Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokos

  1. takie podpiecie vaga moze naprawde sporo kosztowac jego wlasciciela,cos o tym wiemy z ANDYM moze jakby Andy trafil na kogos innego to mialby spore koszty,wiec nie dziw sie ze nie kazdy i kazdemu chce robic takie przyslugi,ani kabla ani lapka nikt nie znalazl na ulicy wiec nie unos sie zbytnio bo o nie potrzebne,na spot przyjezdza sie spotkac z ludzmi,a nie jak do ASO, ja sie do dzisiaj czaje jak mam zapytac boberka czy ma ze soba vaga .przyjedz na spot zapoznaj sie troche a jak ktos bedzie mial czas i ochote to na pewno ci pomoze a nie walisz od razu focha
  2. no wlasnie bedziemy mieli okazje przetestowac jak dojdzie do mnie mikrofon
  3. nie da sie polaczyc z twoim rns-em,czy z Twoim rns-em w Twoim aucie? bo to moze miec znaczenie,moj rns nie laczy sie vagiem tylko w moim aucie,przekladasz do innego auta ,kodujesz i navi zakodowana wraca do Ciebie,mysle ze tak sie powinno dac,hmm mam taka nadzieje
  4. osobiscie tez bym byl za TORWAREM ,nie chce mi sie w tamta strone o tej godzinie przebijac tym je...nym mostem
  5. moze masz podswietlane tylko nie podlaczone? moja bez podswietlenia na monety ma 8E1 941 561 B a kubek 8E1 862 534 H numerow podswietlanych nie mam bo juz sa zalozone kolor czarny
  6. Kaśka, nie wierz w takie rzeczy jak woski diamentowe, magnetyzery i inne bzdury. Tutaj masz dobry temat dot pielęgnacji nadwozia http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_wwwmeguiarspl_znizka_10_dla_klubu-t1514.0.html chyba chodzi o DIAMONDA, lepszy MEGUIAR`S
  7. no wreszcie ja sie dzisiaj `przeprosilem` z meguiar`sem po zimie i jak zwykle za***iście , jeszcze jutro wnetrze moze oblece jak bede mial czas i zdania nie zmieniam - TYLKO MEGUIAR`S.PZRD
  8. jakby ktos nie mial mikrofonu to ASO-293 pln
  9. i ja,tylko kto sie po nie bujnie?
  10. sp***rzaj
  11. mam nadzieje ,na razie usilnie poszukuje mikrofonu
  12. siema obuzy,dzialo sie tu cos przez ostatni tydzien? bo tyle zescie spamu nacykali ze łopata by przerzucal i by nie dal rady,taki mam ostatnio zajeb ze nawet czasu na forum nie mam ADAŚ, WSZYSTKIEGO NAJ....
  13. umiał, tylko skończył przed czasem podejrzewam ze mu sie po prostu nie chcialo czekac do jedynki :gwizdanie:
  14. wkurzyl mnie ten pajac,stal tak od wigilii , to myslalem ze chociaz ma cos w worku
  15. my tez chcielismy bardzo podziekowac,byl to nasz pierwszy zlot w tym klubie-na pewno nie ostatni,a w ogole jakis 9-ty moze 11-ty tego typu,czyli zwiazamy z klubem motoryzacyjnym i byl to jeden z najlepszych jesli nie najlepszy , do pelni szczescia przydaloby sie jeszcze kilka godzin na plycie lotniska do pelni szczescia, ogolnie wielkie dzieki za organizacie,poswiecony czas i caly harmonogram dla wszystkich ktorzy sie tym zajeli oraz wszystich uczestnikow-ekipa jest koxik,bylo za***iście .pzdr
  16. Mowa o części garderoby ? chyba nie
  17. prawie byla jedna,jak gdzies na chwile w piatek cytrynówka ze stolu znikneła
  18. i nie koniecznie była płci przeciwnej Miala wasy? i brodę
  19. jak sie jeszcze raz odezwiesz sie o ciachaniu to zabije no ja sobie wlasnie przejrzalem fotki , te z wczorajszego poznego wieczoru mnie rozje...ły Poziek-przemiszcz,chociaz wczoraj se nagrabil jak dawal na Warszawiaków
  20. masz moze jakis nr.telefonu?
  21. słyszałem że w zakopanem :polew: no to kurde :kox: odwiedzimy cie
  22. no to za***iście te pokoje wyszly ,jestem przy 27A :shocked:,HMM chyba pobyt sie moze przedluzyc ps,mam nadzieje ze przynajmniej nie przez burte
  23. to chyba a wawki tylko ja na zimowkach polece,jeszcze sie nie zaopatrzylem w letni komplet
  24. hmm,to moj transport robi sie malo realny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.