Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Tak właśnie podejrzewałem A później jak na YT na kanale Jagodowy Kivi dał w palnik Seatowi mało oleju ostry zakręt i silnik poszedł się pieścić .
  2. Możesz rozwinąć tą myśl ?
  3. Listwy ładnie wyszły. Gril zostaw jest ok.
  4. Zrobiłeś wszystko jak w instrukcji. Poza wpisaniem tego kodu w następnym kroku trzeba podać wielkość akumulatora Ah i w numerze seryjnym akumulatora zmienić chociaż ostatni znak . I powinno być ok. Ja u siebie w a6 tak robiłem i jest wszystko dobrze.
  5. Podziękował
  6. Gregorski3 opublikował(a) temat w Opolskie
    Koledzy noszę się z zamiarem zmiany licznika w a6 c6. Jest ktoś z okolicy co ogarnia CP ustawi mi właściwy przebieg i w razie potrzeby wgra nowszy soft licznika ?
  7. Spróbuj tak 72Ah - 8K0915105B / 000915105AF / 000915105DG dla zwykłego kwasowego.
  8. Tu nie ma zbytniej filozofii. Pompa oleju jest mocowana na 3 śruby. Dwie z nich pasują w oryginalne miejsca . Trzecia wchodzi dokładnie w kanał olejowy,który ma być zaślepiony właśnie tą śrubą. A co do zbyt wysokiego ciśnienia oleju to raczej nie problem tego kanału olejowego. Bo jak pompa jest zamocowana na 3 śruby to kanał jest zaślepiony. Niech mechanik sprawdzi ten zawór w samej pompie. Jak ciężko go ruszyć to pompa daje za duże ciśnienie.
  9. U mnie - szklanka Ina i obowiązkowo nowa uszczelka -łańcuch i napinacz zestaw z Ina -rozrząd Continental i pompa Hepu
  10. U mnie w a6 c6 musi być zaślepiony bo tam wchodzi ta szpilka M10/M8 i jest to jedno z mocowań pompy oleju.
  11. Tu fotki z silnika BPJ z a6 c6. Lepszych niestety nie mam.Zdjęcia są z jednego z tematów z forum a6. Zdjęcie - 06.01.2019 | Fotosik.pl WWW.FOTOSIK.PL Fotosik.pl to idealne miejsce na Twoje zdjęcia i realizowanie pasji fotografią. Zdjęcie - 06.01.2019 | Fotosik.pl WWW.FOTOSIK.PL Fotosik.pl to idealne miejsce na Twoje zdjęcia i realizowanie pasji fotografią.
  12. Koło i gleba na ogromny plus
  13. Robił tylko to co jest potrzebne do zmiany pompy . Żadnych innych modyfikacji nie trzeba było robić.
  14. allegro.pl ALLEGRO.PL
  15. Jak się nie mylę to jego numer z allegro go mam 603976909
  16. Tego to nie wiem. U mnie na pewno winna była pompa i jej wymiana pomogła.
  17. Odpisałem Ci w innym temacie.
  18. A pompa nowa czy używana ? Ja miałem tak samo jak u Ciebie ale pompa była używana ori. W pompie jest taki zaworek i okazało się,że on bardzo ciężko chodził. Mechanik kupił nową pompę chyba Pierburg i problem zniknął . I też mam małe koło na pompie. Jeżdżę już tak od roku i jest ok nic się nie dzieje nie cieknie itp. I mechanik mówił ,że nowe pompy ale te najtańsze Topran itp często są wadliwe i mają problemy z tymi zaworkami.
  19. Wczoraj z rana na Shell w Kędzierzyn-Koźle PB95 4,97 a ON 5,09 A na Orlen ceny ok 10gr większe.
  20. Dużo zdrowia .
  21. Zestaw w a4 wytrzymał 4 lata i jedna padła ale dla tego ,że uszczelka lampki puszczała wodę.
  22. Ja w a4 i teraz a6 c6 mam ledy od Tomnik i działa idealnie żadnych błędów polecam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.