Treść opublikowana przez bobusiek
-
[ALL B6] Rodzaje śrub do oryginalnych felg Audi
Najlepiej zorientuj się w serwisie jak powinno być, kiedyś kupiłem też alusy i przykręciłem zwykłymi śrubami,po jakim czasie w trakcie jazdy zaczęło coś telepać wyszedłem i okazało się że z przedniego prawego kola zgubiłem 3 śruby :shocked: także o włos od tragedii
-
[B5 AJM] Za duzy stan oleju ?? odsysać czy nie ?
Niestety kolego nie masz racji, instrukcja obsługi samochodu str.327 jasno wskazuje "min" i "max"
-
[B5 AJM] Za duzy stan oleju ?? odsysać czy nie ?
Ale panowie jeżeli na zdjęciu czerwona kreska oznacza aktualny poziom oleju to masz przekroczonego maxa o ok.1-2 milimetry a nie 6 gdyż podział "max" a "min" zawiera się pomiędzy załamaniami na bagnecie
-
[ALL] Żarówki Philips diamond vision H7
Wtrącę swoje 3 grosze,kupiłem nightbreakery Osrama i bylem zawiedziony bo w moich reflektorach soczewkowych świeciły jak Philipsy +30% i wymieniłem na Osram Silver Star +50% i jest super-dobra jakość w dobrej cenie
-
[ALL B6] Kontrolka Kontroli trakcji nie gaśnie po uruchomieniu silnika
Co do lampki kontroli trakcji to nie wiem a akumulator powinien być 72Ah o prądzie 380A (tak zaleca producent)
-
[ALL B6] Dziwny stukot i wibracje silnika przy pełnym skręcie kierownicy
Ja kupowałem w InterCars i za kolo INA zapłaciłem 150zl i 50zł za wymianę ale teraz jest miodzio :drool:
-
Jaki płyn do wspomagania kierownicy?
Powinien być mineralny, ja mam zielony Febi M 6162
-
[ALL B5] Ukradli mi auto
Przykra sprawa :sorry: :sorry:
-
[ALL] [ALL] OSZUST ALLEGRO - zakup błotnika
Skoro zostałeś oszukany bo sprzedał ci coś innego niż zamawiałeś to idź i złóż zawiadomienie na policje bo takich cwaniaków to trzeba tępić
-
[B6 AVF] Plastikowa linka
Dobrze że nie katapulta :polew:
-
[ALL B6] Dziwny stukot i wibracje silnika przy pełnym skręcie kierownicy
Sprawdź sobie czy działa sprzęgiełko na alternatorze bo chociaż jest takie niepozorne to stwarza wiele problemów
-
[B6 AVF] Ułożenie paska wielorowkowego
Moim zdaniem dobrze założyłeś
-
[B6 AVF] Czy da się ustawić na klimatroniku mniej niż 18 stopni ?
U mnie tez tak jest :dance:
-
[ALL] Czy jeździcie z włączonym ESP?
Jak się nic nie świeci to ESP działa, a jak świeci się kontrolka na stale to jest wyłączony.Jezeli kontrolka ESP mruga w czasie ekstremalnej jazdy to oznacza że system pracuje i być może akurat ratuje dupsko
-
[B6 AVF] Problem z przyspieszaniem
Jak masz pięć biegów to prawdopodobnie masz oznaczenie silnika jako AWX :cool1:Jeżeli dobrze patrzyłem to w InterCars komplet sprzęgła bez dwu masa kosztuje Sachs 1036zł a Valeo 1174zł ale próbuj u kolegi TOM77 ma duże zniżki dla klubowiczów
-
[ALL B6] Concert gubi fale
Może ma włączone skanowanie stacji radiowych wtedy radio przeszukuje zakresy i znalezione stacje puszcza po parę sekund
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Szwagier parę dni temu kupił nowe Dunlopy SP Winter Sport 3D 195/65R15 , mierzyłem suwmiarką oczywiście nie na wskaźniku zużycia i maja 8,5mm.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja przedwczoraj zapodałem zimówki Continental ContiWinterContact TS810 205/55R16 91H
-
[ALL] Opona zimowa i indeks prędkości
Lepiej poszukaj sobie opony z indeksem 91H (do 210km/h) myślę że lepiej mieć większy margines bezpieczeństwa bo cała sprawa rozkminia się o budowę wewnętrzną opony.Ja teraz kupiłem zimówki 91H a letnie mam 91W (do 270km/h).
-
[ALL] Poszukiwany dobry mechanik od Diesli - Warszawa !!!
Możesz spróbować tutaj: http://www.rembielinski.pl/
-
[B5 AFN] Kontrolka rezerwy paliwa
Według instrukcji mojego samochodu rezerwa wynosi od 8 do 10 litrów.
-
[B6 AVF] Problem z przyspieszaniem
Cześć,chyba chłopaki mają racje
-
[ALL B6] Jakiej mocy akumulator do 1,9 TDI
Witam do naszej furki producent zaleca 72Ah o prądzie 380A,mamy 140A alternatory i dlatego trzeba stosować odpowiedni akumulator żeby służył długo i bezproblemowo
-
[B5 AVG] System ESP
Dokładnie tak jak kolega Nonilion podaje: ABS-Antiblockiersystem-system przeciwdziałający blokowaniu kół ASR-Antriebsschlupfregelung-regulacja uślizgu napędu inaczej kontrola trakcji - zapobiega buksowaniu kół ESP-Elektronisches Stabilitatsprogramm-elektroniczny program stabilizacji-wspomaga kierowcę w utrzymaniu toru jazdy samochodem,działa w oparciu o czujnik przyspieszeń kątowych,układ ABS i obejmuje również ASR. :hi:a działanie kontrolki już kolega podał.
-
[B5 ADP] Dziwne hamowanie na śniegu
Taki urok tego urządzenia są samochody w których chodzi to delikatnie a są takie ze noga boli od tych wibracji