Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bumier_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bumier_

  1. Koledze zabrali prawko za punkty i pytam w jego imieniu czy idzie dziś załatwić prawko bez egzaminu ? Jest w stanie zapłacić pare tysi
  2. Myślisz że Audi całe robione jest w DE ?
  3. Ja S/S nie uzywam
  4. Masz 14 dni od daty przyjazdu do Pl na załatwienie Urzędu Celnego i Skarbówki to jest tylko ważne , reszta mniej i nikt Ci głowy nie urwie
  5. Widziałem Cie kolego w niedziele w Częstochowie w alejach za KFC machałem lecz nie widziałeś
  6. _Bumier_ odpowiedział(a) na slawekslupsk temat w Audi A4 B8
    Mówisz o " tryb podróży" ?
  7. Pozdro dla kierownika czerwonej a4 b5 kombi widzianego w tą niedziele na Górze Kamieńsk - były klubowe ramki
  8. Dzięki za chęci ale już temat opanowałem , temat do zamknięcia
  9. Świecą nisko czy słabo? W poprzedniej B6 miałem problem z ksenonkami, okazało się że regeneracja odbłyśnika pozwoliła na nowo cieszyć się pięknym światłem. Stąd i teraz nasuwa się pytanie jaka jest trwałość odbłyśników w B8, jaki przebieg wytrzymują? Kolego za nisko świecą , jak byłem na przeglądzie to facet mówił że dobrze świecą , patrzył
  10. _Bumier_ odpowiedział(a) na slawekslupsk temat w Audi A4 B8
    Powiedziałbym że za 14zł Ja mam podobny problem , światła mijania świecą mi za blisko , jak byłem na przeglądzie to facet mówił że dobrze świecą , mam ori bixy + led . Co zrobić ?
  11. Może podpiszemy jakiś kontrakt granitowy ?
  12. Witajcie , tak jak w temacie , mieszka ktoś z was w Strzegomiu bądź okolicy ? ? Potrzebuje pewnej pomocy bądź przysługi
  13. Do tego gościa miałem ze 150km i pojechałem bo kolega mi polecił , wcześniej trzeba się umówić i poda Ci dzień i godzine kiedy masz być bo u niego dziennie ładnie aut się przewija.. Ja byłem u niego o 7rano to ludzie już czekali pod bramą i z wielu zakątków PL . Gość naprawdę na grupie VAG zna się , miałem problem w b7 gdzie nikt nie mógł mi pomóc , pojechałem do niego i po problemie .Ogólnie gość liczy sobie " robote " 200zł + części w razie W
  14. Bo chyba widziałem kiedyś Twoje auto jak byłem w Lublincu odwiedzić gościa któremu sprzedałem b7
  15. Mieszka ktoś za klubowiczów w Strzegomiu bądź blisko tego miasta ? Jc to priv Nie możesz napisać w jednym miejscu lub napisać nowy wątek? Spamowanie i OT nagradzane jest ostrzeżeniem!
  16. dziwne przy takim przebiegu .. Ja znam tego gościa który jest naprawdę ogarnięty http://autodanecki.pl/
  17. U mnie też w dzień tylko przednie
  18. Kolego w jakiej miejscowości mieszkasz ?
  19. Proszę daję znać: Kawa Z 750 2008 lub 2009 rok. Cena do ustalenia, zadzwoń i zapytaj. Kontakt Michał W: 669-997-842, Ląd (WLKP) Pisałem już że kupione Dla mnie sezon się jeszcze nie skończył , trochę chłodno wieczorami ale za dnia da się wytrzymać
  20. Mam. Ale bez przodu Kupiłem już Niebawem się pochwale tylko musze jakieś foto zrobic
  21. jaki masz przelot ?
  22. _Bumier_ odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Podobnie obchodzę się z turbo i ogólnie z całym autem. Dlatego na diesla nie narzekam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.