Treść opublikowana przez Iverson
-
o co chodzi?
to tam gdzie masz koło zapasowe, tez powinieneś mieć naklejkę z kodami wyposażenia i rodzajem silnika również!!!
-
o co chodzi?
oznaczenie twojego silnika, masz to we wlepce w książce serwisowej jaki masz silnik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Prawdopodobnie będę wtedy w Tbg-u to wpadnę na bank!!
-
[B5 1,9 TDI AFN] Moje A4 w sedanie
No taką sztukę znaleźć to naprawdę!! szkoda że te recaro nie są w skórze! fajna seria
-
[B5 1.6 96r.] Moja ADI -zdjęcia
very nice car :biggrin:
-
Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
Jakie polecamy, gdzie je umieszczamy, które najprzyjemniej pachną itd. A może macie jakieś inne patenty na przyjemny zapach, wewnątrz waszych autek! [/b]
-
[B5 2.8 V6 Quattro]......to na początek.
Piękna "american girl"
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
zapewniam Cię kolego że Sowa a4 walczy z tą tjuningową naklejką ale z marnymi skutkami !! tzn. trzyma się szyby jak cholera
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
Piękna czarnulka!! :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zazdroszczę wam koledzy fajna impreza, wreszcie i na podkarpaciu coś zacznie się dziać!! Na następny spot postaram się być, chyba że nie będzie mnie w Tarnobrzegu. Hauzer wiedziałem że Ty to jesteś "model", dobrze że bez kolizji się udało Pozdro chłopaki dla was! :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ilu was było, zapodajcie zdjęcia!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Piszta chłopy , był spocik czy nie bo z opisów, że nikogo nie będzie wynika!!! :redface:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to mam problem bo moja obecność w tym momencie wynosi 50%!! Wkurwie sie jak mnie nie będzie!! Siła wyższa panuje nade mną!! ale jeszcze kombinuję!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj! A termin skąd odnosi się do Twojego miejsca zamieszkania, więc proszę wypełnij prawidłowo!! :biggrin:
-
Nadkole drze mi oponę!
Jutro bo non stop praca!! dam znac po 15-stej!! albo wczesniej jak dam radę! Tzn. dzisiaj później hehe!! ale mam bombę już! a zaczeło sie tak nie winnie!!
-
Nadkole drze mi oponę!
No i co zmieniłeś felgi?? Powtarzam się ta sprawa dotyczy tylko przodu z prawej strony, z innych oki!! to coś mi tu nie pasi!! amor jest oki , stwierdzone po moich oględzinach, może się mylę, nie mam już pomysłu! pozatym tak się dzieje jak jadę w 3 lub 4 osoby pod obciazeniem! więc pewnie amor!? bez sensu
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
Stań na 20 kroków od niej CCCO i spójrz , jak można jej nie kochać!! A awarie, każda kobieta ma swoje wady!!
-
nauka jazdy na torze Ułęż
wszystko ok. tylko żeby to była sobota albo niedziela! z chęcią bym sie pisał na taką akcję! :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hauzer chyba będziesz bity ,miałeś miesiąc czasu albo i lepiej żeby sobie wszystko ustawić a Ty teraz taki numer odstawiasz!!! Nic się nie martw zrobimy wjazd całą ekipą do Twojej firmy!!! I już będziesz obecny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
super, dziękuję bardzo! Przed zakupem będę się z Tobą kontaktował! :biggrin:
-
nauka jazdy na torze Ułęż
Jakbyśmy jakieś 20 autek zebrali to pewnie i rabat by się znalazł!! Pet3r coś pomyślimy, wakacje będziesz miał długie, to damy radę! a i 150 km przejechać to nie problem! :biggrin:
-
nauka jazdy na torze Ułęż
Jak co będzie uczył Pet3r nie wiesz; że nie należy ruszać z piskiem opon na każdej krzyżówce, jeździć bokiem na rondzie itp.,etc.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zapodałem temat spotu 28.04.2007 na forum AKP , może ktos z okolic jeszcze do nas dołączy, było by fajnie!!!! Byłby całkiem niezły spocik :exclaim:
-
Nadkole drze mi oponę!
ok. jak czegoś się dowiem to dam znać. dzieki za rady! :biggrin:
-
Nadkole drze mi oponę!
Czyli ET teraz mam jakieś 55-60 tak!