Treść opublikowana przez Iverson
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bedę parę minut po 16.00 z obywatelem Sławqiem i Angel
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no wpadaj wpadaj z eską,zobaczymy co to warte!!! ten link coś nie hula!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja 2 baterie zabieram
-
a4 b5 moje aut
jak ja lubię takie fotki....supcio!!! ja bym jeszcze 2 rzeczy zrobil-zawias i polerka fajek z tyłu i wszystko si wygląda.... :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ale mnie łeb napier..ala , miałem imprezkę u znajomych buahahaha , idę zaraz pod prysznic trzeźwieć. Jak tam przygotowania do spocika??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja napewno będę ok. 16.00. Sławek napiszę Ci co i jak. najwyżej przy Media markt się spikniemy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba co po niektórym, pasterka się przedłużyła.....i nastapiło a później [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 11:58 _________________________________________________no spoko , jeszcze się ugadamy :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Aramis wszystkiego co najlepsze w urodzinki!!! :> [br]Dopisany: 25 Grudzień 2007, 11:08 _________________________________________________co tu taka cisza---śpicie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Co dostaliscie pod choinke :)
słuchawka bluetooth Nokia BH-209 i zestaw kosmetyków w walizeczce podróżnej,słodycze i całuski hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki Bryńka za życzonka, dla Ciebie też wszystkiego co najlepsze!! na 27 bedę zdrów jak karpik!! hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zachorowałem troszku!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do czynnego uczestniczenia w życiu forum i w spotach (najbliższy 27.12.07 hala Podpromie Rzeszów)
-
offroad - winter edition
ale fajna zabawa-super muszę kiedys spróbować
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No duperelki!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO,DUŻO PREZENTÓW, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT, UWAŻAJCIE NA SIEBIE COKOLWIEK ROBICIE I GDZIE JESTEŚCIE. Wypijcie moje zdrówko bo coś zachorzałem trochę.
-
offroad - winter edition
Fajnie Ci!!! jeszcze nigdy nie śmigałem na crossie. co to za sprzęty i jakie pojemności??
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
kolego ciężki samochód zrobiłeś z tej A4!! każdy ma swój gust ale lepiej by wyglądała jak byś szedł w kierunku ospojlerowania z S4 lub RS4 ps. masz za małe kółka-min. 17"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A nie mówiłem....przytulali się buahahahahah
-
Składamy życzenia świąteczne
Wesołych Świąt i szczęśliwego 2008r - dużych modów w 08',bezawaryjności furek,bezpiecznej jazdy żebyśmy się spotkali na forum w komplecie w nadchodzacym roku.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i serdecznie zapraszamy na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów
-
[B5 AWT] coś w prawym górnym rogu szyby przedniej
raczej antena od navi widziałem takie cóś w passacie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
coś ty podobno szalony róż jest teraz w modzie, ja zaczynam polowanie taki egzemplarz, Oni też się pewnie skuszą.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nawet na navi starczy hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak to jest, teraz się przytulają a na wiosnę A6 avant będzie trzeba kupić bo ni z tego ni z owego się familia powiekszy!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To już możecie się opalać ja rano (po 11.00) na fisie miałem -7