Treść opublikowana przez quadral20004
-
pompa paliwa
ale co pompka jak po wymienia filtra sie zaczelo. filtry oleju filtrona tak filtruja ,ze az kontrolka cisnienia oleju sie zapala.taki duzy opor stawiaja. wymien na mannowski
-
pompa paliwa
ja bym tego nie zakładał
-
[B8 CAGA] świece żarowe ? kontrolka miga
wyczysc egra przedewszytskim.a jak traci na mocy to kopci na jakis kolor?
-
pompa paliwa
a filtr z jakiej półki?
-
Mann czy knecht
hehe dobrze wiedziec:)
-
Mann czy knecht
pan w firmie SF FILTER powiedzial mi ze mann i knecht sa stosunkowo drogie,natomiast filtry MACHLE sa konstrukcja identyczne jak mann i knecht ale duzo tansze. za komplet zaplacilem 170 zl.
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
sterownik wyczyscisz podpinajac sie pod dobrego kompa.mowia ze lepiej wymienic,chodz nie slyszalem zeby po wyczyszczeniu ktos narzekał na jakies bledy.
-
1.8 i automat. Mało mocy?
moze wystarczy wylaczyc esp i oponki zapiszcza:)
-
Pobiera płyn chlodniczy
jakby to byla uszczelka i plyn dostawal sie do komory spalania to przedewszytkim kopcilby na bialo.pewnie gdzies masz maly przeciek ,ktorego nie widzisz bo plyn zdaży wyparowac na goracym bloku.posciagaj oslony i szukaj
-
Poduszki powietrzne co trzeba wymienic po wystrzale
sensory zderzeniowe,wyczyscic lub wymienic sterownik poduszek . co do dziecka,to raczej nie jego wina. moim zdnaiem winny byl sensor,ktory sam w sobie w srodku musial byc oslabiony,kulka wewnatrz sensora przy lekkim uderzeniu zwarła obwod bez wiekszych problemow. morał taki ,ze i sensory trzeba wymieniac aby uniknac takich przykrych zdarzen. mi kuzyn kiedys glowa szybe czolowa wybil . ubezpiecvzyciel tego nie uznal bo nie mogli uwierzyc, ze mozna glowa zbic szybe:) takie realia
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
doradca serwisowy doradził mi przy 205 tys. zaś sprzedawca czesci w tym samym serwisie ,że po 180 tys.
-
Wypompowany olej, problem z przewodem smarowania turbiny.
kolego odkrec,olej nie poleci .wymien oring i po sprawie
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
ciekawe czy u tego co na wlasna reke bedziesz robil da ci gwarancje na 210 tys.NAPEWNO NIE
-
uszczelka pod przepustnice
jaki koszt? kupilem uszczelke w aso. rozebralem, wyczyscilem ,poskladalem,przejechalem kilka km i patrze a tam dalej mokro:) wkurzylem sie ,rozebralem jeszcze raz wyczyscilem,odtluscilem wysmarowalem delikatnie uszczelke sylikonem czerwonym.po przejechaniu 700km nie widze juz ani kropli.
-
Wypompowany olej, problem z przewodem smarowania turbiny.
moze ktos kiedys dobrze nie dokrecił
-
Zabrane Prawo Jazdy...
wlasnie.jakby byla to lewa strone elegancko byłoby widac:)
-
Zabrane Prawo Jazdy...
pieszy jest święty:) a co do prawka to maja prawo zatrzymac,ale za takie cos oddadza:)
-
Kontrolka esp i swiec żarowych, demontaż kompa.
a to czasami nie jakis blad? podlaczales sie pod kompa?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
bylem dzis w serwisie przegladnac historie auta ,przy okazji dowiedziałem sie,że kompletna wymiana rozrzadu w Świton-Paczkowski Lubin 2300 zl:)cena przystepna
-
Passat b5 1.6 AHL
sprawdz cisnienie jakie jest w komorach na zimnym i goracym silniku.wyklucz najgorsze ,tzn. sympton przegrzanego silnika
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
a u siebie wymieniales zabierak? widze ze masz BLB silnik.ponoc one mialy najwiecej z tym klopotow
-
Ogrzewanie lokalu
sory wydawalo mi sie ze piszessz w inym dziale;p
-
Ogrzewanie lokalu
bez jaj to forum na temat audi a4 .... zadzwon do sklepu sanitarno- budowlanego a nie zasmiecasz forum
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
kolego problem wystepowal w modelu b7. w b8 nie bylo przypadkow zatarcia silnika "jeszcze" . nie wykluczam ze bedzie. z reszta skad masz podsatwe ,zatarl ci sie silnik w b8? fajny watek masz tutaj.widac ze forumowicz profesjonalnie opisal w/w problem.milej lektury. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=&t=80094&start=260
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
bzura bzura bzdura. nie wiem skad wszyscy biora informacje o zacierajacym sie zabieraku. dzwonilem do serwisu ,rozmawialem z serwisantem i !!! -> nie bylo przypadku zatarcia silnika spowodowanego zatartym zabierakiem w b8 cr. obalcie ten mit bo duzo forumowiczów zacznie sciagac niepotrzebnie miski olejowe,przy czym trzeba podniesc silnik lub demontowac maglownice:) pozdrawiam