Treść opublikowana przez Iverson
-
[B6 AVF] spadek mocy, głośny świst z lewej strony auta i czarno-szary dym jak z komina
Turbo się skończyło, czeka Cię wymiana na nowe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy. Jak Ci się jutro nudzi to wpadaj na spot do Poznania godz. 16:00 stadion Lecha. Więcej info w tym wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25229.495
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi weź vaga na spota-proszę, turbo by trzeba sprawdzić u mnie.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też tak mi się wydawało jak ta Twoja bestia na parkingu ryczała
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
1 rzecz do rezania, to oznaczenia bym pościągał A4 2.0 TDi , cudna
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to tak powiedz ku zdrowotności. Aleś doj**ał z tymi wałkami-teraz chlopaki se do ulubionych zakładek dodadzą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale fajny jestem , ja dzisiaj nudy, ale za to jutro spot w Poznaniu , to flaszeczkę z teściami zrób, odrazu milej się zrobi :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wcześniej to pewnie się na zlocie w Wiśle spotkamy, jak się zrobi cieplej to coś się wymyśli :cwaniak1:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to dawaj jutro do nas!! ja z Pleszewa mam 100km i tez cos koło tego jadę, a nastepnym razem my do Łodzi przyjedziemy bo tylko przez nią przejezdżałem, a nigdy nie byłem rekraacyjnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to napisz mu na drzwiach czarnym markerem audi A4 ,to damy spokój
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narazie jeszcze nie mówię hop-sprawozdanie zdamy po jutrzejszym spocie.....trochę nie rozumiem dlaczego ludziom sie nie chce na 2,3 h wyrwać z domu i nie wierzę, ze się nie da tylko troszke chęci.....spot miedzywojewódzki...temat już ruszył . Gugas więcej tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25226.msg299166;boardseen#new
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to kombinuj jakiegos kumpla i wpadajcie 0 16:00 [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:30 _________________________________________________Fierywolf pisał na GG , że też się pojawi na spocie :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ten znowu swoje jak tam sobota chłopaki, robita coś ciekawego??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Porozsyłałem trochę privów do ludków z Poznania ,zobaczymy czy się ktoś odezwie, tylko żeby doszły bo jakieś problemy były z wysłaniem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Halo puk puk jest tu kto [br]Dopisany: 09 Luty 2008, 13:04 _________________________________________________Mateo nie ma co dyskutować , masz cos nie tak z autem i trzeba to naprawić. Wałki,kąty, pompa,wtryski i tak dalej ,można tu pare rzeczy jeszcze wymyśleć ale po co ,dowiesz się jak pojedziesz do szpeca od takich silników. Powiedz mu także o rozrządzie bo to tez może być przyczyna.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Kamyk aleś dał z zakupów pędziłem by zobaczyc to cudo , a tu zonk w opakowaniu :rotfl1: :doh1:
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
Mam dobre gumy Dunlop sp sport maxx, jak jest mokro raczej nie staram sie pokonywac bezpiecznej granicy utraty przyczepności, dobrze odprowadzają wodę, szeroka guma pozwala na troche szaleństwa.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Basenik a lampek byś nie dał rady podrzucić tak na szybkości
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
ja mam 225x45x17" , czuć szerokość gumy przy pokonywaniu ostrych zakrętów, autko dobrze się trzyma asfaltu, na nierównościach typu koleiny już tak wesoło nie ma ale się przyzwyczaisz, myślę , że 225 w zupełności Ci wystarczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lepiej żebyś miał wolne Mr. Pet3r
-
silniczek od punto do lamp fk zaspolonych
Te silniczki od Punto II pasują do valeo,depo soczewek po lifcie, czy do FK ringów to nie wiem, jak mi dojdą silniczki dzisiaj to na spot przywiozę w niedzielę to sobie zobaczysz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to z kim tam będziesz?? Jaki klub ma tam spota o tej godz. ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty poznańskie najbliższy w tą niedzielę o 16:00 przy stadionie Lecha tam wszystkiego się dowiesz. więcej info w tym watku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25229.0
-
Monitor LCD 17"-19"
Nie no 22" to za duży do przyszłej kawalerki mi nie wejdzie hyhy, tak 19" to max musi styknąć....dzięki za rady chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem na spocie- REAKTYWACJA SPOTÓW 2008 in progress