym pościągał A4 2.0 TDi , cudna
  6. to tak powiedz ku zdrowotności. Aleś doj**ał z tymi wałkami-teraz chlopaki se do ulubionych zakładek dodadzą
  7. ale fajny jestem , ja dzisiaj nudy, ale za to jutro spot w Poznaniu , to flaszeczkę z teściami zrób, odrazu milej się zrobi :>
  8. wcześniej to pewnie się na zlocie w Wiśle spotkamy, jak się zrobi cieplej to coś się wymyśli :cwaniak1:
  9. No to dawaj jutro do nas!! ja z Pleszewa mam 100km i tez cos koło tego jadę, a nastepnym razem my do Łodzi przyjedziemy bo tylko przez nią przejezdżałem, a nigdy nie byłem rekraacyjnie
  10. to napisz mu na drzwiach czarnym markerem audi A4 ,to damy spokój
  11. Narazie jeszcze nie mówię hop-sprawozdanie zdamy po jutrzejszym spocie.....trochę nie rozumiem dlaczego ludziom sie nie chce na 2,3 h wyrwać z domu i nie wierzę, ze się nie da tylko troszke chęci.....spot miedzywojewódzki...temat już ruszył . Gugas więcej tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25226.msg299166;boardseen#new
  12. No to kombinuj jakiegos kumpla i wpadajcie 0 16:00 [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:30 _________________________________________________Fierywolf pisał na GG , że też się pojawi na spocie :th:
  13. A ten znowu swoje jak tam sobota chłopaki, robita coś ciekawego??
  14. Porozsyłałem trochę privów do ludków z Poznania ,zobaczymy czy się ktoś odezwie, tylko żeby doszły bo jakieś problemy były z wysłaniem.
  15. Halo puk puk jest tu kto [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________Mateo nie ma co dyskutować , masz cos nie tak z autem i trzeba to naprawić. Wałki,kąty, pompa,wtryski i tak dalej ,można tu pare rzeczy jeszcze wymyśleć ale po co ,dowiesz się jak pojedziesz do szpeca od takich silników. Powiedz mu także o rozrządzie bo to tez może być przyczyna.
  16. Kamyk aleś dał z zakupów pędziłem by zobaczyc to cudo , a tu zonk w opakowaniu :rotfl1: :doh1:
  17. Mam dobre gumy Dunlop sp sport maxx, jak jest mokro raczej nie staram sie pokonywac bezpiecznej granicy utraty przyczepności, dobrze odprowadzają wodę, szeroka guma pozwala na troche szaleństwa.
  18. Basenik a lampek byś nie dał rady podrzucić tak na szybkości
  19. ja mam 225x45x17" , czuć szerokość gumy przy pokonywaniu ostrych zakrętów, autko dobrze się trzyma asfaltu, na nierównościach typu koleiny już tak wesoło nie ma ale się przyzwyczaisz, myślę , że 225 w zupełności Ci wystarczy
  20. Lepiej żebyś miał wolne Mr. Pet3r
  21. Te silniczki od Punto II pasują do valeo,depo soczewek po lifcie, czy do FK ringów to nie wiem, jak mi dojdą silniczki dzisiaj to na spot przywiozę w niedzielę to sobie zobaczysz.
  22. to z kim tam będziesz?? Jaki klub ma tam spota o tej godz. ??
  23. Witamy i zapraszamy na spoty poznańskie najbliższy w tą niedzielę o 16:00 przy stadionie Lecha tam wszystkiego się dowiesz. więcej info w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25229.0
  24. Nie no 22" to za duży do przyszłej kawalerki mi nie wejdzie hyhy, tak 19" to max musi styknąć....dzięki za rady chłopaki
  25. Ja jestem na spocie- REAKTYWACJA SPOTÓW 2008 in progress

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.