Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

main

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez main

  1. Panowie podepnę się tutaj z moim pytaniem. ile mogą wołać za wymianę sprężyn w zawieszeniu??? po blisku mam NORAUTO ale w cenniku nie ma akurat ceny za taką usługę
  2. co racja to racja. ja w motoryzacyjnym kupiłem firmy nie pamiętam, ale świecą coś koło roku i nic się z nimi nie dzieje
  3. Tym sposobem skraca się zywotność wtrysków. Lepiej podpąpować pompe otwierając choćby kilka razy drzwi wtedy pompa się załancza. Nie doszedłem jeszcze do tego jak się to robi VCDSem a przydałoby się dobra podpowiedź. mnie czeka wymiana filtra ale jest już kupiony i czeka
  4. gdzieś czytałem ktoś zamontował zamiennik i siadło ale plastik dużo zostawiał do życzenia (twardy)
  5. przy tej feldze śmiało możesz wkładać dystanse 15mm i koło jeszcze się schowa w nadkolu. a na tył bym wsadził 20mm
  6. koło schowa się ładnie w nadkolu i nie ma prawa obcierać na 18"x8J oryginalnie wkładają 245/40
  7. ja miałem 19"x8 et39 z oponą 255/35 przy zawieszeniu 1BA i chowało się w nadkolu. więc to co podajesz powinno być ok
  8. u mnie ładnie zeszło podczas mycia felg TENZI PRIX
  9. main odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aaa jednak? Ja raczej H&R -40/-40 Ale najpierw muszę inne sprawy poogarniać i można brać krechę na mody widzę że choroba się rozwija :grin: :grin: :grin:
  10. fajnym rozwiązaniem są bagażniki rowerowe na hak holowniczy. są wygodne w użytkowaniu no i można przykleić pseudo 3cią tablice ale minusem są ich ceny. ja rower zawsze woziłem w bagażniku. w octavi II hatchback wchodziły dwa bez rozbierania. jak kupiłem audi rower wisi na stojaku alternatywą są torby do transportu rowerów http://rowertour.com/pro-torba-na-rower-z-przegrodka-na-kola.htmltaki link na szybko ale jest tego mnóstwo w różnych cenach
  11. main odpowiedział(a) na lukas309 temat w 2.0TDI
    skotmen dobrze gada. na fisie dystans spada drastycznie jak ciśniesz po czym zmieniasz kulturę jazdy i pokazuje większy. czasami można zrobić kilkadziesiąt km a na fisie zasięg nie maleje
  12. 19"x8J ET39 opona 225/40
  13. to Twoje rotorki się już sprzedały??? co będziesz wkładał
  14. ja oglądałem rotora właśnie u Mirona. a dokładniej felga była od jego szwagra i była 20"x8,5J Peter zależy o którym rotorze mówisz. wiemy że miron kilka kół o róźnych parametrach przerobił
  15. właśnie z Andrzejem gadałem żeby dzwonił jak wpadniesz do niego. muszę was namówić żebyście mi te sprężyny wsadzili bo zanim ja do formy dojdę to trzeba będzie setup zimowy zakładać
  16. i Tu racja z czasem standardowym modem w b8 będzie polift : Ty lepiej pochwal się swoim masz bardziej zbliżone parametry do tych co pisze gibons tym co moje i pewnie że tu nie jedna moja przebija ale czy to są jakieś wyścigi co do tego paścia co tela mosz na placu. sie mysli komu sie auto sprzeduje a pretynsje to miej som do sia ze Ci teraz na plac sześ razy w tydniu przyjyżdżo a w niedziela mocie zlot w trupiarni
  17. jak założę sprężyny wcześniej niż ty to można u mnie przymierzyć. póki co muszą jeszcze jakiś czas poczekać
  18. co tu dużo pisać a jak 20tka wpadnie to dopiero będzie
  19. widziałem 20"x8,5J ET 35 grafitowy rotor z oponą 245x35 na zwykłym zawiasie ze sprężyną eibach. i gadajcie co chcecie może ta felga być nawet w co drugim trabancie i tico wyglądały przepięknie. koło było nieco schowane w porównaniu do tych 19tek co masz. wiec na naszym 1BE z eibachem te parametry co podałem powinny być ok
  20. jeszcze nie sprężyny czekają na montaż. celowo to foto tak zrobiłem. to zawieszenie 1BE felga 19" i opona 225/40 z tej perspektywy jakiś taki balon z tej opony na szczęście na żywo to o wiele lepiej wygląda
  21. wiesz ze długo na nie czekałem bo trochę Ci głowę zawracałem, a wyszło inaczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.