Treść opublikowana przez przema
-
[B7 BKE] Dymienie z rurki bagnetu oleju, korka wlewu oleju, metaliczne cykanie
Dzięki jaro4444 za numer telefonu do Recza
-
[B6 AWX] Problem z zaskoczeniem biegu
Kolego Tyczkarz aż zaroiło się od FACHOWYCH porad.Ja mam AWX-a z sporym przebiegiem,miałem problemy z wrzucaniem 1-ki,haczyła czasami 2-ka.Wymieniłem sprzęgło w własnym zakresie,a koszt sprzęgła to około 800pln.Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Problem z zaskoczeniem biegu
Ja u siebie wymieniłem sprzęgło i jest git
-
[B6 AVF] Najprawdopodobniej zatarty silnik
jaro4444 chylę czoła! Również kończyłem podobną szkołę co Ty, ale nie mam takiego....talentu i zaparcia. SZACUN!!!!!
-
[ALL TDI PD] Problemy z pracą silnika po deszczu/myjni, Check i ESP, Kręci się wentylator chłodnicy po zgaszeniu auta, Auto gaśnie po deszczu/myjni...
Ja głównie używam do mycia mojej NIUNI karschera, i nigdy nie miałem problemów. Teraz będę sceptycznie i delikatnie pielęgnował moją ukochaną
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
A gdzie wy tam macie przy lampie którejkolwiek zbiorniczek z płynem hamulcowym??? :polew: To zbiorniczek z płynem do wspomagania
-
[B6 AWX] Drgania kierownicy podczas hamowania - co to może być ?
Używane tarcze hamulcowe? TYLKO NOWEEEE!!!. Polecam BREMBO
-
[B5 AFN] Po wyłączeniu silnika spod maski piszczy jakby uciekało powietrze
Racja!Kolega pisał że silnik zgaszony.... :notworthy:to może być tylko podciśnienie
-
[B5 AFN] Po wyłączeniu silnika spod maski piszczy jakby uciekało powietrze
Także obstawiam IC
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Na Szerokiej specjalizują się w AUDI.Robiłem tam dwa auta,i nie miałem żadnych zastrzeżeń.Poprostu robią od A do Z
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Na zewnątrz było -20.stała 3 dni,zapaliła bez problemu na przysłowiowy "DOTYK"
-
Diagnostyka VAG
Nie nie mówiłem,zrobię jeszcze jeden podjazd do gryfalarm
-
Diagnostyka VAG
Jeśli chodzi o gryfalarm to zgodzę się z ich wzorową opinią.Ale kroją z klienta straszną kasę.Podjechałem swoją NIUNIĄ aby zrobić mały "porządek" z alarmem.Cena mnie powaliła....
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Świątek jest spoko.Morzesz brać w ciemno
-
[B6 AWX] Charczenie podczas dodawania gazu
Panowie sprawdźcie poduszki pod silnikiem,dlatego iż są one z olejem,jeśli ów olej z poduszeczki ubędzie to na bank przy przyspieszaniu na niższych biegach będzie charczenie.Pozdrawiam -przema-
-
[B6 AWX] Wymiana żarówki w przedniej lampie
Z tym demontowaniem zderzaka przy reflektorach xenonowych to trochę tego mechaniora poniosło!!Wymieniłem postojówkę wczoraj i zderzaka nie demontowałem!!A poza tematem nie dość że postojówki przy xenonach drogie,to jeszcze reflektor zaczął parować.Jak nie urok to sracz......
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Ja mam zamontowaną antenkę z lewej strony klapy bagażnika. Ta antenka to NEW ALASKA,fachura zestroił i wszystko śmiga jak ta LALA.Pozdro
-
[B6 AVF] Roszący silnik TDI 131 KM przy dużych prędkościach
Dokładnie,sprawdź odmę
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Pełny profesjonalizm!Polecam i pozdrawiam
-
[B6 AWX] ile do wymiany lub serwisu
Spoko samo się po resecie ustawi
-
[B5 AFN] po wymianie filtra paliwa nie pali
Popuściłeś nakrętki przewodów wtryskiwaczy,powietrze szybciej opuściło układ zasilania i
-
[B6 AVB] Problem po wymianie filtra paliwa
90 zybla za filtr to przeginka,chyba że z wymianą.Skoro się zapowietrza to zgłoś reklamację do magika który ten filtr Tobie wymieniał,jest nieszczelność i układ paliwowy wciąga powietrze.javascript:void(0);
-
[B6 AWX] brak mocy - slnik wchodzi w tryb awaryjny
Kolego Musashi masz rację,za mocno się rozpędziłem :bicz3:
-
[B6 AWX] brak mocy - slnik wchodzi w tryb awaryjny
Miałem dokładnie ten sam przypadek,powodem braku mocy był odłączony wąż od IC.
-
[B6 AWX] Cylinder nie pracuje na wolnych obrotach
Musaschi ma racje.Z drugiej jednak strony jeśli w motorku nie ma typowych metalicznych stuków,to obstawiam głowicę