Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Diego

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Diego

  1. Keikan, moze to Ci troche rozjasni sytuacje: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=3097&view=next&sid=a9c5332228f5004a2bfefadd99846b80
  2. Mozna tez kupic nowa klape schowka (400 pln) oraz tzw. zestaw naprawczy (ok 70 pln) Problem w tym, ze za jakis czas znow peknie. :gwizdanie:
  3. W b7 tez ten problem wystepuje ? Shame on you Audi A rozwiazanie problemu znajdziesz tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_schowek_problemy_pekajacy_zawias_rozwiazanie_problemu-t26422.0.html
  4. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Corsina na 3miejskiej obwodnicy jadąca POD PRĄD z prędkością 90-120 km/h http://pl.youtube.com/watch?v=ePpD_xnsdHU
  5. OMFG !! :notworthy:
  6. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Znalezione na wykop.pl Pismo Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV... Według legendy list został napisany w 1676 roku przez atamana koszowego Iwana Sirko wraz z "całą Siczą Zaporoską" w odpowiedzi na ultimatum sułtana osmańskiego Mehmeda IV. Tutaj calosc : http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Kozak%C3%B3w_zaporoskich_do_su%C5%82tana_Mehmeda_IV plus jeszcze inne tlumaczenie.
  7. Diego odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Jak ktos juz wspomnial, najwlasciwsza jest odpowiednia postawa oraz rozmowa wyjasniajaca te drobne acz uciazliwe drobnostki, z wlascielem :bicz3: rzeczonego kundla-obsikiwacza. :gwizdanie:
  8. Moj tez klekocze jak bocian na zaby. Czasem az wstyd stanac na swiatlach TenTypTakMa
  9. Dzieki MadMax'sie za dobre slowo. Wygrzebalem jeszcze kilka z roznych obiektowow: 10d 85mm f1.8 iso 200 5d 135mm f2 iso 400 5d 100-400 is iso 400 f/5.6 i najnowszy nabytek: 5d 35mm f/2 iso 1200
  10. Nie, tlumaczyl babelfish a ja tylko rzucilem okiem - wychodzac z zalozenia, ze lepszy kiepski ang niz ruskie bukwy. My bad
  11. Forum skaluje fotki w dol wiec pelen rozmiar widoczny po wklejeniu linka foty do przegladarki recznie. Canon 5d 50mm f1.4 iso 200 f2.0 Canon 5d sigma 12-24mm iso 400 f8 12mm Canon 5d 24-105 f4 iso 200 f8 35mm
  12. Calosc tlumaczona z RUS. wiec wybaczcie jakosc tych wypocin. Nowa wersja tlumaczenia. ---- W duzym skrocie: czworka znajomych pojechala na dacze robic grilla (dokladnie szaszlyki ) Istotne jest to ze auto stalo na zeszlorocznej suchej trawie. Panstwo poimprezowali i poszli spac. Rano znow zachcialo im sie szaszlykow Dzien byl ladny ale wial silny wiatr. Jak juz sie domyslacie trawa zajela sie od grilla. Kierownik probowal ratowac swoje b7 wyjezdzajac na z kregu plonacej trawy na droge. Nie na wiele mu sie zdal ten manewr. Panstwo mieli do dyspozycji jedynie kilka wiader wody Chlustali na samochod co oczywiscie nie na wiele sie zdalo. Wezwano strazakow. Audi spalilo sie w ciagu 5 minut -- naszczescie nie wybuch zbiornik paliwa. B7 bylo nie do uratowania poniewaz zapalila sie wykladzina wygluszajaca ktorej budowa przypomina sfilcowana włóknista welne (?) Ten typ materialu zapala sie blyskawicznie. ------- Znalezione: http://fishki.net/comment.php?id=34834
  13. Panowie mam taka kierownice: Standardowa sportowa z tiptronicem. W aucie mam moduł z N na koncu. Jakie kable zakupic ? Pomocy EDIT: ETKA wypluwa cos takiego: Moze ktos potwierdzic czy to o ta wiazke chodzi ? :gwizdanie:
  14. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Depresja Serwera http://hotnuns4free.t35.com/
  15. W mojej prawa przetwornica jest przykrecona i przypasana opaskami do uchwytow w nadkolu, gdzies tak 20 cm od dolnej krawedzi lampy - fajne, suche miejsce Lewa siedzi zamontowana pod lampa -- bardzo ciasno wchodzi ale pasuje idalnie.
  16. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Tym razem żaden fun obrazek ale fajnie wyglada Widze, ze kolega sledzi ten sam serwis co ja
  17. GRATULACJE :>
  18. PABLO wszystkiego, naj naj naj i RS4 B8 Hiciorem na miare Jozina jest moskau. Niemcy spiewajacy o Rosji z cielecym zachwytem na ryjkach - zwlaszcza ten w niebieskim. http://pl.youtube.com/watch?v=BQAKRw6mToA ps. ok wiem, moze wywolywac mieszane uczucia w nas, w koncu jestesmy z R i N w zazylej przyjazni :gwizdanie:
  19. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Rumunskie A6:
  20. Diego odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.ujeb.pl/46546/ http://www.idkwtf.com/videos/latest-videos/dear-sister-snl-digital-short
  21. A to Ciebie widzialem jakis czas temu na Kalwaryskiej Wyminęliśmy sie zaraz za postojem taxi na wysokosci skrzyzowania pod wydzialem architektury. Mamy bardzo podobne lub identyczne lakiery :gwizdanie:
  22. Obkleilem sie Pablowe auto podobalo sie tez LepszejPolowce, zwlaszcza ledy z tylu.
  23. Bedzie za jakies 3 godziny, w8
  24. panowie Dzieki za spocika i do nastepnego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.