Treść opublikowana przez bobusiek
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja też leje płyn z biedronki "Aura" letni i zimowy i jestem bardzo zadowolony,nadmienię że w/w płyn w teście Auto Świata zajął pierwsze miejsce :good:
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Wracam do tematu, dzisiaj odebrałem diody (zapłaciłem w skodzie 55 zeta) i już jestem po montażu - zastosowałem się do wskazówek <młodego> i gra i buczy . W dziale zrób sam jest wałkowany temat podświetlania uchwytu kubka i szufladki,jeden z kolegów wymienił te elementy i zapłacił 260 zł. a ja zastanawiałem się czy nie da się zamontować diodek (kupić takie jak w suficie i rozmontować je i zamontować w szufladkach) tylko nie wiem jak się dobrać do szufladki i kubka - może ktoś pomoże
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
szczerze Ci powiem że zamówiłem z odbiorem na 5 styczeń ale zapomniałem zapytać ile kosztuje, myślę że nie więcej niż w ASO
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Już diody zamówione w skodzie ale będą dopiero za rok
-
[ALL] Jaka jest żywotność pompowtryskiwaczy ?
wszystko zależy od oleju,paliwa itd.
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Może i masz racje co samemu zrezane to większa satysfakcja :drool: :drool: :drool:
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Ja wiem gdzie to przeczytałeś http://www.a4-klub.pl/smf/b6_all_montaz_podswietlanych_kratek_nawiewow_element_pakietu_oswietlenie-t20727.0.html a co do układu świecącego to jest on dostępny osobno w ASO i kosztuje po rabacie ~40 zł blende lampki też można zmienić ~70zł lub przewiercić... kolego a mógłbyś zobaczyć w Etce co to jest za element z numerem 9 i jaki ma numer katalogowy bo zastanawiam się czy samemu wiercić otwory na diody czy kupić ten gotowy element
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Super - dzięki :hi:
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
jestem za to czekamy na foty
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
zgadza się tylko ja chciałem fotkę na żywo np. w dzien i w nocy (jak da radę)
-
[ALL B6] Diody w górnej lampce z B5 do B6
Trochę mnie zainspirowaliście i połknąłem haczyk tylko mam pytanie bo z tego co piszecie miejsce na diody jest a co z ich podłączeniem, czy też tam jest jakaś luźna złączka elektryczna czy trzeba samemu pociągnąć zasilanie i jak można prosić o jakąś fotkę tego "bajeru"
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
to samo jest u mnie czyli wszystko gra i buczy
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Ja mam tak samo z tym że ciepło do wnętrza leci już po przejechaniu 100 metrów oczywiście bez grzania na postoju-ten typ chyba tak ma
-
[ALL B6] Jakie są odgłosy rozsypanego kata?
A może plecionka wydechu wyciągnęła nogi?
-
[ALL] Żarówki H7 przód - często się palą?
Generalnie warto używać markowych żarówek ale również trzeba sprawdzić elektrykę czy nie ma za dużych skoków napięcia i warto unikać odpalania fury na włączonych światłach mijania
-
[B6 AVF] Problem z temperaturą
U mnie jak dojdzie do 90 stopni to stoi jak przyklejona niezależnie czy to zima czy lato :gwizdanie:
-
[ALL B6] Skąd ciepło?
Jakby było webasto to bym głupich pytań nie zadawał :kox:pozdro
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
mówisz i masz http://www.lusterka.win.pl/index.php?pilot=glowna
-
[ALL B6] Skąd ciepło?
Witam, już dzisiaj nie wytrzymałem i muszę zapytać przez ciekawość.Dlaczego po odpaleniu samochodu po 24 godzinnym postoju na dworze w temperaturze ok. zera stopni z nawiewów leci od razu ciepłe powietrze? W poprzednich autach żeby leciało ciepło do kabiny silnik musiał się trochę nagrzać a tu leci ciepło od razu po uruchomieniu Mi to pasuje tylko z czego to wynika, czy jest jakaś grzałka?
-
[B6 AVB] Jak jeździć dieslem ?
Z uwagi na wysoki moment obrotowy biegi przy ekonomicznej jeździe można zmieniać przy ok.2200 obrotów a rozpędzać się dynamicznie z wciśniętym gazem do 3/4.
-
[B6 AWX] Co pobiera prąd ?
Zawsze jest minimalny pobór prądu nawet jak samochód stoi np.przez zegarek który cały czas działa,immobiliser,alarm,pamięć radia itp. aby być pewnym ze prąd nie jest pobierany należało by odłączyć akumulator.Możesz podjechać do elektryka żeby sprawdził ci ile prądu pobiera stojąca fura bo jak są jakieś upływy to ci je wykryje i usunie
-
Strefa Śmiechu
Ręce opadają
-
[INNE] Pilne pytanie - POMOCY !!!!!
:mysli:
-
[B6 AWX] Soczewka świeci ciemniej od drugiej
Cześć z tego co widać na zdjęciu to świecą tak samo,moje obie lampy tez świecą jednakowo a może różnica o której piszesz wynika z tego ze masz różne reflektory? bo szczerze mówiąc podczas wielu lat moich doświadczeń z motoryzacją nie spotkałem się żeby takie same reflektory (modelowo i stopniem zużycia),i z takimi samymi żarówkami świeciły rożnie
-
[B5 AJM] Za duzy stan oleju ?? odsysać czy nie ?
U nas nie ma nacięć ani plastikowych nakładek na bagnetach oleju tylko są załamania co widać w pierwszym poście które stanowią granice min i max