Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Zanim głowicę zrzucisz sprawdź chłodniczkę oleju. Zawsze to taniej. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t95519.0.html;msg1089007;highlight=afn+ch%C5%82odniczka+oleju#msg1089007
  2. najlepsze są zrobione samodzielnie z przewodu idącego od akumulatora do rozrusznika w maluchu(przekrój taki jak trzeba) + dobre żabki i można czołg odpalać
  3. Sprawdź szczelność przewodu podciśnieniowego oraz łącznik w ścianie grodziowej. Proponuję też sprawdzić czy w servo nie ma przypadkiem wody ponieważ nawet mała jej ilość przy niskich temperaturach powoduje przymarzanie membrany i zaworka zwrotnego. Jeżeli w servo będzie woda trzeba ją odessać a do servo nalać niewielką ilość denaturatu.
  4. 17. instrumentsoutput test i lecisz po kolei
  5. no i ja tak mam zamontowane też
  6. Popraw luty i zobacz co się będzie działo.
  7. 1. sprawdź poziom płynu 2. czy węże od nagrzewnicy obydwa gorące 3.odpowietrz układ 4.przepłukaj nagrzewnicę 5.sprawdź obieg płynu 6.jak nic nie pomoże to pompa do wymiany( najbardziej prawdopodobne)
  8. Była podłączona do akumulatora tam gdzie się opary elektrolitu wydostają.
  9. przykręć tam gdzie ci pasuje i gdzie jest najwygodniej, ja mam jakieś 30cm od uszczelki po lewej stronie.
  10. dobrze gada: czasem przewód elastyczny potrafi wewnątrz pęknąć i blokuje przepływ płynu w którymś z kierunków.
  11. Może być wina niskich temperatur, ale jak nawet na rozgrzanym ciężko wchodzą biegi to sprzęgiełko się kłania.
  12. proponuję poczytać: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t47779.0.html;highlight=naprawa+servo
  13. Na vagu nie ma reakcji. Próbowaliśmy kolegi kluczyk na moim aucie i mój kluczyk na jego aucie ale brak reakcji w każdej próbie (tylko mój kluczyk na moim pokazuje o.k co oczywiste jest) Mało prawdopodobne aby mu padł moduł i kluczyk na raz. Możliwe, że nasze piloty chodzą na różnych częstotliwościach (moje b6 jego b7). pokombinujemy jeszcze z innym pilotem od b7 aby mieć pewność gdzie leży przyczyna.
  14. No właśnie. taki sam problem jest w b7 mojego kolegi. Moduł komfortu nie odczytuje fal z pilotów. Czy padł moduł, czy może czujka odczytująca sygnał. przy próbie ponownego kodowania pilotów vagiem zero reakcji.
  15. iwadrian odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew: Nasze służby w porównaniu do brytyjskich to są the best.Angoli to dopiero zima zaskoczyła.
  16. Ostatnio zaczął się u mnie problem z wrzucaniem biegów (wchodziły bardzo ciężko) nie było żadnego ślizgania się sprzęgła ani nie ciągnął na wciśniętym. do tego dość ciężko było wcisnąć pedał. Rozwiązanie: wymiana kpl. sprzęgła oprócz koła dwumasowego i wszystko działa jak należy.
  17. iwadrian odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Teorii na ten temat jest wiele :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html
  18. Płyn do spryskiwaczy szybko odparowuje, tym bardziej szybko odparuje z gorącego oleju ewentualnie osadzi się na korku oleju w postaci majonezu.
  19. Nie takie daszki się wstawiało :gwizdanie: i klient very happy po dziś dzień. Gdy czytam opinie o NIE BITYCH z Anglii to tyle bitych to ja nawet w Polsce nie widziałem sorry za mały
  20. iwadrian odpowiedział(a) na KrisooFM temat w 2.0TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t56180.0.html;highlight=blb+wibracje
  21. racja faktycznie ośka taka sama jest.
  22. Miałem passata z 2001 po lifcie z tym samym silnikiem co moja audi i uważam,że jest to bardzo dobry samochód, ma więcej miejsca wewnątrz i większy bagażnik. Audi jednak ma to coś
  23. O ile dobrze widzę to jest kompletnie inne mocowanie i na drugiej fotce jest normalna rolka bez sprzęgiełka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.