Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. nie porównuj zakopanego do dolomitów czy alp
  2. to volvo to ściema
  3. Niestety takie ceny. Jest opcja skipass free ale odradzam bo juz malo sniegu jest a ten co jest jest kiepski do jazdy.
  4. Tego nie przewidzisz. Wyjezdzasz z PL i jest przejezdna a pozniej okazuje sie ze nagle nie bo nagle dowalilo sniegu. Moj kumpel kiedys stal 8h bo nie dalo sie dojechac. Dowozili im paliwo i cieple napoje :-)
  5. Nie wiem jakie ceny w tym roku ale w zeszlym za 7dni bylo co ok 240euro. Dojazd trzeba liczyc ok 400-450 zl od osoby przy 5 osobach w aucie.
  6. 1200 wychodzilo za tydzien w Czechach - Janskie Laznie z przejazdem z Wawy. W zeszlym roku val di sole 2200 full z przejazdem eska (zarcie bralem ze soba) Oba wyjazdy sam w calosci ogarnialem dla ok 6-10 osob W styczniu jade zbadac szwajcarie ze wzgledu na snowparki ale to juz z biurem podrozy. Jak na razie koszta za apartament 8 osobowy 130m2 2400 nocleg+przekazd+skipass. Reszta wyjdzie w praniu ale podobno szwajcaria nie jest tania. Zobaczymy bo mi akurat nie zalezy na tym tylko na stokach. Moge przez tydzien czekolade zrec :-D W val di sole mam miejscowke gdzie wychodzisz z pokoju na taras, ubierasz sprzet i jestes w polowie stoku. W ciagu dnia mozesz w kazdej chwili podjechac i wejsc do mieszkania. Zero dojazdow i biegania do busow.
  7. Wlasnie fakt ze polowa to polacy zniecheca mnie do wyjazdu do livigno ;-) Z fajniejszych miejscowek blizej to Cerna Hora w Czechach. Duzo lepsze warunki niz w PL (moze nie noclegowo bo tam jeszcze gleboka komuna) ale trasy i brak kolejek do wyciagow wygrywaja z kazdym miejscem w PL. Ostatni wyjazd ogarnalem za 1100-1200zl 7dni full z przejazdem i skipassem. Za okolo 1600-1700zl mozna znalezc nocleg 7dni ze skipassem w val di sole. Chopoku nie polecam. Duzo zalezy od terminu wyjazdu i ilosci osob.
  8. Narty są dla kobiet. Snowboard jest dla facetów Co do miejscówek to jak ktoś chce się tanio nawalić to faktycznie Livigno jest najlepsze. Jeśli ktoś wyjeżdża żeby pośmigać to są dużo ciekawsze (i tańsze) miejsca w EU
  9. Pewnie cos jest zepsute
  10. ja tam zawsze hammeritem maluje. może nie jest idealnie jak po proszku ale trzyma się, nie schodzi (chyba że się przywali czymś).
  11. o której będziesz? rozrzuce gwoździe na drodze
  12. Chill :-D Żeby nie było że nic się nie dzieje. Umyłem pas przedni Stara chłodnica miała już dość więc wleciała nowa Wleciał też środkowy tłumik i reszta rurek z kwasu. Rezonans w końcu ucichł
  13. To ja dorzuce coś od siebie. Koszt operacji ok 5zł + piwo. Czas od wyjęcia do ponownego złożenia ok 40min. Spirytus bardzo szybko odparowuje i nie zostawia żadnych śladów. poza tym nie uszkadza elektryki, której nie dało się usunąć z lampy Tak było. W domu mialem mikrozid więc wlałem troche, potrząsłem, wylałem, znowu wlałem i wylałem i taki efekt Teraz jest tak
  14. Wiecej sloikow niz warszfiakow :-D
  15. Temat kiedyś był o głowach. Najlepiej wypadają 2.4 bo mają największe kanały i mają więcej "mięcha" przez co nie pękają. Oprócz tego posiadają wałki z RSa.
  16. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przyjdzie to sam powie ;-)
  17. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem jaki cel ma ta klatka ale lepiej trzymajmy sie powiedzenia starego dziadka moskala ;-)
  18. Ten watek zyje?????
  19. może jeszcze na kapitalkę by zostało
  20. do Adasia Srnt podjedz on ma Nie stać mnie
  21. Nie wiem czy uda mi się zabrać ze szpitala endoskop moze kiedyś przy wizycie u nosba zerknę bo chyba ma
  22. Ja mam w dowodzie 1750.... ciekawe ile faktycznie jest
  23. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a do czego to?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.