Treść opublikowana przez _Bumier_
-
Zabrane Prawo Jazdy...
Koledze zabrali prawko za punkty i pytam w jego imieniu czy idzie dziś załatwić prawko bez egzaminu ? Jest w stanie zapłacić pare tysi
-
Błotnik z aukcji internetowych
Myślisz że Audi całe robione jest w DE ?
-
SYSTEM START/STOP Czy bezpieczny dla silnika ?
Ja S/S nie uzywam
-
Kara za niedotrzymanie terminów?
Masz 14 dni od daty przyjazdu do Pl na załatwienie Urzędu Celnego i Skarbówki to jest tylko ważne , reszta mniej i nikt Ci głowy nie urwie
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Widziałem Cie kolego w niedziele w Częstochowie w alejach za KFC machałem lecz nie widziałeś
-
światła mijania
Mówisz o " tryb podróży" ?
-
Zmarła Anna Przybylska.
- Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Dobra fela- Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czerwonej a4 b5 kombi widzianego w tą niedziele na Górze Kamieńsk - były klubowe ramki- PoMoC , Mieszka ktoś z Klubowiczów w Strzegomiu bądź okolicach ?
Dzięki za chęci ale już temat opanowałem , temat do zamknięcia- Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Świecą nisko czy słabo? W poprzedniej B6 miałem problem z ksenonkami, okazało się że regeneracja odbłyśnika pozwoliła na nowo cieszyć się pięknym światłem. Stąd i teraz nasuwa się pytanie jaka jest trwałość odbłyśników w B8, jaki przebieg wytrzymują? Kolego za nisko świecą , jak byłem na przeglądzie to facet mówił że dobrze świecą , patrzył- światła mijania
Powiedziałbym że za 14zł Ja mam podobny problem , światła mijania świecą mi za blisko , jak byłem na przeglądzie to facet mówił że dobrze świecą , mam ori bixy + led . Co zrobić ?- [ALL B8] moja pierwsza A4
Może podpiszemy jakiś kontrakt granitowy ?- PoMoC , Mieszka ktoś z Klubowiczów w Strzegomiu bądź okolicach ?
Witajcie , tak jak w temacie , mieszka ktoś z was w Strzegomiu bądź okolicy ? ? Potrzebuje pewnej pomocy bądź przysługi- Uszczelka pod głowicą w A4 B8 2.0TDI
Do tego gościa miałem ze 150km i pojechałem bo kolega mi polecił , wcześniej trzeba się umówić i poda Ci dzień i godzine kiedy masz być bo u niego dziennie ładnie aut się przewija.. Ja byłem u niego o 7rano to ludzie już czekali pod bramą i z wielu zakątków PL . Gość naprawdę na grupie VAG zna się , miałem problem w b7 gdzie nikt nie mógł mi pomóc , pojechałem do niego i po problemie .Ogólnie gość liczy sobie " robote " 200zł + części w razie W- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Bo chyba widziałem kiedyś Twoje auto jak byłem w Lublincu odwiedzić gościa któremu sprzedałem b7- Spoty wrocławskie
Mieszka ktoś za klubowiczów w Strzegomiu bądź blisko tego miasta ? Jc to priv Nie możesz napisać w jednym miejscu lub napisać nowy wątek? Spamowanie i OT nagradzane jest ostrzeżeniem!- Uszczelka pod głowicą w A4 B8 2.0TDI
dziwne przy takim przebiegu .. Ja znam tego gościa który jest naprawdę ogarnięty http://autodanecki.pl/- Audi A4 B8 2010 Oświetlenie Tył
U mnie też w dzień tylko przednie- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Kolego w jakiej miejscowości mieszkasz ?- Strefa motocyklistów
Proszę daję znać: Kawa Z 750 2008 lub 2009 rok. Cena do ustalenia, zadzwoń i zapytaj. Kontakt Michał W: 669-997-842, Ląd (WLKP) Pisałem już że kupione Dla mnie sezon się jeszcze nie skończył , trochę chłodno wieczorami ale za dnia da się wytrzymać- Strefa motocyklistów
Mam. Ale bez przodu Kupiłem już Niebawem się pochwale tylko musze jakieś foto zrobic- Uszczelka pod głowicą w A4 B8 2.0TDI
jaki masz przelot ?- Odpalanie zimnego silnika
Podobnie obchodzę się z turbo i ogólnie z całym autem. Dlatego na diesla nie narzekam- brak książki telefonicznej w MMI
Potwierdzam - Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)