Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    ale co pompka jak po wymienia filtra sie zaczelo. filtry oleju filtrona tak filtruja ,ze az kontrolka cisnienia oleju sie zapala.taki duzy opor stawiaja. wymien na mannowski
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    ja bym tego nie zakładał
  3. wyczysc egra przedewszytskim.a jak traci na mocy to kopci na jakis kolor?
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na sasna temat w 1.8T
    a filtr z jakiej półki?
  5. hehe dobrze wiedziec:)
  6. pan w firmie SF FILTER powiedzial mi ze mann i knecht sa stosunkowo drogie,natomiast filtry MACHLE sa konstrukcja identyczne jak mann i knecht ale duzo tansze. za komplet zaplacilem 170 zl.
  7. sterownik wyczyscisz podpinajac sie pod dobrego kompa.mowia ze lepiej wymienic,chodz nie slyszalem zeby po wyczyszczeniu ktos narzekał na jakies bledy.
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na piko17 temat w 1.8
    moze wystarczy wylaczyc esp i oponki zapiszcza:)
  9. jakby to byla uszczelka i plyn dostawal sie do komory spalania to przedewszytkim kopcilby na bialo.pewnie gdzies masz maly przeciek ,ktorego nie widzisz bo plyn zdaży wyparowac na goracym bloku.posciagaj oslony i szukaj
  10. sensory zderzeniowe,wyczyscic lub wymienic sterownik poduszek . co do dziecka,to raczej nie jego wina. moim zdnaiem winny byl sensor,ktory sam w sobie w srodku musial byc oslabiony,kulka wewnatrz sensora przy lekkim uderzeniu zwarła obwod bez wiekszych problemow. morał taki ,ze i sensory trzeba wymieniac aby uniknac takich przykrych zdarzen. mi kuzyn kiedys glowa szybe czolowa wybil . ubezpiecvzyciel tego nie uznal bo nie mogli uwierzyc, ze mozna glowa zbic szybe:) takie realia
  11. doradca serwisowy doradził mi przy 205 tys. zaś sprzedawca czesci w tym samym serwisie ,że po 180 tys.
  12. kolego odkrec,olej nie poleci .wymien oring i po sprawie
  13. ciekawe czy u tego co na wlasna reke bedziesz robil da ci gwarancje na 210 tys.NAPEWNO NIE
  14. jaki koszt? kupilem uszczelke w aso. rozebralem, wyczyscilem ,poskladalem,przejechalem kilka km i patrze a tam dalej mokro:) wkurzylem sie ,rozebralem jeszcze raz wyczyscilem,odtluscilem wysmarowalem delikatnie uszczelke sylikonem czerwonym.po przejechaniu 700km nie widze juz ani kropli.
  15. moze ktos kiedys dobrze nie dokrecił
  16. wlasnie.jakby byla to lewa strone elegancko byłoby widac:)
  17. pieszy jest święty:) a co do prawka to maja prawo zatrzymac,ale za takie cos oddadza:)
  18. a to czasami nie jakis blad? podlaczales sie pod kompa?
  19. bylem dzis w serwisie przegladnac historie auta ,przy okazji dowiedziałem sie,że kompletna wymiana rozrzadu w Świton-Paczkowski Lubin 2300 zl:)cena przystepna
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na neoxpl temat w 1.6
    sprawdz cisnienie jakie jest w komorach na zimnym i goracym silniku.wyklucz najgorsze ,tzn. sympton przegrzanego silnika
  21. a u siebie wymieniales zabierak? widze ze masz BLB silnik.ponoc one mialy najwiecej z tym klopotow
  22. sory wydawalo mi sie ze piszessz w inym dziale;p
  23. bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum
  24. kolego problem wystepowal w modelu b7. w b8 nie bylo przypadkow zatarcia silnika "jeszcze" . nie wykluczam ze bedzie. z reszta skad masz podsatwe ,zatarl ci sie silnik w b8? fajny watek masz tutaj.widac ze forumowicz profesjonalnie opisal w/w problem.milej lektury. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=&t=80094&start=260
  25. bzura bzura bzdura. nie wiem skad wszyscy biora informacje o zacierajacym sie zabieraku. dzwonilem do serwisu ,rozmawialem z serwisantem i !!! -> nie bylo przypadku zatarcia silnika spowodowanego zatartym zabierakiem w b8 cr. obalcie ten mit bo duzo forumowiczów zacznie sciagac niepotrzebnie miski olejowe,przy czym trzeba podniesc silnik lub demontowac maglownice:) pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.