Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasera

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lukasera

  1. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Taa gdyby nie my,to by go nie było
  2. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Z Szamka sie śmiałeś a sam na pewno w takiej czerwonej strzale lansisz sie po mieście z disco polo
  3. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    płać i płacz
  4. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No mnie ten weekend nie bedzie,ale zgadamy sie jeszcze.[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 10:04_________________________________________________Na piątkowy wieczór !!! zoba jaki kamikaze
  5. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Ogarnąłem, już sie chwaliłem na łódzkim nawet najebałem sie jak cholera i mam nadzieje,że więcej nie bede musiał tego dziadostwa rozbierać. Księdza już chyba nie co wymysliłeś? EGRa kiedy u mnie czyścimy? byś mi pomógł co nieco, oczywiście nie za darmo
  6. lukasera odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jak sie chwalić to i ja też dopisze co nieco Wskrzesiłem dziś szybki bieg moich wycieraczek, cały demontaż mechanizmu to męka, ale już mam to za sobą a oto efekt:
  7. Dokładki w kolor, Ledy do tyłu i bdzie kox Możesz pomyśleć o wymianie kiery na 3 ramienną Bardzo ładnie sie prezentuje, tylko te niebieskie światełko
  8. i ja już jestem "po" naprawie. Największym problemem dla mnie było wyciągnięcie całego mechanizmu. Mogę tylko podpowiedzieć, że jak już zdemontujemy podszybie, odkręcimy mechanizm wycieraczek to możemy sobie ułatwić sprawę przekręcając w prawo lub lewo cięgna odpowiedzialne za przemieszczanie/ruch wycieraczek. Zaznaczyłem je na zdjęciach. A po całej pracy jakże wspaniały widok szybkiego biegu wycieraczek Kolega Lucke dobrze podpowiada. Nawet jeśli musicie wyjąc cały mechanizm możecie na początku skorzystać z podpowiedzi Luckea. Mój trzpień od str kierowcy był tak zapieczony,że nie mogłem go ruszyć ani wybić. Podłączyłem mechanizm, włączyłem wycieraczki i lałem wd40 itp specyfiki. Podczas pracy mechanizmu naciskałem spotem puszki Wd40 w trzpień i powoli zaczął zchodzić w dół.
  9. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Siema. Ja wczoraj walczyłem z zacierającymi się wycieraczkami z przodu. Powiem Wam, że masakra z powyciąganiem wszystkiego i jeszcze wieksza masakra,zeby to poskładać. Trzpień od str kierowcy miałem tak zapieczony,ze chyba z 2h sie meczyłem,zeby go wyjąć. Wszystko poczyściłem, przesmarowałem, założyłem i zonk... coś mi obciera jedno ramie cięgna o śrube i dziś powtórka z rozrywki:( Jest jednak jeden dobry szczegół - wycieraczki już działają jak należy i nawet szybki bieg mi w nich powrócił Jak narazie bilans strat to tylko nerwy i rozwalony palec Ide dalej sie męczyć...
  10. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    ja w tym roku odpadam
  11. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Szamek jeździł po Krośniewicach i puszczał ten kawałek Zimny Łokieć
  12. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Szamek I jak tam B7? już nie choruje ?
  13. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    no no Stówka kolego :gwizdanie:
  14. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Taa zaraza sie szerzy i piraactwo :gwizdanie:
  15. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    No wiesz... to nie są tanie rzeczy :gwizdanie: :drunk: :beer1:
  16. lukasera odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Z racji tego, że znów kutnowskie przycichły pochwale sie moim malutkim modem Spolszczylem navi BNSa między zegarami i wgrałem sobie mape 2010/2011 z polskim lektorem. Tak to teraz wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.