Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ja bym pograł. ostatnio miałem jakieś problemy z wejsciem na serva-ni h*ja się dało. jaka mapa jest teraz ustawiona Trzeniu??-mógłbyś zalookać!!
  2. Angela motywuj chłopaków na zlot zimowy-podobno kobietom najlepiej TO wychodzi!!
  3. Witamy kolego
  4. czyżby Niemcy znowu wojnę chcieli przegrać-historia chyba ich mało nauczyła buahhhaaaa
  5. Iverson + kobitka (Izabelka) pokój 2 os. Marinero + kobitka (Magda) pokój 2 os.
  6. No wreszcie to jedzie!! supcio jeszcze ze 2 wizyty u Rogala i bedziesz miał kuni jak w Rs'ie. Nagraj filmik jak objeżdżasz co poniektórych!!
  7. a co?? chcesz furę na parkingu w wigillię upalać!! hyhyhy z tego co wiem to tak-jest coś takiego. Parafia poznańsko-kalisko-ostrowska!!!! Chłopaki przemyślcie sprawę-Marinero, ja ,Pet3r i Michu2000 prawdopodobnie jedziemy na zlot zimowy (7-9 marca 2008 Wisła), fajnie by było jakby ktos jeszcze chętny do nas dołączył , tworzylibyśmy razem silną grupę z WLKP. Jest sporo czasu na załatwienie sobie wolnego, i odłożenie pieniążków. proszę Was przemyślcie sprawę , bo napewno będzie super spotkać się z klubowiczami całej Polski. pozdro.
  8. Pany bo zbieram ekipę z Wlkp na wyjazd do Wisły-jakby co to zbierajcie "swoich" i juz nam będzie raźniej!!
  9. tyle nas z Wlkp jest , a spoty co 3 miesiące!! chyba nic z tego już do końca roku nie będzie. trzeba pomysleć po nowym roku ,żeby spoty wychodziły nam regularnie np 1 na miesiąc albo i częściej!!
  10. dołączę się z pytaniem : i z tylnich słupków jak wyciągnąć żeby nie nabroić??!! w moim przypadku chodzi bardziej o B5
  11. Zima juz się zaczęła, w niektórych województwach nawet ostro, tak więc jak ktos posiada jakieś fotki robione w zimowych warunkach to wklejać. Okoliczności są bez znaczenia. Ma być wesoło a nie drastycznie!! (ja mam ale narazie niezbyt miłe dla oka)
  12. W Tbg jestem chyba od 15.12.07 do końca stycznia 2008 hyhyhy
  13. a będzie jeszcze lepiej, to widać.
  14. Stolica=dużo forsa, money!! rozwój miasta, sieci administacyjnej,handlu itd itp. dużo by tu wymieniać!! No i Rzeszów się rozwija, co widać ilekroć w nim jestem!!
  15. Dokładnie!! to by było zajebiaszcze województwo!!
  16. A nam zabrali status województwa!!! :bicz3:
  17. wymień gril na S4 lub RS4 i pomaluj go na czarno-super efekt!! tak to ładna furka
  18. popytaj Keżora może ma jeszcze na zbyciu , bo on się tym zajmuje. BTW ramki i naklejka - dobra rzecz!!
  19. to kupuj Audi a nie na piechtę latasz!! :bicz3: hyhyhy szkoda ,że nic nie wyszło dzisiaj!!
  20. Witamy. wpadaj do nas na spoty Poznań-Kalisz-Ostrów
  21. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ...nigdy nie będzie miało B6,B7,B8...bo było pierwsze..
  22. Witaj kolego.
  23. to nie chodzi o to!! niektórych rzeczy chłopaki nie mogą robić, także muszę być i h*j (odpowiedzialność). szef ma forda mondeo 04' ,także nie ma co palić-szkoda ognia hyhyhy. Widzę ,że jednak po spocie-szkoda!! dawno was mordeczki nie widziałem i mi trochę tęskno!!! chyba spot w niedziele był by optymalny. trzeba nad tym pomyśleć.
  24. Quattroturbo http://www.grapheine.com/007/index.php?module=see&lang=uk&code=e55511cf3384ea99a4c575799c9e741c
  25. jednak mnie nie będzie!! jestem w pracy do 15.00. nic nie poradzę-sorki!! ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.