Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobusiek

  1. Ja u siebie wymieniałem dwumasa w multi - do kupienia tylko w serwisie ASO za 2100zł.( cena z zeszłego roku bez zniżek) + 60 zeta za śruby a wymiana ok. tysiaka
  2. no niezłe Ja bym napisał maila do producenta lampy wyładowczej (philips,osram?) z zapytaniem czy możliwa jest taka sytuacja w czasie normalnego użytkowania
  3. Wczoraj ok. godz. 21.30 na Kondratowicza w Warszawie koło Tesco widziany klubowy, srebrny B6 Avant o nr. rej ZS 2999K pozdro dla kierownika
  4. Panowie i panie, sięgnąłem do oryginalnej instrukcji od nawigacji i jest napisane (po niemiecku) ,że to jest RNS-E ................. a chętnego dalej nie ma
  5. Niestety przyszła konieczność spłaty kredytu mieszkaniowego i trzeba wyciągnąć wcześniej zainwestowaną kasę, a że mam jeszcze drugą furę ale 3 razy tańszą więc wybór niestety padł na audice ;([br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________I co? nie ma chętnych w klubie na porządną furę ;( ;( ;(
  6. Toczy się jak się gazu nie naciska a po naciśnięciu to już leci
  7. Jest do sprzedania w dziale "sprzedam auto" ale na razie bez odzewu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178399.0
  8. Muszę Ci powiedzieć, że sam na początku miałem obawy co do tej skrzyni jednak zastosowane w niej najmniej awaryjne rozwiązania techniczne (np. 7 lameli - wiedza uzyskana z działu "układ napędowy" od Bart-S) uspokoiła mnie, dodatkowo sumienny serwis w ASO przez pierwszego właściciela (np. terminowe wymiany oleju) i przeze mnie jak również właściwa eksploatacja nie wróżą usterek. Jest jeszcze jedna zaleta - nie ma sprzęgła przez co wymiana dwumasa była znacznie tańsza . Komfort jazdy też moim zdaniem bez porównania z manualem, poprzednio miałem takiego samego tylko B6 131 koni z 6-cio biegowym manualem to trzeba było wachlować lewarkiem cały czas co nieraz było irytujące a tutaj jest możliwość wyboru trybu pracy skrzyni
  9. i mnie się udało :banan3: :banan3:
  10. u mnie 174500km. oryginalnie, a olej motul 507.00
  11. też mam takiego już kilka lat i jestem bardzo zadowolony, mały ,lekki i ładuje akumulatory do 120Ah
  12. Popraw sobie kolego profil bo pierwszy raz widze S4 w ośce Się niechcący przestawiło
  13. osmotyczna lub demineralizowana (destylowana) podobno :gwizdanie:
  14. to ja pierwszy raz mnie ktoś wypatrzył a już 2,5 roku w klubie
  15. Wymiana co 60 tysi + tylko i wyłącznie oryginalny olej z ASO (84zł za litr)
  16. no i gitara pamiętaj aby nie ignorować zapalonej kontrolki DPF (samej) tylko na bieżąco wypalać filtr jeżeli samochód sobie tego życzy a filtr powinien służyć długo i bezproblemowo
  17. fajna sprawa tylko jak nie wyjdzie z folia to zdejmujesz i do kosza a po paście to niewiele da się chyba zrobić
  18. I mamy następnego zadowolonego klubowicza
  19. To nie dużo chce za robotę ja dałem 550 a za koło i śruby tak jak TY. Zabrałem to stare koło, jak kiedyś będę miał trochę czasu to chcę je rozpołowić i zobaczyć co tam się zużywa. Także powodzenia
  20. No i po wymianie cztery godziny roboty ale warto było Hałas przy odpalaniu ustąpił, silnik zupełnie inaczej pracuje, brak nawet lekkich szarpnięć przy zmianie przełożeń wybierakiem na postoju (z P na R lub D itd...). Mechanior stwierdził że jak robi już kilka lat to jeszcze koła w tak kiepskim stanie nie widział - luz względem obu części ok. 3cm i jeszcze na boki latało. Przebieg 173500km.
  21. A żebyś wiedział jak ja trzymam
  22. Może dostanę wiązankę od kolegów ale BPW jest CHYBA najmniej kłopotliwy z tych dwu-litrówek na pompowtryskach
  23. Przeczytaj wątek "Głośno odpala ciepły"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.