Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. Pisałem na poprzedniej stronie że Philipsy lepiej świecą.Co do żarówek to może wyjmij starą i będziesz wiedział jakie masz, może poprzedni właściciel zmienił lampy i masz H7.Lepiej chyba najpierw sprawdzić niż kupić złe, tym bardziej że nie wymaga to zbyt wiele trudu i umiejętności
  2. Jak by te władze kiedykolwiek myślały to już dawno byśmy mistrza znali. Szkoda że na grudzień (najlepiej w Sylewestra) finału nie zaplanowali :gwizdanie:
  3. Ja tam z Mobila jestem bardzo zadowolony biorę z pewnego źródła i zawsze jest ok. W Cze-wie w ASO u Marszałka na nowych ramkach na rejestracje pojawił się Shell czyżby przestali lać Castrola
  4. Ja UG7+ mogę polecić z czystym sumieniem Kupiłem w zeszłym roku więc przejeździłem na nich jedną zimę ok. 15 tys.km i spisywały się świetnie, na śniegu i błocie rewelacja, na suchej trasie super ciche, zobaczymy jak będzie tej zimy.
  5. To czy jesteś zadowolony to chyba powinieneś napisać po zimie a nie przed
  6. Ja miałem już zakładać hid-y jednak jeszcze się skusiłem i założyłem parę dni temu komplecik BlueVision Philipsa wcześniej niecały rok jeździłem na Osram Night Breaker i muszę powiedzieć że BlueVision lepiej świecą bardzo podobnie do żarników 4300 także narazie jestem zadowolony zobaczymy jak z żywotnością bo jak lipa to następne już będą hid-y
  7. Zapowiadają teraz ocieplenie i ma nie padać więc wymówki pogodowe się skończą i będzie trza jechać.
  8. No Dworakowski zapowiadał duże zmiany jak nie będzie medalu w tym roku. A mistrza poznamy chyba na wiosnę jak tak dalej pójdzie
  9. Jest wyżej napisane na poprzedniej stronie gdzie sprawdzić temp. silnika itd. ale skoro piszesz że Ci łapie 90 stopni i nie spada to wszystko ok.Te silniki nie jest tak łatwo zagrzać jak są niskie temp. a pewnie odrazu po odpaleniu włączasz ciepło więc silnik przez to też mu się trudniej rozgrzać i zależy czy jedziesz 8 km trasą czy przez miasto.
  10. Pewnie czujnik temperatury. VAG prawdę powie.
  11. Sprawdź temp. VAG-iem bo jak silnik się nie rozgrzewa do temp. roboczej to jeździsz cały czas na niedogrzanym i wtedy może być wyższe spalanie. Ten termostat co go wymieniałeś to ORI czy jakiś zamiennik?
  12. a jaką masz temperaturę w grupie 007? oczywiście na ciepłym silniku po przejechaniu +/- 8 km
  13. To chyba już najwyższa pora je zmienić
  14. Jak Ci temperatura skacze to pewnie czujnik temperatury masz walnięty i wskazówka Ci wariuje, sprawdź jeszcze dla pewności VAG-iem.Czujnik w ASO coś ponad 100 zł wymiana dość prosta.
  15. Nie Ty pierwszy masz problemy z BRD, czytałeś np. tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html;msg1063062#msg1063062 Ja bym na Twoim miejscu pojechał dobrze zdiagnozować auto i sprawdzić moc na hamowni jak nic niepokojącego nie wyjdzie na diagnostyce to zrobisz program i auto zacznie jeździć.
