Treść opublikowana przez bobusiek
-
[ALL] Co ile powinno się wymieniać czynnik chłodzący w klimatyzacji?
Jedź do Norauto tam zrobią Ci diagnostykę za darmo i będziesz wiedział czy wszystko O.K. a jak będzie coś nie tak to napełnienie kosztuje 179zł. (byłem kilka dni temu samochodem żony bo klima się załączała ale chłodzenia to nie było za dobrego, okazało się że czynnika chłodzącego było 160g zamiast 495g. Uzupełnili, sprawdzili szczelność i teraz jest lodówa w środku) Dodam że auto jest z 2006 roku i serwisowane w ASO ale prawdopodobnie nigdy nie była robiona obsługa klimy gdyż jest to zupełnie odrębna usługa nie związana z corocznym przeglądem.
-
[B6 AVF] Przerywanie turba
miałem tak w B6 i obeszło się bez rozbierania, chłopaki w serwisie popsikali penetratorem na sztangę od gruszki turbiny (od spodu podwozia) i było po temacie
-
[ALL B6] avant - inna droga dostania się do oświetlenia tablicy :/
Ja u siebie po wykręceiu śrubek naciąłem je lekko brzeszczotem i teraz odkręca się paskim śrubokrętem
-
[B7 BPW] Rezerwa paliwa
Jak dobrze pamiętam to u mnie zapalała się rezerwa jak na fisie było 80 km. do końca zbiornika
-
Strefa Śmiechu
jak zrobić z psa wariata? http://www.youtube.com/watch_popup?v=EVwlMVYqMu4&vq=medium#t=125 :nabijasie:
-
Strefa Śmiechu
Przyznać się kto to??? http://www.wiocha.pl/52848,Fan
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
W B7 klucz od szlifierki kątowej też jest nieocenionym pomocnikiem
-
[B7 BKE] Fotele S Line?
miałem w B6 zwykłe a teraz w B7 S-line i jest mega róznica (bardzo dobre trzymanie boczne i wszechstronna regulacja) aczkolwiek poprzednie też były wygodne - trasa do Chorwacji na wakacje bez bólu pleców i dupska
-
[ALL B7] Dziwny odgłos przy ruszaniu
może przegub?
-
Strefa Śmiechu
Takiego ogłszenia jeszcze nie widzieliście trzeba się spieszyć http://allegro.pl/show_item.php?item=1570220632
-
Punkty Karne - pytania.
24 punkty jak się ma prawko dłużej niż rok, poniżej roku 21 punktów
-
[ALL B7] Domykanie szyb z pilota
Trzeba tylko pamiętać że domykanie i otwieranie szyb pilotem z uwagi na bezpieczeństwo działa z odległości nie większej niż 2 metry - tak stanowi instrukcja obsługi samochodu
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
DVD Phonocar VM015 slim akurat wczoraj na to pytanie odp. w drugim watku 'montaz kamery' Z tego co się zorientowałem to poza odtwarzaczem DVD potrzebny jest jeszcze adapter do nawigacji, jesteś w stanie coś polecić bo w tym temacie jestem zielony
-
[ALL B7] Zgłosić szkodę czy nie?
zorientuj się ile bedzie za naprawę a ile stracisz kasy na utracie znizek i bedziesz wiedzial czy sie oplaca, a swoja droga pogadaj z ludzmi co zajmuja sie usuwaniem wgniecen, mamy takiego kolege na forum widzialem jego robote osobiscie i jest mistrzem w tym fachu
-
Strefa Śmiechu
to i ja dołożę swoje 10 groszy http://www.wiocha.pl/45082,Ludzie
-
[ALL] Jakie żarówki do migaczy w wersji chrom poleciacie
Z tego co wiem to chyba OSRAM robi takie żarówki http://moto.allegro.pl/zarowki-osram-diadem-py-21w-stylowy-wyglad-i1544432239.html
-
[ALL B6] Podświetlane wskazówki licznika
Panowie a to nie jest związane z czujnikiem światła który jest na blacie prędkościomierza?
-
Montaż oświetlenia przestrzeni nóg
I gitara chciałem to wyrezać w B6 ale nie zdążyłem bo sprzedałem a w B7 mam fabrycznie. Pozdro, dobra robota :oklaski:
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Pomyślałem żeby tam zajrzeć ale już po napisaniu posta tutaj
-
Jaka wódka na wesele ?
najlepiej Zimną
-
[ALL B6] Parująca tylna lampa
Zawsze można pod te gumowe uszczelki od klapki z żarówkami podłożyć jakieś np. sznurowadło żeby było grubiej i uszczelka będzie lepiej przylegała
-
[ALL B6] Klips wycieraczek do szyby
Ale chodzi Ci o wycieraczki na szybach czy pod nogi?
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Kolego Huberto a jaki masz odtwarzacz dvd podłączony do nawigacji?
-
LCD w zagłówku - montaż i podłączeniem (DVD w schowku)
Piękna robota :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[ALL B6] Demontaż siedziska tylniej kanapy w avancie - BEZ STRAT, USZKODZEŃ ITD...
Trzeba uważać z tymi skarbami pod kanapą, bo może się okazać, że ktoś znajdzie poprzedniego właściciela