Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bobusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bobusiek

  1. A u mnie gościu w serwisie aktywował kontrolkę od pasów i teraz przy każdym uruchomieniu świeci się przez kilka sekund(ale bez dźwięku) bo nie jest ten system bardziej rozbudowany
  2. A co powiecie o tym temacie http://www.oct-polska.pl/ ? dzwoniłem do nich i zrobienie mojego samochodu kosztuje 2 tysiące zł (oczywiście chciałem tylko zorientować się w kosztach)
  3. Były, ja mam takie z korbką i materiałową tapicerką
  4. A moja niuńka jak wracałem z Chorwacji na autostradzie w Austrii - 230km/h.w środku ja ,żona ,syn i bagażnik załadowany na full, ale roleta zaciągnięta. Myślę, że dało by rade rozbujać do 240, kolega zafirą 1.9 CDTI 100KM. został z tyłu przy 200km/h. Niestety nie wiem jaka była prędkość obrotowa silnika bo nie spojrzałem. Auto całkowita seria na alusach 16".
  5. i z tego wszystkiego mi też narobiliście apetytu na klimatyzowany schowek
  6. Ja robię w ASO audi Szewczyk na Radzymińskiej ale co prawda szyb nie mam oklejonych :gwizdanie:
  7. Siemka, oryginalne ET jest takie same jak alusów czyli ET42
  8. Jak w temacie, ciekawe czym podpadł właściciel tej toyoty bo chyba nie jest to efekt kolizji :slina: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 17:07_________________________________________________http://otomoto.pl/toyota-avensis-C9854117.htm
  9. osuszacz klimy masz w przedniej części pod prawym błotnikiem, widać go jak na dłoni jak wyjmiesz prawy reflektor
  10. co tam Panowie?
  11. u mnie tez to samo z każdego nawiewu ustawionego na szybę paruje od zewnątrz :gwizdanie:
  12. bobusiek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Ja też mam podobny problem, parę dni temu w trakcie przyspieszania przy prędkości ok. 130 km/h na 6 biegu stracił moc,nie zapaliły się żadne kontrolki,a po zgaszeniu i odpaleniu usterka ustąpiła. Podłączenie do vaga nie wykazało żadnych błędów .Dodam że sytuacja powtórzyła się już drugi raz w odstępie ok 1000km.
  13. Ja też myślę że z chromowaną ramką będzie najładniej
  14. Też mi nie chciał odpalić po wymianie filtra bo nie napełniłem go paliwem i musiałem chechłać niuńkę z dobre 5 minut (oczywiście z przerwami - cykl kręcenia przez ok. 10 sekund i ze 30 sek. przerwy) także warto filtr napełnić paliwem i nie będzie problemu
  15. Możesz napisać jakie światło dają te philipsy xtreme? Czy białe, czy niebieskawe? białe a nawet bardzo białe tak samo jak postojówki
  16. Ja u siebie mam H7 Philips X-treme Power i jestem bardzo zadowolony a w postojówki włożyłem też Philipsy niebieskie W5W i jest super efekt gdyż mijania i postojowe maja tą samą barwę światła http://moto.allegro.pl/item614829822_zarowka_philips_xtreme_power_h4_w_wa_fvat_tanio.html http://moto.allegro.pl/item629576295_zarowki_philips_w5w_12v_5w_niebieskie_tuning.html Linki są przykładowe można znaleźć taniej!!!
  17. Mnie niestety też dopadł problem wycieraczek ale dzięki Piotrcar poradziłem sobie w miarę sprawnie.Największy problem stanowi wyjęcie mechanizmu ale się udało, a żeby nie było pełni szczęścia z naprawy i zaoszczędzonych pieniędzy (400zł) przy demontażu ułamałem podszybie (80zł). Do nasmarowania sworzni użyłem nowego oleju silnikowego i teraz piknie działają :hi:
  18. Kolo pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym do alternatora jakieś 160 zł.
  19. Z tego co wiem i mam to powinna być felga 16" na 7" i ET 42 z rozstawem śrub 5x112
  20. Na zimę warto zakupić gumowe dywaniki , wtedy jest łatwiej utrzymać suchość w aucie :gwizdanie:
  21. Wydaje mi się że pomysł masz dobry,ale żeby legalnie brać kasę za usługę to musiałbyś chyba założyć jakąś jednoosobowa firmę ,wystawiać rachunki i płacić podatek od dochodu , poza tym obawiam się ze to jest trochę niebezpieczny sposób na zarobienie kasy-szczególnie na giełdzie gdzie nie brakuje oszołomów sprzedających fury powypadkowe remontowane w stodole. Wiadomo kupujący Ci podziękuje i będzie HAPPY ale wyobraź sobie minę i reakcje sprzedającego jak mu klienta z przed nosa zdejmiesz
  22. Pamiętaj tylko, że klawisz ECON musi być wyłączony (bez świecącej kontrolki)
  23. Taaak, po małym remoncie pójdzie jako bezwypadkowy
  24. http://sklep.intercars.com.pl/9935325643578/3355fhh65/show_pic.php?pro=23&artnr=1818202019&pic=0&lang_id=PL to chyba o to chodzi przynajmniej u mnie był taki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.