Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. quadral20004 odpowiedział(a) na Sensei temat w 2.0TDI
    Po co czekać jak nic się wtedy nie dzieje, żadna lampka nie świeci (tylko MMI się aktywuje) ? Zawsze czekam aż lampki pogasną , tak już się przyzwyczaiłem przy dieslu prawidłowo.ja czekam az swiece zgasna i odpalam
  2. to jak u mnie kolego.z dostepnoscia w/w uszczelki nie ma problemu w sklepie lub na allegro?
  3. czyli mam zwykłe. moze i lepiej.mniej awaryjne. na temat uszczelki (oringa) pod przepustnice cos wiecie?
  4. na zachodzie zwykly on jak u nas verwa z uszlachatniaczami.polskie realia
  5. nie były przyciemnione.mało wiesz.pozdrawiam
  6. witam.zauważyłem ,że olej delikatnie podcieka pod przepustnicą.rozebrałem ,nic nie wskazywało ,że jest nie dobra. złożyłem i nadal widze delikatny przeciek.nie jestem pewien czy to ten oring poniewaz na korpusie przepustnicy jest mały otwór,może to z niego cieknie? przy okazi : b8 na xenonie ma skretne soczewki,bo jakos u mnie nic się nie kręcą.
  7. mam pytanie. wszytskie b8 juz na xenonie maja soczewki skretne?? bo nie widze zeby u mnie skrecaly
  8. po pierwsze cena jest bardzo atrakcyjna. po drugie kiedyś tankowałem na tesco olej napedowy,który miał mętny kolor. z reszta nie mamy zielonego pojecia skad oni biorą paliwo! czasami od ruskich tankuje ,a z reguły zachodnie stacje. może zaoszczędzicie 1000 zł w ciągu roku ,ale jak posypie się pompa lub wtryski to zmienicie stacje. I dalej nie napisałeś szczegółów , wszystko z du@py wzięte. Rozleciał Ci się silnik, wtryski,pompa?I jak podejrzałeś że leci mętne paliwo przecież wąż jest czarny Rentgen w oczach? nie wiem czy widziales ale jeszcze w starych dystrybutorach jest takie szkielko z wiatraczkiem .u nas na auchanie takie jeszcze maja:D
  9. po pierwsze cena jest bardzo atrakcyjna. po drugie kiedyś tankowałem na tesco olej napedowy,który miał mętny kolor. z reszta nie mamy zielonego pojecia skad oni biorą paliwo! czasami od ruskich tankuje ,a z reguły zachodnie stacje. może zaoszczędzicie 1000 zł w ciągu roku ,ale jak posypie się pompa lub wtryski to zmienicie stacje.
  10. moe przewody sie koncza
  11. odradzam supermarketowe cpny:)
  12. moze cos uszkodzil przy demontazu ?
  13. quadral20004 odpowiedział(a) na trekpio88 temat w 1.9TDI
    a slyszysz to samo z wcisnietym sprzegłem?
  14. swiateł cofania mam rozumiec? ja w b8 mam ten sam problem.przyczyna jest padniety czujnik cofania. znajduje sie on na skrzyni biegów w okolicy drazka tego co wchodzi w srodek
  15. przeplywke masz na przewodzie za filtrem powietrza.odepni aku ,sciagni wtyczke,odkrec przeplywke,pedzelkiem miekkim i benzyna ekstrakcyjna wyczysc wszystkie preciki w przepływce.poczekaj z 5 minut,niech dobrze odparuje . napewno ten zabieg nie zaszkodzi. rob to delikatnie,nie zegni,nie złam precików bo mozesz ja zepsuc
  16. co forumowicz to inna teoria
  17. tez kiedys mialem problem z egrem i nie wywalal mi bledu chodz cewka sie blokowała .ale jesli wyczysciles i nic to nie pomoglo to egr wykluczony. przeplywke czysciles?
  18. jaki kod bledu miales? i pod jakiego kompa sie podpinales? jak pod jakis shit to najprawdopodobniej przyczyna jest gdzie indziej. jakby ci sie egr zawieszal to mialbys spadek mocy.tak czy inaczej egr warto wyczyscic.
  19. a odpala normalnie? nie kreci dlugo?
  20. podlaczales sie pod kompa?
  21. a co ci sie dzieje?
  22. moze imobilizer sie uzbraja.ja mam tak ale w koparce;p
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na sobol temat w Audi A4 B5
    podswietlenie siada.ogolnie zadna tragedia.
  24. przewod dostaniesz w kazdym sklepie od reki. nie musi to byc org. koszt 10 zl, za to pracy wiecej niz to warte

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.