  16. Trza go było wywalić i program zrobić, to wkońcu by to BRD jeździć zaczęło.
  17. Dla mnie to wogóle jest niezrozumiałe i śmieszne, jak byłem w podstawówce to mnie bawiły takie rzeczy.Skoro ktoś chce być na innym forum to w czym problem przecież żyjemy w wolnym kraju i co to kogo obchodzi.A tu wielkie teksty Cze-wa ponad podziałami itd. a średnio raz w tygodniu wybucha jakiś konflikt bo jeden czy drugi wypił za dużo i siadł przed kompem i mu sie na żale zebrało i przypomni mu się jaka to mu się krzywda na innym forum stała i wchodzi to tu to tam i zamęt sieje( a pewnie nawet sam nie wie do końca o co mu chodzi)Skoro coś mi się nie podoba i mi nie pasuje to tam nie Idę proste, a tu jakaś zabawa w chowanego żeby zobaczy co tu i co tam tylko po co skoro tam jest źle i beee???Jak ktoś ma google to znajdzie i jeden i drugi adres i nie ma na to rady, jak będzie chciał się spotkać to trafi do spotów Częstochowskich i co?Nagle sie przekona że tu wcale nie ma grupy ludzi których połączyła pasja tylko ludzie którzy ciągle chcą coś pokazać udowodnić że więcej ludzi będzie tu czy tu a wszystko inne trzeba wyśmiać zniszczyć żeby komuś czy sobie coś udowodnić i pokazać że jest się górą.Tylko po co to wszystko, czy naprawdę nie macie innych problemów w życiu czy po prostu je tu na forum przenosicie bo tak łatwiej i można sobie ulżyć.Proponuje poczytać spoty innych miast to może się niektórym rozjaśni na czym polega ta ZABAWA. Za to widzę że Twoje to jedyne zajęcie, też bym tak chciał ale są jeszcze ważniejsze rzeczy na świecie. Może i nie wiem ale wydaje mi się że powinno to inaczej wyglądać.Dlatego w tym nie uczestniczę bo nie będę się wdawał w szczeniackie pyskówki i jakieś dziwne akcje. Właśnie tylko baner a to chyba nie wystarczy jak widać.
  18. No dokładnie nic nie trwa wiecznie z czasem wymyślą coś lepszego skuteczniejszego ale to nie znaczy że automatycznie inne nagle tracą skuteczność nadal są dobre tylko porostu nie najlepsze.
  19. Do całości nie, tylko do tych śmieszych podziałów itp. które właśnie pokazują że Cze-wa nie jest wcale taką super zgraną ekipą a tymi dziecinnymi kłótniami i podziałami skutecznie odstrasza nowych którzy w większości nawet nie wiedzą o co tak właściwie chodzi.
  20. U nas długoterminowe prognozy to wiesz jak się sprawdzają Ale raczej upałów to się nie ma co spodziewać a temp. pewnie będzie w okolicach 10 stopni bo na więcej chyba nie ma co liczyć.Tak jak napisał kolega zależy kiedy i gdzie kto jeździ jak tylko po mieście w dzień do pracy i z powrotem to może zimówek i do grudnia nie zakładać no chyba że faktycznie śniegu napada metr ale jak się jeździ w nocy czy nad ranem gdzie temp. spadają do 0 albo niżej to raczej warto już myśleć o zmianie.Ja w osobówce jeszcze nie zmieniam bo mam letnie z tego roku i na wodzie są super(na pewno lepiej niż zimówka), ale w dostawczakach które codziennie jeżdżą o 4 rano w trasy to nie ryzykuje i od dziś zaczynam zmieniać.
  21. Ciekawa opinia , po czym wnioskujesz
  22. Normalnie jak to czytam to nie wieże że piszą to ludzie którzy naprawdę mają po tyle lat ile podali w profilu :gwizdanie: ŻENADA
  23. Ciekawe czy zaskoczy drogowców Ja u siebie tylko koła musze przerzucić to sumie 15 min. roboty na placu jak coś ale w busach od jutra zaczynamy zmieniać bo nie ma co ryzykować, a jak już śnieg spadnie to się człowiek nie dopcha.
  24. O czym Ty piszesz, chyba o autach z przebiegami powyżej 500 tys.km albo o FSO z lat 80-tych Dlatego pisze że na Castrolu bo większość z nich ma pełna historię serwisową ale fakt też jest taki że to w większości po-leasingi i wymiany oleju co 30 tys.km
  25. Jak byś miał porównanie i widział jak wyglądają silniki po różnych olejach to byś zmienił zdanie. A jak słyszę teksty o rozszczelnieniu silnika to śmiać mi się porostu chce i nie ma dalej o czym rozmawiać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.