Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Oferty zmieniają się co 2-3 tyg więc ciężko powiedzieć kto konkretnie ma dobrą ofertę Oferty są różne w zależności od tego ile bierzesz, jaki masz dochód, gdzie i jaki wkład własny.
  2. No to lecimy. Szybkie mycie APC i na to FK 1000P i do północy muszą wrócić na miejsce
  3. Buba odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane i nie wpada w rezonans?
  4. Buba odpowiedział(a) na steri temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak prekaty wywaliłes? zostawiłes puszki?
  5. za***iste. Oglądać po kolei Pepsi MAX & Kyrie Irving Present: "Uncle Drew: Chapter 2" - YouTube
  6. miałem ostatnio poliftowe w dobrej cenie nie szukam z S4B6. zostają te ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 20:02 ----------
  7. Hybrydy to wiem ale z jakich turbin
  8. Szukałem ale nic nie znalazłem. Nie mam czasu żeby przewalać codziennie allegro i szukać. Te co znalazłem to były za 800-1000zł za zaciski a gdzie jeszcze klocki i tarcze?
  9. no to odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego zrobiłem w ten sposób:wink:
  10. za 200zł biore zaciski
  11. to już za tłusto na tył
  12. Jak na lawecie dojechało to znaczy że seryjne padły? Wystrojone?
  13. Żartuje przecież
  14. no to szlifierka w ruch i jedziemy
  15. Powodzenia. Będzie potrzebne
  16. A pod jakim względem nie da rady? Za duży czy kształtem nie pasuje? Ja się obawiam tego że będzie za duży i tłoczek nie będzie równo dociskał klocka tylko z boku go łapał
  17. No właśnie chodzi mi o to czy te z S4B6 by się dało jakoś wsadzić w ten zacisk
  18. Nie zbiera jakieś 6-7mm ale to i tak lepiej niż na seryjnych bo zostaje ~290mm tarczy. Jak zerwie farbę to zmierzę dokładnie. Tutaj samo oddalenie zacisku powinno już poprawić hamowanie. Klocki chyba TRW. Zastanawiam się czy ten zacisk by nie ogarnął klocka od B6:eusathink: Chociaż te zaciski to takie gówno że masakra. Już jeden jest d roboty:facepalm:
  19. Wczoraj wróciły przednie tarcze od tokarza i przyjechały tylne 300mm. Przejechały jakieś 15k i zaczęło się bicie:facepalm: Na upartego to można by wsadzić 330 na tył bo różnicy jakoś dużej nie ma w wielkości:decayed: ---------- Post dopisany 27-10-2013 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 11:04 ---------- Zdecydowanie lepiej
  20. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    szamek sprzedaje S6 to łykaj
  21. No tak. I teraz pytanie jak wpiszę że jest to co wtedy?
  22. Buba odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Niestety większość nie osiąga mocy powyżej 300KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.