Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

morwa76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez morwa76

  1. znam taki przypadek osobiście, auto w upalny dzień - wstawione go garage - następnego dnia rano do pracy ,a tu pęknięta przednia szyba od słupka do słupka, auto 4 lata salonowe ,i poza kierowcą nic nie bite, _____________________________________________________ pech jak szlak
  2. śmiało,wymieniałem klijentowi 2 lata temu na zamiennik z czajna za 230 zł i śmiga do tej pory, !!
  3. sieemka takie same są objawy jak padnie włącznik od świateł stopu tak na przyszłośc ... pozdro
  4. morwa76 odpowiedział(a) na stelo temat w Audi A4 B6/B7
    przerabiałem to miesiąc temu- te same objawy wymiana włącznika/wyłącznika świateł stopu pomogła jest oki
  5. 235 km/h na maxa na 16-stkach pozdro
  6. sprawdzic czy swiatło stop pali sie dokładnie tyle co go trzymasz wcisnąc pare razy bardziej energicznie -może włącznik sie kończy pozdro koszt zamiennika w INTER CARS - 30 zł po rabacie.
  7. śliczniusi :good: [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 03:17_________________________________________________a jak po roku użytkowania ??
  8. siema pewnie wam to nic nie da ale miałem niedawno u siebie taki przypadek ze bez żadnego powodu zapalała mnie sie kontrolka od trakcji/i od świec żaro - na przemian jak im pasowało usterke znaleźli mi ponowie z drogówki /jazda na włączonym świetle stop przez 2 km - wymieniłem włącznik światła stop i po sprawie pozdrawiam/ model jak w opisie [br]Dopisany: 11 Październik 2009, 03:07_________________________________________________dodam jeszcze że po wyłączeniu silnika wszystko wracało do normy ...
  9. witam u mnie jest tak samo - w tamtym roku kupilem jakiś środek za 30 zł - i dało rade a teraz jedzie jak szlak,i trzeba będzie zrobic to samo, kup jakiś lepszy srodek i nie krajowy !
  10. to całe sprzęgiełko mieści sie w kole pasowym co napędza alternator - inaczej jest nim problem jest dopiero gdy trzeba go zdjąc, potrzeba specjalnego klucza+pist pnełmatyk i trzeba wymontowac alternator ,to nie problem powodzenia
  11. nie chcę cie wprowadzic w błąd ale pisząc o tym skakaniu rolki miałem na myśli jak najbardziej okrągłą rolke ,a problem jej skakania pojawia się w momencie uszkodzonego sprzęgiełka alternatorawtedy ona nie pracuje równo i jak jeszcze na max L/P powinno popiskiwac z okolic własnie alternatora na koniec - niewielki koszt 120 zł + robocizna/sam/ + odkręcenie sprzęgiełka 4 tyskie u mnie to tak wyglądało od roku cicho pozdrawiam [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 00:12_________________________________________________________________________________________________________ ja przez to cholerne sprzęgiełko wymieniłem pompe wspomagania - troche mnie nie poszło !
  12. siemka zobacz czy do tego Ci skacze napinacz,paska czy chodzi ładnie równo i czy jak skręcasz na miejscu R/L max to twoje piski sie nasilają? i napisz coś więcej o problemie. pozdro
  13. a tu http://www.allegro.pl/item589369654_audi_a4_tdi_licznik_zegary_zestaw_wskaznikow.html#gallery[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:47_________________________________________________i jeszcze te - daj zdjecie swoich nie ma czegoś takiego że nie ma http://www.allegro.pl/item589993307_licznik_zegary_audi_a4_diesel_okazja.html#gallery pozdro
  14. e-ski 105.6 wawa pozdro
  15. siema praktycznie wszystko można to kwestia wiedzy i kasy tylko - po co ? pozdrawiam
  16. siema idź ,pogadaj-zapłac i nie parkuj w tym miejscu pozdro
  17. witam mam ten sam problem,ale ani jedne ani drugie mnie sie widzą a cena ? /drogo/ - szukaj 17- stek coś w tym jest pozdro
  18. kolego miałem tak w passacie z 98 r jak sie robiło zimno to tylne drzwi nie otwierały się do samej wiosny/i to tylko jedne czytałem o tym że to ich taka wada - jak sie zrobilo ciepło było git
  19. ja mam 72 i jest oki w takiej samej jednostce
  20. miałem to w passacie z 97r i kolega mi to zregenerował bez dokładania czegokolwiek pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.