Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przema

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przema

  1. Dzięki jaro4444 za numer telefonu do Recza
  2. Kolego Tyczkarz aż zaroiło się od FACHOWYCH porad.Ja mam AWX-a z sporym przebiegiem,miałem problemy z wrzucaniem 1-ki,haczyła czasami 2-ka.Wymieniłem sprzęgło w własnym zakresie,a koszt sprzęgła to około 800pln.Pozdrawiam
  3. Ja u siebie wymieniłem sprzęgło i jest git
  4. jaro4444 chylę czoła! Również kończyłem podobną szkołę co Ty, ale nie mam takiego....talentu i zaparcia. SZACUN!!!!!
  5. Ja głównie używam do mycia mojej NIUNI karschera, i nigdy nie miałem problemów. Teraz będę sceptycznie i delikatnie pielęgnował moją ukochaną
  6. A gdzie wy tam macie przy lampie którejkolwiek zbiorniczek z płynem hamulcowym??? :polew: To zbiorniczek z płynem do wspomagania
  7. Używane tarcze hamulcowe? TYLKO NOWEEEE!!!. Polecam BREMBO
  8. Racja!Kolega pisał że silnik zgaszony.... :notworthy:to może być tylko podciśnienie
  9. Na Szerokiej specjalizują się w AUDI.Robiłem tam dwa auta,i nie miałem żadnych zastrzeżeń.Poprostu robią od A do Z
  10. Na zewnątrz było -20.stała 3 dni,zapaliła bez problemu na przysłowiowy "DOTYK"
  11. Nie nie mówiłem,zrobię jeszcze jeden podjazd do gryfalarm
  12. Jeśli chodzi o gryfalarm to zgodzę się z ich wzorową opinią.Ale kroją z klienta straszną kasę.Podjechałem swoją NIUNIĄ aby zrobić mały "porządek" z alarmem.Cena mnie powaliła....
  13. Świątek jest spoko.Morzesz brać w ciemno
  14. Panowie sprawdźcie poduszki pod silnikiem,dlatego iż są one z olejem,jeśli ów olej z poduszeczki ubędzie to na bank przy przyspieszaniu na niższych biegach będzie charczenie.Pozdrawiam -przema-
  15. Z tym demontowaniem zderzaka przy reflektorach xenonowych to trochę tego mechaniora poniosło!!Wymieniłem postojówkę wczoraj i zderzaka nie demontowałem!!A poza tematem nie dość że postojówki przy xenonach drogie,to jeszcze reflektor zaczął parować.Jak nie urok to sracz......
  16. Ja mam zamontowaną antenkę z lewej strony klapy bagażnika. Ta antenka to NEW ALASKA,fachura zestroił i wszystko śmiga jak ta LALA.Pozdro
  17. Dokładnie,sprawdź odmę
  18. Pełny profesjonalizm!Polecam i pozdrawiam
  19. Spoko samo się po resecie ustawi
  20. Popuściłeś nakrętki przewodów wtryskiwaczy,powietrze szybciej opuściło układ zasilania i
  21. 90 zybla za filtr to przeginka,chyba że z wymianą.Skoro się zapowietrza to zgłoś reklamację do magika który ten filtr Tobie wymieniał,jest nieszczelność i układ paliwowy wciąga powietrze.javascript:void(0);
  22. Kolego Musashi masz rację,za mocno się rozpędziłem :bicz3:
  23. Miałem dokładnie ten sam przypadek,powodem braku mocy był odłączony wąż od IC.
  24. Musaschi ma racje.Z drugiej jednak strony jeśli w motorku nie ma typowych metalicznych stuków,to obstawiam głowicę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.