Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Dzieńdobry łobuzy!! :gwizdanie: jutro impreza firmowa w Poznaniu mnie czeka, a w piątek powrót do domku!!! Urlop do lutego hyhyhy :kox:. miłej pracy i dzionka
  2. oj ja nierozumny-pomyliłem fakty!!! buahahaha
  3. no to się zaczęło...hardcore kox
  4. bo pewnie chłopaki z Wwa je zbierają i na koniec roku wszystko dostaniesz!! :drool:
  5. obecność jest nagradzana!! zawsze można jakiegoś gifta od braci klubowych dostać
  6. jakbyś na tyle spotów latał, to też byś miał różne "gadżety" klubowe- hyhyhyhy
  7. weźcie sobie po 2 szt. smyczek bo zawsze można komuś w prezencie dać!! (np. pod choinkę), albo dziewczynie lub żonie co by nam klub reprezentowała.
  8. ja też 27.12 jestem na spocie
  9. ja tu o Q myślę ykk!!
  10. kusi i przeraża!! a jak ma się wytrzymałość po programie-bo seria to słabo jedzie jakby bylo quattro.
  11. buaaahhhhaaaa malacze są kox- padłem qurna padłem
  12. Śnieg...,śnieg... gdzie jest q-wa snieg. dobry plac do upalania....hyhyhy
  13. No tak ale moje fundusze na auto też są ograniczone a i wymaganie też nie małe. Z postów wynika, że auta nawet z przebiegiem 130.000 już miały problem z wałkami. A nie chciałbym wydać 30.000 zł albo i więcej i zaraz robić silnik. a kto Ci da rozbierać , zeby zobaczeć w jakim stanie są wałki-no i jeszcze trzeba mieć wiedzę i doswiadczenie w tym temacie.
  14. Czytając te wszystkie komentarze na AKP i u nas na forum, już chyba mi się nie chce silnika 2.5 w B5. szkoda bo możliwość posiadania V6 i często quattro była blisko. chyba dalej będzie zabawa z 1.9 , szkoda tylko że w B5, awx'a nie montowali w końcówce produkcji.
  15. Rogal możesz naswietlić sprawę!! Piszesz o B5 czy B6?
  16. Fajne zdjęcia,fajne furki, super że działacie ze spotami!!!
  17. Robimy jeszcze jakiegoś spota w tym roku!!?? byłoby kox. pomyślcie. I kto chętny na zlot zimowy!!??
  18. Niech żyje nam STO LAT nasz straszny Mod MURZYN-żeby nam jeszcze trochę posłużył hyhyhy wszystkiego najlepszego
  19. tak to jest , audi ma focha i tyle. dlatego nigdy więcej 10-latków!! lepiej poczekać , doskładać i kupić 2000 rocznik, ja tak właśnie robię i już zakończyłem inwestowanie furę. chociaż nie narzekam , bo coś tam ma prawo się wysrać, ale na szczęście dużo tego nie było. głowa do góry-jeszcze bedzie kox Najwyżej zrzucimy ją w kamionkę!! hhhyhyhy
  20. Ja w B5 mam 3 wyjscia na wężyki. Widać na rys. tylko 2-nie chce Cię w bład wprowadzać. poczekaj niech ktoś z B6 sie wypowie.
  21. Zawór podciśnieniowy turbiny musisz znaleźć (N75), to co pokazujesz to jest od EGR, nie wiem gdzie dokładnie się znajduje w B6, ale ma napewno biały łebek. szukaj!! najważniejsze zeby wtyczka się zgadzała, reszta to to samo.
  22. Ja też mam na oku pięknego granatowego avancika po II lifcie- i swoje mody tylko wykonawcy potrzebuję. kto chętny??
  23. To jest czujnik od EGR (czarna główka), szukaj z białą. (tak samo wygląda)
  24. rzuć tą robotę w cholerę!!!! co to za praca ,że na forum nie możesz sobie posiedzieć-ja bym tak nie mógł!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.