Treść opublikowana przez bobusiek
-
[B7 BLB] Chce wymienić koło dwumasowe jaki koszt mnie czeka
Ja u siebie wymieniałem dwumasa w multi - do kupienia tylko w serwisie ASO za 2100zł.( cena z zeszłego roku bez zniżek) + 60 zeta za śruby a wymiana ok. tysiaka
-
[ALL B8] Pęknięty xenon - bardzo ciekawe zdarzenie
no niezłe Ja bym napisał maila do producenta lampy wyładowczej (philips,osram?) z zapytaniem czy możliwa jest taka sytuacja w czasie normalnego użytkowania
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok. godz. 21.30 na Kondratowicza w Warszawie koło Tesco widziany klubowy, srebrny B6 Avant o nr. rej ZS 2999K pozdro dla kierownika
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Panowie i panie, sięgnąłem do oryginalnej instrukcji od nawigacji i jest napisane (po niemiecku) ,że to jest RNS-E ................. a chętnego dalej nie ma
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Niestety przyszła konieczność spłaty kredytu mieszkaniowego i trzeba wyciągnąć wcześniej zainwestowaną kasę, a że mam jeszcze drugą furę ale 3 razy tańszą więc wybór niestety padł na audice ;([br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________I co? nie ma chętnych w klubie na porządną furę ;( ;( ;(
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Już poprawiłem
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Toczy się jak się gazu nie naciska a po naciśnięciu to już leci
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Jest do sprzedania w dziale "sprzedam auto" ale na razie bez odzewu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178399.0
-
[B7 BPW] Nowy nabytek i dalej w klubie - DO SPRZEDANIA, INFO W DZIALE SPRZEDAM
Muszę Ci powiedzieć, że sam na początku miałem obawy co do tej skrzyni jednak zastosowane w niej najmniej awaryjne rozwiązania techniczne (np. 7 lameli - wiedza uzyskana z działu "układ napędowy" od Bart-S) uspokoiła mnie, dodatkowo sumienny serwis w ASO przez pierwszego właściciela (np. terminowe wymiany oleju) i przeze mnie jak również właściwa eksploatacja nie wróżą usterek. Jest jeszcze jedna zaleta - nie ma sprzęgła przez co wymiana dwumasa była znacznie tańsza . Komfort jazdy też moim zdaniem bez porównania z manualem, poprzednio miałem takiego samego tylko B6 131 koni z 6-cio biegowym manualem to trzeba było wachlować lewarkiem cały czas co nieraz było irytujące a tutaj jest możliwość wyboru trybu pracy skrzyni
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
i mnie się udało :banan3: :banan3:
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
u mnie 174500km. oryginalnie, a olej motul 507.00
-
[ALL] Prostownik z Lidla za 60 zł. Co sądzicie?
też mam takiego już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, mały ,lekki i ładuje akumulatory do 120Ah
-
Spotkania na drodze
Popraw sobie kolego profil bo pierwszy raz widze S4 w ośce Się niechcący przestawiło
-
Myjnia bezdotykowa jaki środek?
osmotyczna lub demineralizowana (destylowana) podobno :gwizdanie:
-
Tragedia na zlocie Peugeot
;(
-
Spotkania na drodze
to ja pierwszy raz mnie ktoś wypatrzył a już 2,5 roku w klubie
-
[B7 BRE] Olej skrzyni biegów - automat
Wymiana co 60 tysi + tylko i wyłącznie oryginalny olej z ASO (84zł za litr)
-
[ALL B7] 2.0 tdi Bpw ,czy to juz koniec dpf
no i gitara pamiętaj aby nie ignorować zapalonej kontrolki DPF (samej) tylko na bieżąco wypalać filtr jeżeli samochód sobie tego życzy a filtr powinien służyć długo i bezproblemowo
-
Nawigacja RNS E - odnowienie zużytego wyświetlacza
fajna sprawa tylko jak nie wyjdzie z folia to zdejmujesz i do kosza a po paście to niewiele da się chyba zrobić
-
[B7 BPW] Głośno odpala Ciepły (na zimnym ok)
I mamy następnego zadowolonego klubowicza
-
[B7 BPW] Głośno odpala Ciepły (na zimnym ok)
To nie dużo chce za robotę ja dałem 550 a za koło i śruby tak jak TY. Zabrałem to stare koło, jak kiedyś będę miał trochę czasu to chcę je rozpołowić i zobaczyć co tam się zużywa. Także powodzenia
-
[B7 BPW] Głośno odpala Ciepły (na zimnym ok)
No i po wymianie cztery godziny roboty ale warto było Hałas przy odpalaniu ustąpił, silnik zupełnie inaczej pracuje, brak nawet lekkich szarpnięć przy zmianie przełożeń wybierakiem na postoju (z P na R lub D itd...). Mechanior stwierdził że jak robi już kilka lat to jeszcze koła w tak kiepskim stanie nie widział - luz względem obu części ok. 3cm i jeszcze na boki latało. Przebieg 173500km.
-
[B7 BPW] Głośno odpala Ciepły (na zimnym ok)
A żebyś wiedział jak ja trzymam
-
[B7 BPW] Opinie o silniku BPW
Może dostanę wiązankę od kolegów ale BPW jest CHYBA najmniej kłopotliwy z tych dwu-litrówek na pompowtryskach
-
[B7 BPW] Problem z odpalaniem
Przeczytaj wątek "Głośno odpala ciepły"