Treść opublikowana przez BORIQUA
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
różnica w wyniku między L a P stroną zapewne wynika z tego że podczas pomiaru byłem w aucie, tak?
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
Witam, wklejam wynik kontroli stanu zawieszenia ze stacji diagnostycznej. Prośba o ocenę wyniku bo widzę że są różnice między L i P stroną, procentowo też wydaje mi się zbyt duża różnica między przodem, a tyłem. Moja wiedza na ten temat jest niestety znikoma dlatego pytam. Może coś innego powinno mnie niepokoić. Na stacji koleś powiedział że "da się jeździć-jest dobrze" ale chcę bardziej fachowego wyjaśnienia. z góry dzięki.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja na razie czekam na śnieg albo temp w dzień poniżej 5 stopni...a co do całorocznych to miałem kiedyś micheliny, nie pamiętam modelu. w lato były ok a w zimie tylko przez pierwszy sezon. następnej zimy zachowywały się słabo(były już po drugim sezonie letnim i jednej zimie), właściwości miały porównywalne do nowej opony letniej także drugi raz nie popełnię tego błędu
-
Zamontowano mi wlew gazu w zderzaku (chciałem pod klapką wlewu paliwa).
Usługa montażu wykonana nie zgodnie z ustaleniami. Moim zdaniem nie jesteś na przegranej pozycji mimo że odebrałeś auto i zapłaciłeś. Jednak fakt że minął już miesiąc nie ułatwi rozmowy. Teraz to juz tylko pozostaje dogadanie się z kolesiem. Niech to poprawia tak jak mu zleciłeś na początku bez jakichś dodatkowych kosztów a Ty powiedzmy pokryjesz sobie koszt zderzaka z własnej kieszeni. Na pewno nie odpuściłbym tego.
-
SPOTY RADOMSKIE
...jak to w robocie
-
SPOTY RADOMSKIE
no, tylko chyba coś nie zagląda tu :/
-
Piłka nożna
Zgadza się, ale to tylko zapowiada spore ruchy transferowe zwłaszcza w bogatych klubach. Zobaczymy tylko czy pieniądze zostaną mądrze wydane.
-
Piłka nożna
swansea - arsenal 2-1 ..podnieśli się z 0-1, na remis piękna brama Sigurdsson`a...warto zobaczyć polacy w bramkach...swansea w tabeli przed man u i arsenalem nie wspominając juz liverpoolu
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie czy ktoś z was dysponuje vagiem? Potrzebuję wykasować błąd air bag bo mi wywaliło po ostatnim modzie :/ poratuje ktoś?
-
Naprawa oraz czyszczenie silniczków siłowników klap klimatronika
Witam. świetny tutorial wczoraj zdemontowałem wszystkie silniczki (trochę zabawy z tym jest). przyniosłem do chaty i na spokojnie każdy po kolei rozbierałem i czyściłem. pousuwałem stary smar, na niektórych był już dość stwardniały i na pewno nie spełniał swojej roli. naniosłem świeży smar w odpowiednich miejscach przekładni, a na styki kontakt spray. i tak zleciały 2 mecze premier league ... dziś wszystko zamontowane z powrotem do auta i nastała cudowna cisza ...wreszcie nic nie brzęczy i nie trzeszczy.. polecam ten zabieg bo to żadne koszty( u mnie akurat takie rzeczy jak kontakt spray czy smar są zazwyczaj na stanie w garażu). podziękował autorowi
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Nie, ale raczej nie widzę problemu
-
Piłka nożna
nie dało się tego oglądać cały zespół gra cienko, jestem zdania, że nie jest lepiej niż rok temu....RvP - racja Januzaj - jak rok temu byłem z niego zadowolony - tak teraz nie mogę na niego patrzeć. Spowalnia grę, nic nie wnosi do gry. Co stało się zjego szybkimi wejściami po skrzydle, efektywnym dryblingiem etc... ? Podobno van Gall chce ściągnąć z wypożyczenia Naniego.... przecież gość był tak u nas wypalony, że nic nie grał BTW nawet nie ma kogo pochwalić za ten mecz Moim zdaniem Mata sie wyróżniał ale grał chyba tylko 10 min :/
-
Piłka nożna
Mata robi robotę...a rvp cieniutko...od tej główki na mś to nic ciekawego nie pamiętam w jego wykonaniu.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Elegancko...u mnie taka sama. Jeżdżę juz rok i jestem zadowolony.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Suszarka wystarczy. Musisz dobrze rozgrzać i sama sie ładnie układa. Trzeba tylko uważać z naciąganiem żeby wzór się nie "rozjechał"
-
Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?
