Treść opublikowana przez Buba
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
ile obciąłeś ? ---------- Post dopisany at 10:48 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ---------- Redżi pierwsza klasa:kox:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
nie miałem na myśli Pachure tylko ABT:wink:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ciekawe czy to jest pakiet 666KM i w końcu przestali oszukiwać czy 700KM i dalej walą w .uja
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
to jest twoja? troche za nisko
-
Ręczniki do wycierania karoseri.
za***ista sprawa. Super zdejmuje wode i zero zacieków
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Tajemnica :-P
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
są odwrotnie ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- Niech Ci Bóg to wynagrodzi dokładnie ta GAŁKA ZMIANY BIEGÓW Z MIESZKIEM AUDI A3 ORYGINAŁ (3501728016) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
8l0 863 278 bj
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
umarłem pewnie się da obciąć lewarek ale nie widze takiej potrzeby. wydaje się dłuższa przez to aluminium a w rzeczywistości jest może 1cm dłuższa od ori
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
no ba. Specjalne wzmacniane odporne na wysokie temperatury. Czerwona ultra mocna ---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ---------- BTW cały silnik mam zawieszony na czerwonych. za***iste są ---------- Post dopisany 29-08-2013 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 23-08-2013 at 21:08 ---------- Dobra gała nie jest zła. Turboślimak:decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Ale w polsce? zagraniczne tą są, wystarczy w szukajke audizne wrzucić B5 RWD i apre tematów autek wyskoczy:wink: noi ostatnio obejrzane przeze mnie E46 z 2,7bit, z tyłu kapcie 265 i on z trakcja ciagle ma problemy:whistling: w PL ale nie w Audi:grin:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Jest kilka 2.7 biT RWD
-
Moje auto - temat sie rozwija
z czego to 420mm? ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- bo teraz to chyba zostały tylko 438x36 albo 460x36 bo większych nie spotkałem
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
i tak za miesiąc zadzwonisz do mnie czy nie chce tego wziąć bo przy mocy 180KM auto przestało jechać :grin: ---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ---------- Niestety nie ma nic innego. albo ten albo quife czy jak to się pisze
-
Moje auto - temat sie rozwija
Męsko Gdzieś widziałem fotki jak SID wrzucał z montażu:wink:
-
[ALL B5] Audi S4
Alfa ładniejsza
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
czyli że co z tym?
-
Tania hamowania w Warszawie lub okolicach
Można za 50, można za 200. zależy jaka hamownia
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
kiedyś przyjdzie na to pora. niestety dopóki auto stoi pod blokiem to nie ruszam lakieru bo jak zrobie to zaraz jakaś kurw.a mi zarysuje ---------- Post dopisany 23-08-2013 at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 10:32 ---------- Dzisiaj nadszedł czas na mycie kolejnej części silnika. Niestety żeby do niej się dostać trzeba kolektor ssący zdjąć Brud syf i malaria Dodatkowa pompka wody cieknie (raczej ciekła bo nie widać nic mokrego) Tutaj wyjątkowo dużo brudu Jakimś dziwnym zrządzeniem losu w bagażniku znalazłem nową pompkę I na gotowo Ktoś chce kupić 2.7? To niech przyjdzie to poskładać teraz do kupy:grin: Teraz pifffko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz zasięg na końcu świata?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
moc 420KM/370Nm Widawski Paweł Lotus Exige SuperOES 8 Runda Tor Kielce 17 08 2013 - YouTube
-
[ALL] Torque android OBD 2 Bluetooth
próbowałem i nie działa. nie ma opcji komunikacji przez USB. Tylko BT bo program w ten sposób wyszukuje sygnał
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Masz już z tej nowej serii?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
- Strefa Śmiechu
omg cats in space!!! coś dla devastationa - Strefa Śmiechu