Treść opublikowana przez Buba
-
Czym skleić zderzak
Akurat klejenie audi nie jest problematyczne. Klejenie RS4 już tak - powiem więcej niewykonalne.
-
Spotkania na drodze
Srebrne B6 kumbi WRA 093XX W sobotę przy MC na połczyńskiej w wawie.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Napisałem budżetowo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A czemu nie
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
W biedronce jest pistolet do malowania jakby ktoś chciał budżetowo się pobawić dipem Biedronka - Artykuły przemysłowe
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
225/45R18 Dunlop NOWE semislick 4szt OKAZJA JEDYNE (3209643931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Zapaszki do auta
no i starcza na dłuuuuuuuuuugo:wink:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
jedź do norauto i tam ci doradzą
-
Zapaszki do auta
zapach bardzo fajny ale wkurwiało by mnie codzienne psikanie. niestety za***isty minus tego że się nie utrzymuje dłużej. może po wysyceniu jakoś jest lepiej ale tak to kupa teraz jeżdżę z tym i póki co ładnie śmierdzi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
- [ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
czerwony lipa, psiknij zielony:grin:- Jaki preparat do mycia silnika?
ze wszystkich środków których używałem ten jest najlepszy bo nie zostają żadne ślady. nie ma białego osadu, wszystko spływa razem z wodą. rewelacyjny środek- Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
W necie jest informacja o tych firmach: Olsztyn Opony i Mechanika - Serwis Walesiak Olsztyn - Serwis opon i felg Białystok TOMKIEWICZ OPONY Lublin SERWIS OPON: Wynagrodzenia ---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ---------- Hubert wyczyść skrzynkę bo masz pełną- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co mają dystanse do wahaczy? Reklamacji na wahacze pewnie nikt ci nie uzna bo zawsze znajdą jakiś pretekst żeby się wywinąć- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Już nie robią ale zamówiłem u producenta ostatnie sztuki na zapas. WIem wiem. Jest za***isty i każdy by chciał ale niestety nie oddam. ham:decayed: i nie dam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno tam wszystkie złotówy robią zawiechę ale ile faktycznie to ciężko powiedzieć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Regeneracja wahaczy? Młody zawsze zdziwiony:grin: Mechanika Pojazdowa Błoński Zielonka - amortyzatory, zawieszenia, regeneracja - O firmie- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
7 biegów? kurde chciałbym mieć takie obroty przy tej prędkości.- Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
to samo znalazłem. szukam jeszcze tam gdzie bieżnikują bo może mają taki sprzet- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jedni chwalą a drudzy narzekają- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Już nie robią ale zamówiłem u producenta ostatnie sztuki na zapas. WIem wiem. Jest za***isty i każdy by chciał ale niestety nie oddam.- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
termin branie oleju trzeba wziąc w " " 100 czy 200ml to norma bo turbina na wode nie chodzi- Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Mam i ja- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogry kto wie gdzie coś takiego mają w warszawie lub okolicach Bieżnik Chce przetestować czy to coś daje jak mam i tak opony do wyjebania- Wyząbkowane opony, wyciszanie opon, wyrównywarka bieżnika, ściernica bieżnika
Ile taka usługa i gdzie? - [ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2