Treść opublikowana przez NYNA
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
To skur..... dobrze że AC chociaż masz, szkoda tylko ostatnich modów. W zeszłym roku roku mojemu sąsiadowi na Pólnocy też Audi podprowadzili, widać co jakiś czas się złodzieje uaktywniają w tych okolicach.
-
Ceny paliwa marzec 2026
To był pewnie ten Shell przy Obi tam zawsze jest drożej tak jak na Statoil koło M1 zawsze najdrożej. Na Neste dziś rano 3,55 ON jak dobrze pamiętam.
-
[ALL B5] Opony na zime
Za 180 zł za sztukę to jest z czego wybierać www.opony.com
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
A ja myslałem że to bezpieczeństwo jest najważniejsze, a tu jednak wygląd :gwizdanie:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A co ile ty chciałes robić wymiane jak nie co 15 tys.km.??? Zrób na tym oleju drugie 7 tys. i wymień tylko tym razem kup z pewnego źródła np: Inter-Cars albo u koleki z forum: DZIK po co kombinować i zmieniać olej przy każdej wymianie na inny.
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
Jedź sprawdź tą zbierzność jeszcze raz.
-
[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?
Jak już musisz to tylko używki z tym że nie patrz tylko na bieżnik ale też na datę produkcji na oponie żeby z 10 lat nie miała ta zimówka. Widzę że jesteś z Cze-wy.To podjedz na ulice Równoległą tam przed Inter-Carsem gość ma opony roczne,dwuletnie nówki z magazynów producentów i używki też ma więc coś powinieneś znaleźć w dobrej cenie. Juwipol - Sprzedaż opon i felg ul. Równoległa 63 42-200 Częstochowa, woj. śląskie (34)3662966 kom.601406269
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
810
-
[ALL] Ładowanie akumulatora
Możesz spokojnie ładować.
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Dokładnie może wtedy zrozumie ale znając życie to powie że zimówka była już do bani albo coś innego się wymyśli
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Ja nie wiem że też zawsze się ktoś znajdzie że będzie podważał to co od dawna jest wiadome sprawdzone i udowodnione. Na zimę węższa opona jest lepsza i po co zamęt wprowadzać. Masz ochotę to możesz jeździć na jakich chcesz oponach ale nie wmawiaj ludziom że to jest lepsze skoro tak nie jest. Nie wiesz jaka będzie zima i po jakich drogach ktoś będzie jeździł. Po co kombinować jak odrazy można założyć 195/65/15 i się nie martwić czy będzie śnieg czy go nie będzie. A jeżeli ktoś kupuje opony dla wyglądu a nie do jazdy albo wypisuje że 10 czy 15 letnia opona zimowa Michelin jest super to ręce opadają...
-
ciekawa teoria o ON
I oni dokładnie o tym wiedzą bo takich ludzi, firm itd. są miliony i jeździć muszą i jeździć będą
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ja też dopiero od tygodnia śmigam na Goodyear UltraGrip 7+ 195/65/15 jedyne co narazie zauważyłem to że są bardzo ciche a reszta wyjdzie w praniu. Kupiłem je na podstawie bardzo dobrych opinii użytkowników i bardzo dobrych wyników w testach.
-
ciekawa teoria o ON
Jak niema z skąd wyciągnąć kasy to od kierowców najłatwiej bo nic nie zrobią a jeździć i tak będą choćby i 5 zł za litr było. Banda złodziei
-
ciekawa teoria o ON
Kolejny pretekst żeby sobie mogli ceny podnieść bo za dużo ostatnio cena spadła.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
No po dzisiejszym poranku to już chyba nikt nie ma wątpliwości czy zmieniać czy nie.
-
To się nazywa uczciwy przebieg
Dużo jest takich oklejonych Taxi w DE. Trochę trudniej ją zerwać żeby lakier się matowy nie zrobił ale jakaś opalarka trochę zabawy i znowu jest oryginalny kolorek
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
No przecież to nie jest wina żadnego z kierowców że na drodze leżał kamyk i po najechaniu akurat tak się odbił.Co innego jak by ta ciężarówka wiozła coś i by spadło to wtedy była by to wina tamtego kierowcy a tak jaka tu jego wina, każdy może najechać jakiś kamyk którego na drodze nawet nie widać i nawet nie wiemy że on w czyjeś auto uderzył.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Teraz pewnie już nie ale 1 listopada to wszędzie cieplutko jeszcze było.
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
:polew: kurde a ja głupi nówki kupiłem Tylko gdzie takie 10-cio czy 15-letnie znaleźć teraz, może się ktoś zamieni
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Bo na zimę lepsze są węższe opony.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
195/65/15
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Ja mam Goodyear UG 7+ 195/65/15 i są nadspodziewanie cichutkie.
-
[INNE] Nie świeci kontrolka świec żarowych A4
No a po co ma się zapalać za każdym razem jak świece grzeją dopiero wtedy jak temp. spadnie poniżej 5 stopni. U mnie też się zapala na momencik albo wcale i wszystko jest ok.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Nie ma na co czekać bo temperatura już raczej nie wzrośnie. Ja już od poniedziałku na zimóweczkach