Ja brałem te lustra niedawno ale widoczność w nich jest adekwatna do ceny. Bez porównania z ori. Ogólnie nie polecam ze względu na widoczność - jest po prostu gorsza - ale grzeją jak trzeba.
-
Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?
Pytasz o same lustra czy instalacje tez?
-
Mandat z fotoradaru z Wiednia !
Dokładnie tak jak pisze kolega. Był ostatnio o tym program na tvn turbo. Tak czy inaczej ściągną to siano więc lepiej mieć to z głowy.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dziś dzień pamięci o zmarłych a u mnie nieśmiertelny PES
-
Piłka nożna
United cieniutko... Ferguson pewnie ciśnienia dostaje jak siedzi na trybunach i na to patrzy :/
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Ja zrywałem u siebie zniszczoną folie i śladu nie było..dekor jak w oryginale...folię brałem z allegro 3M...niestety nie pamiętam od kogo...pzdr
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Dokładnie...u mnie był ten problem. Starczyło na styk i jak córa mi zarysowała jeden dekor to musiałem zamawiać ponownie. Zresztą lepiej przycinać trochę większe kawałki do oklejania bo jest za co złapać jak trzeba gdzies naciągnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln. debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.Polska - kraj kwitnącej cebuli no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu MK - Cars tel 511 449 866 części do b6 Dzięki bardzo kolego. O takie odpowiedzi mi chodziło. Pzdr Dzieki za namiar ..a swoja drogą...po pierwsze to szukałem poprzez allegro tak jak mówisz ale jak wyskakuje 2500 aukcji z gratami to jest to niestety zbyt czasochłonne żeby ogarnąć bo aukcje od tego samego sprzedawcy się przecież powtarzają...i z tego względu rzeczywiście łatwiej jest po prostu zapytać na forum...po to chyba tu między innymi jesteśmy...żeby sobie POMAGAĆ. pzdr
-
Jak sprawdzić czy mam grzane lusterka?
Dlatego niestety giną :/Przygotuj sobie coś typu linijka żeby nie porysować obudowy i podważ szkło ostrożnie wyciągając. Chwila roboty.
-
SPOTY RADOMSKIE
ja wszystko pięknie doczytałem ale nie wiem jak Ty , bo ja zamiast jeździć jak debil po szrotach wole otworzyc sobie kompa i popijajac herbatkę/piwko/kawke zamówić ową pierdołę przez neta dopłacając 5-10pln. debilem to trzeba być żeby kupić część za 3zł a 10 zapłacić za przesyłkę oczywiście , "niedebile" jeżdżą godzine czasu po szrotach za pierdołą za 3pln , cieszac sie ze zaoszczedzili na przesyłce a jednoczesnie spalajac przez tą godzine paliwo za 30pln.Polska - kraj kwitnącej cebuli no widzisz inteligencie i wracamy do punktu wyjścia tej rozmowy...jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś udzielił odpowiedzi na temat, bo potrzebowałem wiedzieć właśnie czy może przypadkiem gdzieś mam w pobliżu np drogi do roboty takie miejsce gdzie sobie przy okazji podjade po to co potrzebuję ....a że chciałeś paziu chyba pokazać jaki to ty jesteś nowoczesny obrotniak to pier#*lnąłeś bzdurną odpowiedź typu allegro co było ani śmieszne ani błyskotliwe ani na temat...koniec tematu